Rexona deodorantlar vücudun çalışma şekli göz önüne alınarak geliştirilen akıllı teknolojilerle üretiliyor. Terleme mekanizması hakkında sürekli araştırma yapan Rexona, geliştirdiği MotionsenseTM teknolojisi ile vücut ritmini göz önüne alarak aşırı terleme ile savaşıyor. İz bırakmayan Black + White serisi deodorantlarıyla terlemeye karşı sizi korurken kıyafetlerinizi de unutmuyor.

Rexona Deodorant

Rexona dünyayı 1960’lı yıllarda antiperspirant teknolojisi ile tanıştırdı. 1990’lı yıllarda ürünlerine fazlasıyla güvenen Rexona dünyanın en iyi kadın ve erkek sporcularına sponsor oldu. Yüksek fiziksel aktivite karşısında sınanan Rexona deodorantları yüksek stres oluşturan bungee jumping gibi aktivitelerde zorlu bir sınavdan geçtiği için ilk buluşma heyecanı başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her yerde ve her zaman güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Klasik deodoratların vücut ısısı ve terleme nedeniyle vücuttan zaman içerisinde buharlaşması ve bu sebeple etkisinin azalmasına çözüm olarak geliştirdiği patentli teknoloji MotionsenseTM; yeni nesil deodorantlar hakkında fikir veriyor. Vücut hareketlerine doğrudan yanıt veren akıllı kapsüllerin kullanıldığı teknoloji, antiperspirant etkisinin ilk andan son ana kadar maksimumda korunmasını sağlıyor. Hareket esnasında sürtünme ile harekete geçen kapsüller ferahlık etkisini sürekli tazeliyor. Bu sayede stres ve aktivite esnasında ihtiyaç duyduğunuz yüksek korunmaya kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Deodorant kullanımı esnasında oluşan beyaz ve sarı ter lekeleri yüzünden sevilen kıyafetlerin kullanılamaz hale gelmesi Rexona’ya yeni bir formül üretmesi konusunda ilham verdi. İz bırakmayan Black + White teknolojisi 48 saate kadar arzu ettiğiniz korumayı sunarken, kıyafetlerinize de özenli davranıyor; deodorant ve antiperspirantlardaki etken maddelerin terle etkileşime geçmesini özel Clearex ve Mikro-Kristal teknolojisiyle önlüyor.

Rexona Deodorant Fiyatları

Rexona deodorantları terlemeye karşı üstün korunma teknolojileriyle herkesin tanışabilmesi için uygun fiyat politikasıyla fiyatlandırılıyor. 48 saat terlemeye karşı etkili bir şekilde koruyan deodorantlar, iz bırakmayan teknolojileri sayesinde kıyafetlerinizi daha uzun süre kullanmanız konusunda size yardımcı oluyor.

Her zevke hitap etmesi adına farklı kokularla üretilen Rexona deodorant serileri arasından beğenilerinize uygun olanı edinerek ter kokularına elveda diyebilirsiniz. En yoğun günlerinizde bile sizi taze hissettirecek Rexona deodorantlar, fiyatlarına nazaran oldukça kaliteli formülleri ile kişisel bakım ürünleriniz arasında vazgeçilmezlerinizden olacak. Üstelik 48 saate kadar sunduğu maksimum koruma sayesinde çantanızda Rexona deodorantları için yer açmanız gerekmez.

Rexona Deodorant Çeşitleri

Erkek ve kadın deodorant çeşitleri üreten Rexona; farklı zevklere hitap eden özel kokuları, koleksiyonları ile buluşturuyor. Kadın deodorant çeşitleri gün boyu duş ferahlığı hissetmeniz içi Shower Clean, pamuk kokusuyla Cotton Dry, çiçeksi kokusuyla Linen Dry, alkolsüz pudralı formülüyle Powder Dry, iz bırakmayan Invisible Black + White ve Invisible Aqua serilerinden oluşuyor. Muhteşem çiçek kokularını bir araya getirdiği Sexy, okyanus kokusunun serinliği ile buluşturduğu Fresh ve çiçek özlerinin muhteşem kokusu Musk deodorantlarıyla çok özel kokuları kullanıcılarına sunuyor.

Erkeklerin kadınlara oranla farklı terleme mekanizmaları olduğunu bilen Rexona, çok özel kokularla birleştirdiği üstün teknolojilerini erkeklerin beğenilerine sunuyor. Enerji veren kusursuz kokusuyla sınır tanımayan erkeklere hitap eden Quantum Dry, iz bırakmayan teknolojisi ile birleştirdiği Invisible Black + White ve Invisible Ice serileri ile ter kokularından korunmalarına yardımcı oluyor. Aktif, enerjik ve ekstra korumaya ihtiyaç duyan erkekler için Active, pudrasız deodorant Cobalt, kendine güvenen erkekler için V8 ve serinlik için ekstra mentol etkisini kullanan Xtra Cool serileri ihtiyaç duyduğunuz her an kendinizi ferah ve temiz hissetmenize yardımcı oluyor.

Siz de gözünüz arkada kalmadan hareket etmenin keyfini sürmek istiyorsanız size uygun Rexona deodorantlardan birini seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rexona Deodorant Fiyatları

476 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Cinsiyet
Toplam 24 / 476 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012112/rexona