Rowenta Süpürgeler

Temizliğin en önemli araçlarından olan elektrik süpürgeleri, gelişen teknolojileri ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Elektrik süpürgeleri temizlik sürecinin en önemli araçlarındandır. İyi bir model tüm temizlik sürecini daha zahmetsiz ve tatmin edici kılabilir.

Yer temizliğinde kullanılan elektrik süpürgeleri farklı başlıkları sayesinde mobilya, radyatör gibi alanların temizliğinde de kullanılabilir. Temizliğe ayırdığınız süreyi isabetli bir süpürge seçimiyle kısaltmak mümkündür. Üstelik ihtiyaca uygun seçilmiş bir süpürge ile temizliği çile olmaktan çıkartabilirsiniz.

Temizlikte konforu yaşamak için yüksek toz toplama performansı ve ergonomik tasarımlarıyla göze çarpan Rowenta süpürgeler ile tanışarak, ürünleri inceleyebilirsiniz.

Rowenta Elektrikli Süpürge

Elektrik süpürgeleri temelde toz torbalı, su filtreli ve siklonlu olmak üzere filtreleme sistemine göre üç farklı kategoride sınıflandırılır. Toz torbalı süpürgeler, çektiği kirleri toz torbasına hapseder ve havayı torbanın gözeneklerinden çıkararak tahliye eder. Su filtreleme sistemli elektrikli süpürgeler, kirleri suya hapseder. Siklon sistemi ise havanın yüksek hızda dönmesiyle oluşan filtreleme yöntemidir. Siklonlu süpürgelerde tozlar, torba ve su yerine haznenin içine hapsedilir.

Teknolojiye yatırımın karşılığı olarak, kullanıcılarına eşsiz bir marka deneyimi sunan Rowenta elektrikli süpürgeleri, güçlü filtreleme sistemleri ve mükemmel toz toplama performansıyla tüm zeminlerde harika sonuçlar elde etmenizi sağlar. Rowenta, gelişmiş siklon teknolojisi ile üç kata kadar daha iyi performans gösteren “Rowenta Toz Torbasız Hepa Filtreli Süpürge” serisinden, tüm zeminlerde dört dörtlük performans gösteren ve mükemmel sessizliği ile çevreyi rahatsız etmeden işinizi yapmanızı sağlayan “Rowenta Silence Force Toz Torbalı Süpürge” serisine kadar geniş bir ürün yelpazesinde seçim yapma imkânı sunar.

Rowenta süpürgenizi seçerken ihtiyacınızı doğru tespit etmeniz, sonuçlardan daha memnun kalmanızı sağlayacaktır. Sessizlik sizin için çok önemli ise, tercihinizi sınıfının en sessiz elektrikli süpürgesi olan “Rowenta Silence Force” serisinden kullanabileceğiniz gibi, ergonomi önceliğiniz ise tercihinizi tek tuş ve tek hareketle toz haznesini temizleme imkânı sunan “Rowenta Ergo Force” serisinden yana kullanabilirsiniz. Uygulamanın yapılacağı ortamda, evcil hayvan dolayısıyla yüksek çekiş gücü ihtiyacını doğuracak istenmeyen tüylerin olup olmaması önemlidir. Astımı veya ev tozuna (akarlara) alerjisi olan bireylerin olduğu ortamlarda tercih edilen, havadaki toz zerrelerini dahi hapseden gelişmiş filtreleme sistemleri, enerji sınıfı gibi birçok unsur, sizin için doğru olan Rowenta modelini bulmanıza yol gösterecektir.

Rowenta elektrikli süpürgelerinin toz torbasız, toz torbalı, ıslak ve kuru zeminlerde kullanım imkânı sağlayan su filtreli, pratik kullanımlar için dikey ya da kablosuz modelleri bulunur. Modele karar verme aşamasında Rowenta elektrikli süpürgelerinin her birinin, filtreleme sisteminin kusursuz olması gibi temel şartları sağladığı unutulmamalıdır. Tek yapmanız gereken modeli önceliklerinize göre belirlemektir. Önceliklerinizi tespit ettikten sonra seçiminizi bu kategoriler içinden hızlıca yapabilirsiniz.

Seçeceğiniz Rowenta süpürgenin yanında temizlikte işinizi kolaylaştıracak tamamlayıcı aksesuarları da gelecektir. Bunlar koltuk gibi kumaş mobilyaların temizliğinde kullanılan döşeme ucu, masalar ve raflar gibi dar ve sert yüzeylerin temizliğinde kullanılan mobilya fırçası, radyatörler gibi uzanılması zor alanlarda kullanılan dar uçlu başlıklardır.

Süpürge modelinin olduğu kadar, satış sonrası hizmetlerin de önemi büyüktür. Rowenta yaygın servis ağı ile satış sonrası destek hizmetlerini de sürdürür. Servislere ulaşım kolay sağlanmakla birlikte, verilen hizmet profesyonel, hızlı ve güvenilirdir.

Güçlü filtreleme sistemi, sessizlik sağlayan teknolojisi ve yüksek emiş gücü ile mükemmel toz toplama performansı sağlayan farklı çalışma sistemine sahip zengin model çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bu modeller arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçerek kusursuz temizliğe Rowenta elektrikli süpürgeler ile adım atabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rowenta Süpürge Fiyatları

829 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Süpürgeler
Süpürgeler
Toz Torbasız Süpürge
Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Şarjlı Süpürge
Robot Süpürge
Robot Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Halı Yıkama Makinası
Halı Yıkama Makinası
Buharlı Temizleyici
Buharlı Temizleyici
Süpürge Aksesuarları
Süpürge Aksesuarları
Sulu Süpürge
Sulu Süpürge
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 829 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/rowenta