Elektrikli süpürgelerin donanımında kullanılan başlık, boru ve filtre gibi aksesuarların zaman içinde yenilenmesi gerekebilir. Rowenta süpürgelerin başlık ve boru gibi parçaları, dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeden üretilse de kullanıma bağlı olarak hasar görebilir ve işlevini yerine getiremez hale gelebilir. Bazı modellerde hepa filtre ve sünger filtre, kullanım ömrünü belirli bir süre içinde tamamlar ve yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Toz torbalı elektrikli süpürge kullanımında en sık ihtiyaç duyulan aksesuar şüphesiz ki yedek toz torbası ürünleridir. Emiş gücü kaybı yaşamamak ve süpürge performansını korumak için kullanma talimatlarında belirtilen hususları göz önünde bulundurarak filtre ve toz torbası değişimi yapmanız tavsiye edilir. Rowenta süpürge aksesuarları kategorisi altında ihtiyaç duyduğunuz tüm parçaları kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Rowenta Süpürge Aksesuarları Çeşitleri

Elektrikli süpürge aksesuarları evrensel değildir ve her parça, modele özgü üretilir. Rowenta elektrikli süpürge için herhangi bir aksesuar satın almadan önce elektrikli süpürgenizin kullanma kılavuzuna ya da aksesuarın etiketine bakmalısınız. Filtre, toz torbası, başlık gibi aksesuarları ayırt edici kılan model ismi ya da model numarası, satın alma aşamasında yardımcı olacaktır. Gerekli olan ürün veya model ismine ulaşamıyorsanız, aradığınız aksesuarın ürün açıklamasında yer alan süpürge modeli ile uyumluluk durumunu kontrol edebilirsiniz.

Rowenta Toz Torbaları

Elektrikli süpürgenin performans kaybı yaşamaması ve hijyenik bir temizlik için toz torbası dolduğunda yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Rowenta elektrikli süpürgeler için üretilmiş olan orijinal toz torbaları, Wonderbag, Wonderbag Anti-alerji ve Hygiene+ olmak üzere üç farklı model ve ürün özellikleri ile sunuluyor. Rowenta mikrofiber katmanlı toz torbaları, kolayca değiştirilen tasarımı ve kokusuz olma özelliği ile rahat ve pratik bir kullanım sunuyor. Tozun yüzde 99’unu filtreleyerek torba içinde hapseden toz torbası modelleri, polen ve akarlara karşı alerji riskini en aza indiriyor. Orijinal toz torbası modellerinin yanı sıra uygun fiyat avantajıyla satışa sunulan Rowenta uyumlu kâğıt toz torbası modellerini bu kategori altından bulabilirsiniz.

Rowenta Elektrikli Süpürge Filtreleri

Rowenta süpürge modellerinde hepa filtre ve sünger filtre olmak üzere iki farklı filtreleme sistemi bulunuyor. Hepa filtreler evlerde bulunan toz, akar, polen ve tüm partikülleri maksimum performansla filtreler. Sünger filtreler genellikle hepa filtreler ile birlikte kullanılır. Silindir sünger filtreler, siklon teknolojisine sahip torbasız modellerde yer alır. Yıkanabilir özellikteki sünger filtrelerin, yıpranma durumuna göre altı ay ya da en geç yılda bir yenisiyle değiştirilmesi gerekir.

Rowenta Süpürge Başlıkları

Rowenta süpürgeler, modellere göre değişiklik gösterse de çoğunlukla zemin başlığı, koltuk ve döşeme başlığı, dar alan başlığı ve toz fırçası ile birlikte gelir. Zemin başlıkları; köşelerde kullanım kolaylığı sağlayan üçgen başlık, parke ve fayans başlığı, tüm yüzeylerde kullanılan çok yönlü zemin başlığı, turbo başlık gibi farklı kullanım özellikleri barındıran modeller içerir. Elektrikli süpürgenizin yıpranan başlığını değiştirmek ya da sahip olduklarınızdan farklı bir başlık çeşidi satın almak isterseniz süpürge modeli ile uyumlu tüm başlıkları süpürge aksesuarları kategorisi altından temin edebilirsiniz.

Süpürge Hortumu ve Diğer Yedek Parçalar

Süpürgelerin teleskopik boruları, hortumu ve tutma sapları, hatalı kullanım sonucu en çok zarar gören parçalar arasında yer alır. Çoğunlukla fırçasız kullanım sonucu boru uç kısmının deforme olması, darbeler sebebiyle borunun eğilmesi, tutma sapının kırılması ya da hortumun yırtılması gibi durumlar meydana gelir. Onarılamayacak durumdaki parçaların yenileriyle değiştirilmesi gerekir. Rowenta süpürge yedek parçalarından ihtiyacınız olanı tedarik ederek süpürgenizi ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rowenta Süpürge Aksesuarları

578 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 48 / 578 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?