Virüs ve bakteri gibi insan vücuduna zarar verebilen canlılardan korunabilmek adına etkili bir çözüm sunan Roll antibakteriyel temizleyiciler aracılığıyla hijyeninize dilediğiniz özeni gösterebilirsiniz. Dezenfektan özelliğine sahip ürünler, ellerinizi zararlı virüslerden arındırıp temiz tutabilmeniz için uygun özelliklere sahiptir. Virüs ve bakteri öldürücü etken maddelere sahip olan modern formülleriyle güven veren Roll antibakteriyel jel modelleri sayesinde pratik bir şekilde sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bulaşıcı hastalıklara karşı önlem oluşturabilmek adına da etkin bir kullanım olanağı sunan ürünler, cildinizi zarar vermeden ellerinizi yıkayabilmeniz için de uygundur. Sprey şeklinde püskürtme sistemine sahip olan antibakteriyel dezenfektanlar aracılığıyla oldukça kısa bir sürede temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Ekonomik alışverişler için ideal olan Roll antibakteriyel jel fiyatları bütçenize uygun niteliklere sahiptir. 

Görünmez Tehlikelere Karşı Etkili Önlem

İnsan sağlığını tehdit eden virüsleri, mikropları ve bakterileri öldürerek hijyen yaratan Roll marka antibakteriyel ürünler yardımıyla düzenli olarak ellerinizi temizleyebilirsiniz. Farklı gramajlarla üretilen modelleri evinizde ya da iş yerinizde lavabolara yerleştirerek kullanabilirsiniz. Kolayca kullanılabilen gövde yapıları sayesinde gerekli miktardaki temizleyiciyi avucunuzun içine kısa sürede dökerek cildinize yayabilirsiniz. El ve cilt antiseptiği görevi gören Roll antibakteriyel solüsyonlar aracılığıyla görünmeyen zararlı canlılar için vücudunuzda yaşam alanları oluşmasını engelleyebilirsiniz. Düzenli olarak ellerinizi yıkayıp temizlenerek görünmez tehlikelerin üstesinden pratik bir şekilde gelebilirsiniz. Kırılma, çatlama gibi sorunlara karşı dayanıklı şişeleri sayesinde dezenfektanları emniyetli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Roll antibakteriyel jel dezenfektanlar bulaş kırma özelliğiyle virüs ve bakterileri öldürerek ellerinizi temiz tutabilmenize yarar. Etkili formül özelliği sayesinde zararlı canlılardan kolayca korunabilirsiniz.

Cildinize Dost Antibakretiyel Koruma

Günün her anında kullanılabilen dezenfektanlar sayesinde ellerinizi ve vücudunuzun çeşitli bölgelerini tehlikelere karşı koruyarak güvenliğinizi üst düzeyde tutabilirsiniz. Özel formülleri sayesinde aynı zamanda kullanım sonrasında hoş bir koku da bırakan Roll antibakteriyel dezenfektanlar, bulaş yoluyla geçebilen hastalıklara karşı da önlem alabilmenize yardımcı olur. Pompalı şekilde üretilen dezenfektanları dilediğiniz anda kolayca kullanarak, uygun miktarda temizleyici ürünle güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Pompa sisteminin kusursuz şekilde çalışması ve pratik tasarımı, tek hamleyle temizleyici maddelere rahatça ulaşabilmenize olanak tanır. Ciltte tahriş, deride dökülme gibi problemlere yol açmayacak şekilde tasarlanan dezenfektanları keyifli bir şekilde kullanarak kişisel temizliğinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Pompalı tasarımları ile pratik bir kullanım yaşatan antibakteriyel jelleri avuç içine dökerek kullanabilirsiniz. Avucunuzda yer alan jeli düzenli şekilde ovup yaymaya özen göstererek kuruma işleminin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Virüslerden başarıyla korunabilmek için gün içerisinde yanınızda Roll el dezenfektanı taşıyabilirsiniz. Sık sık ellerinizi sabunla yıkayarak da virüslerin vücudunuzda yaşamasını önleyebilirsiniz.

Bulaşa Karşı Üstün Koruma

İnsan vücudunu konak yeri olarak kullanan virüs ve bakterilere karşı etkili bir çözüm getiren Roll antibakteriyel ürünler, kolay bulaşan hastalıklara karşı pratik bir çözüm oluşturur. Kapaklarıyla emniyetli bir kullanım sunan spreyler kullanım dışı zamanlarda güvenli şekilde kapalı hale tutulabilir. Gün içerisinde çalışırken, açık havada ya da toplu taşımada vakit geçirirken düzenli olarak ellerinizi dezenfektanlarla temizleyebilirsiniz. Elde, çantada ve geniş ceplerde rahatça taşınabilen küçük dezenfektanlar yardımıyla dilediğiniz anda ellerinizi temizleyebilme şansı yakalarsınız. Seyahat sonrasında ellerinizi mikroplardan ve virüslerden arındırabilmenize imkân tanıyan Roll antibakteriyel çeşitlerini parmak aralarına da ulaşacak şekilde döküp ellerinize yayabilirsiniz. Ellerinizi kuruyuncaya kadar ovalayarak temizleyici maddenin etki etmesini kolaylaştırabilirsiniz. Dezenfektan maddeyi damla şeklinde ellerinize ulaştıran şişelere sahip modeller de tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında yer alır. Temizlik ürünlerini güneş ışığından uzaktaki alanlarda muhafaza ederek saklayabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Roll Antibakteriyel Jel Fiyatları

Toplam 24 / 45 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80746000/60003464/roll