Sıcak ve boğucu günlerde yaşam alanlarınızın serin kalmasını sağlayan vantilatörlerin pek çok farklı modeli bulunuyor. Ayaklı, masaüstü ve duvar tipi vantilatörler hava üfleyerek, kullandığınız ortamda sıcaklığı düşürüyor. En boğucu günlerde dahi ferah bir ortamda vakit geçirmenize olanak sağlayan vantilatörler, sıcaktan kötü yönde etkilenmenize engel oluyor. Kullanışlı vantilatörler ev dekorasyonunuzla uyum sağlayabilecek şık ve sade görünümleriyle de dikkat çekiyor.

Raks Vantilatör Modelleri

Raks’ın ev ve ofislere yönelik modelleri 50-100 Watt arası enerji harcıyor. Ev ve ofis tipi modeller arasında masaüstü, ayaklı ve duvar tipi vantilatörler bulunuyor. Masaüstü vantilatörlerin boyutu, ayaklı olanlara göre daha küçük olduğu için 3 adet pervane kullanılırken, ayaklı modellerde daha çok 5 adet pervane tercih ediliyor. Vantilatörlerin hız kademesi sayısı üründen ürüne farklılık gösteriyor. Çoğunlukla 2, 3 veya 4 hız kademesinin bulunduğu pervaneli vantilatörler, odanın ısı durumuna uygun seviyede çalıştırılabiliyor. Vantilatör başlıkları pek çok modelde aşağı ve yukarı doğru ayarlanabiliyor. Bu sayede hava akışı istediğiniz yönden gerçekleşiyor. Ayaklı modellerin pek çoğunda ürünün yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlayan ayaklar kullanılıyor. Eşyaların konumuna ve oturduğunuz yerin açısına göre vantilatörü ayarlayabilmenizi sağlayan bu özellikler, vantilatörden daha yüksek verim almanızı sağlıyor. Raks’ın ürün yelpazesindeki ürünlerin çoğu iki salınımlı hareket gerçekleştiriyor. Bazı modellerde üç farklı rüzgâr modu, uzaktan kumanda, zaman ayarı gibi özellikler de bulunuyor. Raks vantilatör modelleri aşırı ısınmaya karşı korumalı motor teknolojisiyle satışa sunuluyor.

Raks’ın sanayi tipi vantilatör modelleri 130-250 Watt arası enerji harcıyor. Ev tipi modellere göre oldukça büyük olan bu ürünlerde pervane üretiminde alüminyum malzeme tercih ediliyor. Alüminyum pervaneler sanayi ortamının uzun süre çalışma saatlerine ve bu çalışma sürelerinden dolayı aşırı ısınmalara karşı pek çok malzemeden daha dayanıklı olduğu için tercih ediliyor. Sanayi tipi ürünlerin duvara, tavana asılabilir, zemine yerleştirilebilir ve ayaklı modelleri bulunuyor. Bütün bir çalışma alanına serin hava üfleyen ürünlerde aşırı ısınmaya karşı dayanıklı motor kullanılıyor. Sanayi tipi ürünlerin hepsinde 3 veya 5 adet hız kademesi bulunuyor. Geniş alanlarda serin bir ortam sağlayan vantilatörler salınımsız veya iki yöne salınımlı modellerden oluşuyor. Yüksek ve güçlü hava üfleyebilen bu modeller yaz sıcaklarında işçilerin kolay çalışabilmesine olanak sağlıyor.

Raks Vantilatör Fiyatları

Raks vantilatör fiyatları üründen ürüne farklılık gösteriyor. Ürünün kullanım alanına, ek kullanım fonksiyonlarına, üretiminde kullanılan malzemeye ve ürün ebadına göre değişen fiyatlar, sezonsal indirimler sebebiyle düşebiliyor. Şık ve kullanışlı vantilatörler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz ürün detaylarını ve ürün fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve bütçenize uygun bulduğunuz vantilatörü Raks ürünlerini inceleyerek bulabilir, size özel indirim avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinizi sıcak ve bunaltıcı havasından kurtaran ferahlatıcı ürünlerle yaşam alanlarınızı serinletebilirsiniz.

Kullanışlı vantilatör modelleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak modeli satın alırken ihtiyaçlarınızı iyi belirlemelisiniz. Farenjit gibi, kuru havanın hayatınızı zorlaştıracağı bir rahatsızlığınız varsa buharlı vantilatör modellerini tercih edebilirsiniz. Soğuk buhar üfleyen bu modeller evin havasına nem kattığı için boğazınızın acısı vantilatör sebebiyle artmaz. Sineklerin çok fazla olduğu bağ evinizde, yazlığınızda veya açık alanda vantilatörünüzü kullanmak istiyorsanız sineksavarlı modeller hayatınızı kolaylaştırabilir. Elektrikli ev aletlerini kullanırken açık unutma gerilimini yaşayanlardansanız zaman ayarlı modelleri çok sevebilirsiniz. Ayarını yaptığınız cihaz, süresi dolduğunda durduğu için stres yaşamanıza gerek kalmaz. Özellikle gece yatmadan önce vantilatörü ayarlayarak uyumayı tercih edebilirsiniz. Böylece gecenin ilerleyen saatlerinde hava serinlediğinde cihaz kapanarak fazla enerji harcamaz ve odanın sıcaklığının çok fazla düşmesine sebep olmaz.

Raks Vantilatör Fiyatları

14 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Raks
  2. Rubenis
  3. Skytech
  4. Airking
  5. Vals
  6. Goldmaster
  7. Master
  8. Dündar
  9. Fakir
  10. Rowenta
  11. Güçtay
  12. Trotec
  13. Bahçıvan
  14. Alf
  15. Buses
  16. Dijitsu
  17. King
  18. Kumtel
  19. Premier
  20. Simfer
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Raks
DSACategoryId/2147483638/161876/17412
BAŞA DÖN