Rimmel London, İngiltere'nin en ünlü makyaj markasıdır. Kozmetik ürünleri ile ünü sınırları aşan Rimmel, günümüzde Coty firmasına aittir. 1834 yılında Eugene Rimmel tarafından kurulan kozmetik devi şirket, parfüm üretimi ile sektöre adım atmıştır. Makyaj ürünleri ile tanınan Rimmel'in en bilinen parçaları ise rujlar ve maskaralardır. 

"Live the London Look" mottosu ile uzun yıllardır kadınların tercihi olan firma; Kate Moss, Rita Ora, Cara Delevigne, Georgia May Jagger, Coco Rocha gibi isimlerle iş birliği yapmıştır. Marka yüzü ünlülerle koleksiyon çalışmaları da yapan Rimmel; Avustralya'dan Belçika'ya, Kanada'dan Ukrayna'ya, Polonya'dan Litvanya'ya, İspanya ve Almanya'ya kadar dünyanın pek çok ülkesinde eczanelerde ve marketlerde kullanıcılarla buluşmaktadır. Far, pudra, fondöten, ruj gibi birçok farklı makyaj ürününü bünyesinde bulunduran markanın en ikonik ürünü ise maskaradır. Hatta Türkiye'de maskara yerine çoğu kadın tarafından rimel adı kullanılmakta, Rimmel markasının efsane maskaraları bir ürün grubuna adını vermektedir. Türkiye'de de olduğu gibi özellikle Akdeniz coğrafyasında Rimmel markası, bilinirliği ile maskara ürünlerine adını vermiştir. Kaş pomadı, makyaj temizleyici ve ojeleri ile pazardaki yerini büyüten kozmetik markası, bugün dünyanın en çok tercih edilen kozmetik firmalarından birisi sayılmaktadır. 

Kadınların içindeki tutkuyu imajlarına yansıtma hedefiyle yol alan Rimmel London, kadınları kendi güzellik sınırlarını belirlemeye davet eder. Her gölgede, dokuda ve bakışta özgüven kazandıran ufak dokunuşlar, Rimmel kadınını tanımlar. Makyaj yapmayı seven kadınların heyecanını dışa vuracak rengarenk ürünleri ve eğlenceli paket tasarımları, Rimmel ürünlerini daha da vazgeçilmez kılar. Londra'nın güzellik kurallarını, renklerini ve standartlaşan güzellik yargılarını yıkarak kullanıcıları kendi kurallarını belirlemeye teşvik eden marka, gülümsemenin makyajın en önemli tamamlayıcısı olduğunun altını çizmektedir. Kendisini gerçekleştirecek farklı ve yeni bir makyajı deneyimlemek için Rimmel ürünlerini tecrübe eden kadınlar, rengarenk ürünler arasından dilediklerini seçerek sınırlarını bir adım daha öteye taşır. 

Dünyanın ilk toksik içerikten arındırılmış maskarasını tasarlayan Rimmel, hijyenik ve rengarenk ürünleri ile kozmetiği güzellik sanatına dönüştürmüştür. Yüz yılı aşkın süredir yenilikçi tasarımlarla imaj tazelemenize yardımcı olan Rimmel London ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmez. Firma, hayvanlar üzerinde test yapan hiçbir şirket ile üçüncü parti iş ortaklıklarında dahi bulunmaz. Tüm yasal yükümlülükleri baz alarak üretimini gerçekleştiren marka, sağlık ve güzelliği bir arada gözeterek formüllerine imza atmaktadır. Her stile uygun renk ve ürün seçkisi, markayı dünyanın dört bir yanında tercih edilir kılmıştır. Kalıcı rujları, uzun süre etkili allık ürünleri ve suya dayanıklı makyaj malzemeleri ile makyajı ilk adımdan son rötuşa kadar tamamlar. Su geçirmez serilere de sahip olan İngiliz kozmetik devi, farklı ihtiyaçlara yönelik serileri ile mat ve parlak makyaj sevenlere de alternatif sunar. 

Rimmel London'ı diğer markalardan ayıran en önemli özellik ise ulaşılabilir fiyatlarıdır. Dünya markası olan İngiliz kozmetik devi, ürünlerini erişilebilir fiyatlarla sunarak dikkat çeker. Makyaj ürünlerinin yanı sıra güneş koruyucu veya bronzlaştırıcı etkili renkli kozmetikler de Rimmel çatısı altında bulunur. Yılın trend dövmeleri, makyaj çıkarıcılar gibi ekstra ürünler de makyaj malzemelerinin yanında alınabilir. Rimmel markası, makyaj ürünlerinin kalıcılığının yanı sıra hoş kokuları ile de ayırt edilir. Markaya özel kokuları ile tamamlanan makyaj ürünleri, kullanıcılar için makyajı keyif hâline getirir. Sezon trendi aydınlatıcılar, mat pudralar ve kalıcı rujlar da Rimmel ürünleri arasında göze çarpar. Yılın makyaj trendlerine göre yenilenen koleksiyonları ve moda oluşturan serileri ile trend avcılarının gözdesi olan marka kadınların güzelliğini ortaya çıkarır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rimmel London

396 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Sepette Kampanyalı Ürünler
  5. İndirimli Ürünler
  6. Hemen Al Sonra Öde
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön