Geniş kitlelere hitap eden iletişim araçlarından biri olan televizyonlar günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olmayı başarıyor. Güncel teknolojiden yararlanılarak sürekli kendini yenileyen televizyonlar günümüzde yalnızca yayın akışı yapmıyor. Multimedya aracı olarak kullanılabilen televizyonlar bilgisayar olarak kullanılabiliyor. İşletim sistemine sahip olan akıllı televizyonlar internete bağlanabiliyor. Birçok farklı sosyal medya platformuna erişim sağlayan televizyonlar, internete bağlanabilen akıllı telefon veya tablet görevi görüyor. Televizyon üretiminde liderliği olan Regal markası da ürünlerinde güncel teknolojiyi kullanıyor. Regal televizyon modelleri farklı özelliklere sahip olarak üretiliyor. Regal televizyon seçenekleri arasında her zevke ve ihtiyaca yönelik bir model bulunuyor. Birçok kanala erişim sağlayan Regal televizyonlar ile kullanıcılar hem bilgi alabiliyor hemde eğlenerek keyifli vakit geçirebiliyor. Teknolojinin gelişmesi ile ortaya çıkan Regal LED televizyonlar aydınlatma sistemi ile karanlık bir ortamda rahatça izlenebiliyor. Arkadan aydınlatma kullanılan Regal LED TV’ler yüksek bir görüntü kalitesi sunuyor. Regal televizyon modelleri farklı çözünürlüklere, ekran boyutlarına ve Smart TV özelliğinin olup olmamasına göre çeşitlilik gösteriyor. Hepsiburada ile Regal televizyon inceleme yazısını okumaya devam ederek cihazlar hakkında geniş kapsamlı bilgi alabilirsiniz. 

Regal Televizyon Özellikleri

Regal televizyon özellikleri modeline göre farklılaşıyor. Bazı televizyon modelleri daha klasik özelliklere sahip iken bazı modeller güncel teknolojiden yararlandığı için birçok farklı işlemi yapabiliyor. Regal televizyonların ekran boyutları 24 inç ile 75 inç arasında değişiklik gösteriyor. Ekran boyutu olarak oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Regal TV’ler arasından en çok tercih edileni ise 124 ekran oluyor. Regal televizyonlar ekran çözünürlüğü olarak 4K Ultra HD, Ful HD ve HD Ready sunuyor. Farklı boyutlara sahip olarak tasarlanan Regal televizyonlar ince tasarımları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Regal marka televizyonların birçoğunda Smart TV özelliği bulunuyor. Güncel teknolojiden yararlanılarak üretilen Regal akıllı televizyonlar internete bağlanıyor. Böylece kullanıcılar televizyon üzerinden oyun oynayabiliyor, spor yapabiliyor ya da müzik dinleyebiliyor. Youtube, Netflix, HBO ve Blutv gibi uygulamalara giriş yapabilen Regal cihazlar ile internet üzerinden dizi, film ya da klip izlenebiliyor. İnternet tarayıcısına sahip olan bu televizyonlar bilgisayar olarak da kullanılabiliyor. Regal televizyonun birçok modelinde USB girişleri yer alıyor. Bu girişler ile televizyona klavye ve mouse bağlanabiliyor. Böylece televizyon ekranı monitör görevi görebiliyor. Kullanıcılar büyük bir ekran üzerinden oyun oynayarak geçirdiği vakti daha keyifli hale getirebiliyor. Regal TV’ler yer alan USB portları ile televizyona flash bellek takılarak fotoğraflar görüntülenebiliyor ya da video oynatmaları yapılabiliyor. Regal televizyonlar WiFi üzerinden ya da Ethernet kablosu ile internete erişebiliyor. 

 • Regal Televizyonların Teknolojik Özellikleri

Güncel teknolojiden yararlanan Regal televizyonlar akıllı TV olarak ifade edilebilir. Akıllı Regal TV’lerde internet hizmeti sunan uygulamalar yer alıyor. Günümüzde birçok televizyon modeli akıllı TV özelliği bulunduruyor. Regal televizyonlar akıllı TV özelliği ile internete bağlanan bilgisayar, tablet ya da telefon gibi birçok işlemi gerçekleştirebilir. Regal TV’ler USB/DLNA bağlantısı ile multimedya oynatımına imkan tanıyor. Regal akıllı TV’ler birçok farklı uygulamaya ve oyunlara erişim sağlayabiliyor. Akıllı televizyonlara joystick, klavye ya da fare bağlanarak oyun oynanabiliyor. Televizyonların bazı modellerinde kendi kumandaları da oyun oynama işlemine izin veriyor. Regal akıllı TV’ler Youtube, Netflix, Dailymotion gibi birçok farklı uygulamaya da girebiliyor. Bu özellikler birçok Regal akıllı TV modelinde bulunuyor ve Android, Tizen gibi farklı işletim sistemleri ile sorunsuz şekilde çalışıyor. PVR ve DVR işlemlerini pratik şekilde yapabilen Regal akıllı TV’ler ek bir cihaza ihtiyaç duymadan yayını kaydedebiliyor. Kaydedilen içerikleri kullanıcı daha sonra izleyebiliyor. Regal televizyon kumandası dışında akıllı televizyonlar sesli komut yoluyla da kontrol edilebiliyor.  Sosyal medya bağlantılarına erişimi destekleyen Regal akıllı TV’lerin birçok modeli Facebook, Twitter ve Instagram uygulamalarına doğrudan ya da dolaylı olarak giriş yapıyor. 

 • Regal Televizyonların İç Özellikleri ve Ayarları

Oldukça geniş kapsamlı özelliklere sahip olan Regal televizyon ayarları kullanıcılar tarafından kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına göre seçilebiliyor. Kullanıcıları her anlamda memnun etmeyi hedefleyen Regal TV’lerin iç özellikleri arasında; mod tercihleri, parlaklık, kontrast, ton ayarları, renk sıcaklığı, ses ayarı gibi birçok seçenek yer alıyor. Regal televizyonların mod seçenekleri arasında; doğal mod, dinamik mod, realvision mod ve sinema modu bulunuyor. Regal TV realvision modu genellikle görüntü kalitesi oldukça yüksek olan içeriklerde tercih edilebiliyor. Realvision mod özelliği ile görüntü ayarları optimize ediliyor ve ekrana daha canlı, net görüntüler geliyor. Regal televizyonlarda kontrast, parlaklık, ton, renk, keskinlik ve renk sıcaklığı ile manuel olarak ayar yapılabiliyor. Manuel ayarlar modlardan bağımsız olarak gerçekleştiriliyor. Regal cihazlar renk sıcaklığı olarak 3 farklı mod sunuyor. Bu modlar; normal mod, sıcak mod ve soğuk moddan oluşuyor. Cihaz normal modda iken renkleri çekimin yapıldığı koşullarda değişiklik yapmadan ekrana yansıtıyor. Sıcak modda iken ise beyaz olan renklere kırmızı bir ton ekleyerek sıcak kelimesini görsel olarak kullanıcıya hissettiriyor. Soğuk mod seçilirse beyaz olan renkler mavi ton katılarak kullanıcıya sunuluyor. Bunun dışında televizyon yayınının sinyalinde ya da çekiminde bir problem olursa gürültü ve parazit önleme özelliği aktif hale getirilebilir. Gürültü önleme özelliğinin de dört farklı kademesi mevcut. Bu kademeler; kapalı, düşük, orta ve yüksek olarak sıralanabilir. Regal televizyonlarda yer alan film modu ile daha keyifli film seyri gerçekleştirilebiliyor. Çünkü Regal TV’ler normal TV’lere kıyasla filmlerde saniye başına düşen kare miktarı fark ediyor. Özellikle aksiyon filmlerini bu modda izlemek kullanıcıya keyif veriyor. 

 • Regal Televizyonların HD Özelliği

Regal televizyonların birçok modelinde HD görüntü çözünürlüğü bulunuyor. Yüksek çözünürlük anlamına gelen HD görüntü kalitesi ile daha net ve gerçekçi görüntüler izlenebiliyor. Televizyonların standart görüntü kalitesi 525, 576 piksel iken, HD görüntü kalitesi 720 piksel ya da 1080 piksel çözünürlük sunuyor. HD görüntü kalitesi standart görüntüye kıyasla iki katı kadar daha çok detay ve ayrıntı sunabiliyor. Regal TV’lerde HD özelliği genellikle 16:9 ekran formatı ile uygunluk gösteriyor. Bu şekilde TV geniş bir görüş açısı sunuyor. Günümüzde çekilen birçok film 16:9 formatında çekildiği için, HD yayınlarda görüntü kaybı minimuma indiriliyor. Standart görüntü kalitesi 4:3 formatını destekliyor. Regal televizyonların bazı modelleri Full HD ve Ultra HD çözünürlükler sunuyor. Regal LCD televizyonlar ise genellikle HD özelliğine sahip. 

 • Regal Televizyonların 4K Özelliği

Regal televizyon modellerinin en üst segmentinde olanlar 4K teknolojisinden yararlanılır. 4K özelliği bulunan cihazlar en yüksek görüntü çözünürlüğünü sunuyor. 4K teknolojisi yatay olarak 3840 piksel dikey olarak ise 2160 piksele sahip oluyor. Regal 4K özellikli televizyonlar daha detaylı, kaliteli ve ayrıntılı görüntüler ekrana yansıtıyor. Regal 4K televizyonlar, Full HD televizyonlara kıyasla 4 katı kadar daha fazla piksel içeriyor. Piksel sayısı arttıkça görüntü kalitesi artıyor, bulanıklık azalıyor ve ekrana yansıyan her şey daha canlı şekilde görünüyor. 4K içeriklere sahip olan filmler ve belgeseller daha gerçekçi şekilde sunuluyor. 4K özellikli Regal televizyonlar ile 4K destekli oyun konsolları beraber kullanılarak gerçekçi bir oyun deneyimi yaşanabiliyor. 

Regal Televizyon Modelleri

Televizyon sektörünün öncü markalarından biri olan Regal; farklı özelliklere sahip olan TV’ler üretiyor. Regal televizyon modelleri birçok farklı özellik sunarak kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Regal televizyon ekran boyutları modeli belirlemede ilk etken oluyor. Regal TV’lerin bazı modelleri 24 inç iken bazı modelleri 75 inçten oluşuyor. Televizyonların modellerini belirleyen birçok farklı özellik daha bulunuyor. Regal televizyonların modelini belirleyen bir diğer unsur da ekran çözünürlüğü oluyor. Cihazların bazıları HD kalite sunarken bazıları Full HD kalite sunabiliyor. Ayrıca cihazların dahili uydu alıcısına sahip olup olmaması, boyutları, akıllı televizyon özellikleri, internete erişimi, işletim sistemi gibi birçok özelliği de modelin belirlenmesinde etki gösteriyor. Farklı boyutlarda tasarlanan Regal televizyonlar arasından kullanıcılar yaşam alanlarına uygun olan modeli seçebiliyor. Regal markası LED televizyonları ile büyük bir ilgi görüyor. 

Regal Televizyon Satın Alırken Hangi Özelliklerine Bakılmalı?

Teknolojik bir ürün satın almadan önce iyice araştırmak gerekiyor. Günümüzde televizyonlar birçok farklı özelliklere sahip olarak kullanıcılara sunuluyor. Regal televizyon modelleri de ekran boyutu, çözünürlük ve akıllı TV gibi birçok özellik içeriyor. Bu sebeple kullanıcıların televizyon satın almadan önce aradığı özellikleri belirlemesi oldukça önemli. Regal televizyon satın alırken hangi özelliklerine bakılmalı:

 • Televizyonlar farklı boyutlarda tasarlanıyor. Birçok farklı ekran boyutu seçeneğine sahip olan televizyonlar arasından kullanıcının kendi yaşam alanı için uygun olan modeli seçmesi tavsiye ediliyor. Geniş ekrandan hoşlanan kullanıcıların daha yüksek inçlere yönelmesi tavsiye ediliyor. Büyük ekranlı televizyonlar genellikle evlerin salonlarında tercih ediliyor. Orta ve küçük ekranlı televizyonlar ise oturma odalarında, çocuk odalarında, mutfaklarda veya yatak odalarında kullanılabiliyor. 
 • İkinci bir televizyon arayışında olan kullanıcılar ya da yazlıklarına televizyon satın almak isteyenler için orta boyutlu Regal TV’ler uygunluk gösteriyor. 
 • Farklı ekran çözünürlüklerine sahip olan Regal TV’ler arasından kullanıcı dilediği tercihi yapabiliyor. Regal televizyonların ekran çözünürlükleri; 4K Ultra HD, Full HD veya HD Ready olabiliyor. 
 • Regal LED televizyonlar doğrudan aydınlatma, kenardan aydınlatma ve dizi aydınlatma yapabiliyor. Kenardan aydınlatma yapılan LED televizyonlarda ekran daha ince oluyor ve ışık ekranın tümünde eşit olarak dağıtılıyor. Doğrudan aydınlatma uygulanan LED televizyonlarda ekranın istenen kısmında karartma yapılabiliyor. Dizi aydınlatma kullanılan LED televizyonlar ise daha az enerji harcıyor ve sahneler arasındaki geçiş farkedilmiyor. 
 • Regal televizyonları iş amaçlı kullanmak isteyen kullanıcıların TV’nin USB girişinin olup olmadığına dikkat etmesi gerekiyor. 
 • Regal televizyonlar kullanılan alana göre duvara monte edilerek veya ünite üzerinde kullanılabiliyor. Ayaklı ve ayaksız olarak kullanılabilen televizyonların duvar aparatının olup olmadığına bakılması öneriliyor. Ayrıca küçük yaşam alanlarında kullanılan televizyonların duvara monte edilmesi yer tasarrufu sağlıyor. 

 

Regal Televizyon Kullanımı Nasıl?

Regal televizyon kullanımı nasıl, Regal televizyon kurulumu kolay mı soruları kullanıcılar tarafından araştırılıyor. Regal TV’den maksimum verim alabilmek için doğru şekilde kurulması oldukça önemli. Regal LED TV’yi satın aldıktan sonra kurulumunu en doğru şekilde tamamlamak için kullanma kılavuzuna bakılması öneriliyor. Kullanma kılavuzundan yararlanarak pratik şekilde kurulumu sağlanan televizyon hemen izlenebiliyor. Ayrıca bu kullanma kılavuzunun içeriğinde televizyon kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği de yazıyor. O bölümlere de göz gezdirilmesi tavsiye ediliyor. Televizyonu ünite üzerinde değil de duvara monte ederek kullanmak isteyenler kullanma kılavuzundan yararlanabiliyor. Regal LED televizyonlar kenardan aydınlatma, dizi aydınlatma ve doğrudan aydınlatma işlemi yapabiliyor. Kullanıcı dilediği aydınlatma seçeneğini kendisi seçebiliyor. Regal Smart TV kurulumu yapılırken bazı programların yüklenmesi gerekiyor. Regal uzaktan kumandası ile menüden farklı cihazlarla bağlantı kurulabiliyor. Kumandanın menüsünden çocuklar için güvenlik kilidi konulabiliyor. 

Regal Televizyon Kullanmanın Avantajları Neler?

Regal televizyon kullanmanın birçok farklı avantajı bulunuyor. Bu avantajlar aşağıda sıralanıyor.

 • İlk olarak Regal LED TV’ler yüksek ışıkta ortaya çıkan yansıma sorununu ortadan kaldırıyor. Böylece evin her yerinden rahatça televizyon izlenebiliyor. 
 • Üstün teknolojik özelliklere sahip olan Regal TV’ler enerji tasarruf ederek kullanıcıların bütçesini koruyor. 
 • Yüksek bir kontrast oranı sunan Regal LED televizyonlar ile dizi ve film izlemek daha keyifli hale geliyor. 
 • Modern tasarımlara sahip olan Regal TV’ler evlerde ve işyerlerinde şık bir görünüm sergiliyor. 
 • Regal TV’ler bağlantı özellikleri ile farklı cihazlarla bağlantı kurarak müzik, video ve görüntü aktarımını büyük ekrana yansıtır. Böylece büyük TV ekranı bilgisayar gibi kullanılabiliyor. 
 • Regal LED televizyonlar ile karanlık ortamda TV izlenebiliyor evdeki diğer kişiler ışıktan rahatsız olmuyor. Ayrıca televizyonun LED ışıkları gözü yormuyor ve ağrıtmıyor. 

 

Regal Televizyon Fiyatları

Regal televizyon panel fiyatları modeline göre farklı seçeneklerle satışa sunuluyor. Her bütçeye uygun olan Regal TV modelleri farklı özelliklere sahip olarak tasarlanıyor. Regal televizyon ekran fiyatları boyutuna göre değişiklik gösteriyor. Ekran boyutu büyüdükçe televizyonun fiyatında artış gözlenebilir. Ayrıca günümüz teknolojisinden yararlanılarak üretilen akıllı TV özellikli modellerinde fiyatları farklılaşıyor. Regal televizyon için fiyat araştırması yapılmadan önce kullanıcının kendi ihtiyacı olan özellikleri belirlemesi daha doğru. Hepsiburada’da yer alan filtreleme kısmından istenen özellikler seçilerek listeleme yapılabiliyor. Böylece kullanıcı aradığı özelliklere sahip olan TV modeline daha kısa süre zarfında ulaşıyor. Televizyonlar artan ya da azalan fiyatlar şeklinde sıralanabilir. Artan fiyatlar şeklinde sıralandığında en üst kısımda en uygun olan Regal televizyona ulaşılıyor. Kullanıcı kendi bütçesine göre fiyat aralığı belirleyebiliyor. Böylece kendi bütçesinin dışına çıkmadan alışverişini yapabiliyor. Fiyat araştırması yapılırken indirim ve kampanyalardan da yararlanılabilir. Sitede yer alan “Süper Fiyat, Süper Teklif” kısmından ya da “Kampanyalar” bölümünden aradığınız ürünün indirimde ve kampanyada olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz. Üründe indirim varsa değerlendirebilir bütçenizi koruyabilirsiniz. Aynı şekilde üründe bir kampanya varsa değerlendirerek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Aradığınız ürün indirimde ve kampanyada değilse ürünü beğeni listesine ekleyebilir ya da fiyat alarmı kurabilirsiniz. Fiyat alarmını aktifleştirdiğiniz ürün için olası fiyat değilikliklerinde bilgilendirilirsiniz. Fiyat alarmı ürünün fiyatında artış ya da azalış olursa mail yoluyla kullanıcıyı uyarıyor. Böylece avantajlı fiyatları değerlendirebilirsiniz. 

Regal Televizyon Yorumları

Online alışverişlerde ürünlere yapılan yorumlar satın alma işlemlerinde oldukça etkili. Özellikle elektronik eşya alımlarında kullanıcı yorumları önem arz ediyor. Aynı şekilde Regal televizyon yorumları da ürün hakkında kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı olabilir. Ürünü satın almış ve deneyimlemiş kullanıcılar cihaz hakkında pozitif veya negatif kendi düşüncelerini ifade eden yorumlar yazıyor. Bu yorumlardan yola çıkılarak satın alma kararı netleştirilebilir. Ürünler için yorumlar dışında değerlendirmeler de yapılıyor. Bu değerlendirmeler puan yoluyla veriliyor. Aradığınız ürün kaç puan almış bakmak için değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Aklınıza ürünle ilgili bir soru takılırsa “satıcıya sor” kısmından sorabilirsiniz. Ayrıca farklı satıcı alternatifi olan ürünler için satıcıyı kendiniz seçebilirsiniz. Güvenli online alışverişi destekleyen Hepsiburada ile ev konforunda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan siteye veya uygulamasına girerek pratik şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir hızlıca kart bilgilerinizi girerek satın alabilirsiniz. Kart bilgilerinizi sisteme kaydederek bir sonraki alışverişleriniz için de zaman kazanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için aynı gün teslimatlı ürünlere göz atabilir, Hepsi Jet ile saat 14:00’ye kadar verilen siparişlerinizi aynı gün teslim alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Regal Televizyon

55 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Ekran Boyutu
Toplam 38 / 55 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?