Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

S’he Vec Gözenek Sıkılaştırmaya ve Siyah Nokta Önlemeye Yardımcı Bakım Seti

She Vec
479,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010940

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 8.0px 0.0px; font: 11.0px Calibri; color: #000000}

SET-100

HAFTALIK: GLYC-ALRIGHT haftada 2 kez akşam kullanılmalıdır. RED VELVET FACE ile aynı rutinde kullanılmamalıdır.

RED VELVET FACE haftada 1 kez kullanılmalıdır. Uygulamalar arası en az 3 gün olmalıdır. 


30% AHA + 2% BHA Yüz Peeling (30 ml)

NE İŞE YARAR?
Alfa Hidroksi Asit (AHA), cildin en üst yüzeyini eksfoliye (ölü hücrelerin yenilenmesi) ederek, cildin daha parlak ve daha eşit bir görünüm kazanmasını sağlar.
Beta Hidroksi Asit (BHA), ciltteki gözenek tıkanıklığını yok etmek için genişletilmiş işlev sonucu cildin üst yüzeyindeki ölü hücrelerin pul pul dökülmesine yardımcı olur.
Güçlendirilmiş bu formül; cildinizin görünür kusurları ile savaşarak cildin daha parlak görünmesine ve ölü hücrelerin daha derinden yenilenmesine yardımcı olur. Cilt dokusunun görünümünü iyileştirir. Devamlı kullanım sonucunda ince çizgilerin görünümünü yok eder.
Bu devasa formül, asit kullanımına bağlı olarak tahrişi azaltmak için üzerinde çalışılmış Tazmanya Biberi türevi içermektedir. Bu türev bitki kökenli olup, rengi mevsimsel olarak değişebilmektedir. Renk değişimi zaman zaman formülde görülebilmektedir.
İçeriğinde aynı zamanda cilt neminin dengede kalabilmesi için Hyaluronic Acid içermektedir. Ayrıca cildin iyileşmesi ve onarılması için formülünde B5 Vitamini ve antioksidan olarak Siyah Havuç bulunmaktadır.

HANGİ CİLT TİPLERİ İÇİN KULLANIMA UYGUNDUR?
- Cilt tonu farklılığı yaşayan ciltler.
- Akne ve akne lekeli ciltler.
- Genişlemiş ve tıkanmış gözenek problemi olan ciltler.
- Yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltler.

TALİMATLAR
Temizlenmiş cilde göz ve ağız çevresi haricinde bir kaç damla ürün ince bir tabaka halinde uygulayın. 10 dakika bekledikten sonra bol su ile durulayın. Aralıklı olarak haftada 2 gün kullanım için uygundur. Ürünü gün içinde kullandığınız zamanlarda güneş kremi kullanımını ihmal etmeyin.
Haricen kullanım içindir. İlk kullanım öncesinde ürünü cildinizin küçük bir bölümünde test edin. Tahriş meydana gelirse bir doktora başvurun. Göz ile temasından kaçının. Teması halinde bol su ile yıkayın. Oda sıcaklığında saklayın.

Güneş Yanığı Uyarısı:
Bu ürün, cildinizin güneşe duyarlılığını ve özellikle güneş yanığı olasılığını artırabilecek alfa hidroksi asit (AHA) ve beta hidroksi asit (BHA) içerir. Bu ürünü kullanırken ve sonrasında güneş kremi kullanın, koruyucu giysiler giyin ve güneşe maruz kalmayı sınırlayın.7% Glycolic Acid + Ginseng + Niacinamide (200 ml)

NE İŞE YARAR?
Cildin ölü deri, yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cildinizde ki gözenek görünümünün azalmasına ve sebum salgısının dengelenmesine yardımcı olur. Cildin yenileyerek yaşlanma belirtilerine karşı korunmasında etkilidir. Glikolik Asit, cildi eksfoliye eden bir alfa hidroksi asittir. Bu %7 tonlama solüsyonu, gelişmiş cilt parlaklığı ve görünür netlik için hafif pul pul dökülme sunar. Formül ayrıca sürekli kullanımla cilt dokusunun görünümünü iyileştirir.

Formül, hem görünür parlaklık hem de cildi yatıştırıcı faydalar için ginseng kökü ve aloe vera eklenmesiyle daha da desteklenir.

HANGİ CİLT TİPLERİ İÇİN KULLANIMA UYGUNDUR?
- Gözenek problemi yaşayan ciltler
- Yağlanma dengelenmesine ihtiyaç duyan ciltler
- Yağlı ve Karma Cilt tipleri için uygundur.

TALİMATLAR
Temizlenmiş cilt üzerine birkaç damla ürünü pamuk yardımla uygulayın. Durulanmaz. Akşam kullanımına uygundur.
Haricen kullanım içindir. İlk kullanım öncesinde ürünü cildinizin küçük bir bölümünde test edin. Tahriş meydana gelirse bir doktora başvurun. Göz ile temasından kaçının. Teması halinde bol su ile yıkayın. Oda sıcaklığında saklayın.

  p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 8.0px 0.0px; font: 16.0px Calibri; color: #000000} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 8.0px 18.0px; font: 16.0px Calibri; color: #000000} li.li1 {margin: 0.0px 0.0px 8.0px 0.0px; font: 16.0px Calibri; color: #000000} ul.ul1 {list-style-type: disc}

GLYC-ALRIGHT – RED VELVET FACE 

  • Hassas/Egzamalı/Rozalı ciltlerin kullanımına uygun değildir.
  • İlk kullanımlarda yama testi yapılmadan kullanılmamalıdır. 
  • Cilt tamamen kuru olmadan uygulanmamalıdır. 

HANGİ İÇERİKLER İLE BERABER KULLANILAMAZ?

  • Salisilik Asit
  • Retinol 
  • Azelaik Asit 
  • C vitamini

YAMA TESTİ NASIL YAPILIR?

Ürünü ilk defa kullanacaksanız eğer, önce bileğinizin iç tarafında deneyebilirsiniz. Ürünü sürüp 5 dk bekletip sonrasında su ile durulamanız gerekiyor. 24 saat bekleyin herhangi bir reaksiyon gelişmez ise bu sefer aynı işlemi 10 dk bekleterek deneyin ve yine gözlemleyin. Sonrasında yüzünüzde çene bölgeniz ya da saçınızla kapatabileceğiniz yüzünüzde alın olabilir bir bölge seçin ve orada deneyin. Sorun olmazsa, tüm yüz kullanıma geçebilirsiniz. Ancak kademeli başlamanız gerekiyor. Önce 2 haftada 1 kez 5 dk bekletip durulayarak başlayın. Sonrasında 10 dk ya çıkarabilir. Devamında haftada 1 kez 10 dk bekletme ile devam edebilir ve ihtiyaca bağlı haftada 2-3 kez kullanıma geçebilirsiniz. Asit kullanımı mükemmel sonuçlar alabileceğiniz ancak cildinizi alıştırmanız gereken bir süreç olduğu için bu şekilde kademeli artırarak kullanmak çok daha güvenlidir. Akşamları kullanmanız gerekmektedir. Gündüzleri mutlaka güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyiniz. 


Cilt Tipi Karma
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000018AQDE
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön