Evlerin vazgeçilmez bir parçası olan elektrik süpürgesinin yüksek teknoloji ile üretilen modelleri beğeni toplar. İnsan etkisi olmadan aktif olarak çalışan ve belirli bir algoritma ile yönetilen robot süpürge modelleri, son yılların en önemli icatlarından biri olarak dikkatleri üzerine çeker. Hayatı kolaylaştırdığı gibi kaliteli hale de getiren bu işlevsel cihaz, birçok marka tarafından farklı model seçenekleri ile satışa sürülür. Kaliteli tasarımı ile sık tercih edilen Samsung robot süpürge, donanım özellikleri ile öne çıkar. Robot süpürge satın alırken ürünün işlevsel özelliklerine dikkat etmekte yarar bulunur. Süpürgenin; kullanım alanı, pil tipi, ses seviyesi, şarj süresi, en ve boy ölçüsü gibi önemli detaylar göz önünde bulundurularak seçim yapılabilir. Robot süpürge Samsung markası ayrıcalığı ile ihtiyaçlara yönelik kaliteden taviz verilmeden üretilir. Dar ya da geniş alanlarda, konforlu ve hızlı temizlik yapma ayrıcalığı ile öne çıkar. Tasarım özellikleri ile ilgi uyandıran, hareketli detayları sayesinde her zevke hitap eden bu zarif cihaz, sizi ve sevdiklerinizi memnun eder. İnce düşünülmüş alternatif bir hediye olabilir. Ev, ofis, büro gibi düz bir zemine sahip tüm yaşam alanlarında kullanıma uygundur. Temas ettiği her yüzeyde, en ufak toz bile bırakmayan özelliği ile geniş kitlelerin ihtiyacına cevap verir. Zarif tasarımlı Samsung robot süpürge, her yaştan titiz insanın beğenisini kazanır. Önceden belirlenen mekanlarda otomatik olarak gezinerek kendi kendine temizlik yapma özelliği ile oldukça avantajlı bir cihazdır. Kuvvetli çekim gücü ile profesyonel bir temizlik deneyimi sunar. Kullanıcı memnuniyeti ve dayanıklılık konusunda adından söz ettirir. Siyah ve gri renk seçeneği ile her zevke uygundur. Şık tasarımı, lüks çizgileri, ideal ölçü ve ağırlığı ile herkesin sahip olmak istediği bir üründür. Samsung robot süpürge modellerinden herhangi birini satın alanlar, avantajlı fırsatlardan faydalanır.

Samsung Robot Süpürge Özellikleri

Samsung robot süpürge özellikleri, farklı alanlardaki temizlik ihtiyacına cevap verebilen nitelikler taşır. Düz zeminde kullanım alanı, 77dB ses seviyesi, 100.5 mm boyu ve 340 mm eni ile idealdir. Li-on pil tipi, 4 saat dayanan şarjı ve 150 dk çalışma süresi ile kesintisiz temizlik yapmayı mümkün kılar. Siyah ve gri rengi, dekorasyonlara uyum gösterir; göze batmaz. Samsung robot süpürgeler, görünümü ile tüm yaşam alanlarına aksesuar şıklığı katar. Ürünün 5.7 kg ağırlığı, bir yerden başka bir yere kolayca taşınmasını sağlar. EPA/HEPA filtre, kuru emiş türü ve 0.2 lt toz kapasitesi ile etkili ve başarılı sonuçlar alınır. Samsung robot süpürge kullananlar, cihazı akıllı telefon ile kontrol edebilirler. Ürünün, pratik şekilde temizlenen silikon filtresi de caziptir. Samsung robot süpürge kullanıcı yorumları, memnuniyet cümleleri içerir. Kullanıcılar, günlük ya da kapsamlı temizliklerde elektronik cihazın kalitesi ile yüksek performans gösterdiğini dile getirir. Cihazın tasarımsal detayları pek çok açıdan avantaj oluşturur. Samsung robot süpürge kampanya ve indirim fırsatları ile uygun fiyata satın alınır. Bu ürün, yoğun tempo içinde hızlı ve konforlu süpürmeyi mümkün kılar. Kaliteli malzemelerden üretilen yapısı, uzun yıllar kullanıma elverişlidir. Tasarım, kullanıcı memnuniyeti ve çekim gücü konusunda adından söz ettirir. İdeal ölçüsü, uygun ağırlığı ve estetik formu ile kullanım konforu sunar. Zemine paralel yüzeyde bulunan hareketli fırçalar, verimli toz toplama işlemi gerçekleştirir.

Samsung Robot Süpürge Avantajları

Samsung akıllı robot süpürge; kalitesi, özgün model tasarımı ve otomatik olarak kullanılma imkanı ile hayatı kolaylaştırır. Uzak mesafeden akıllı telefon ile kontrol edilebilen bu cihaz, siz evde yokken yüksek algılama kapasitesi ile güvenli bir şekilde temizlik yapar. Robot süpürge Samsung fiyat avantajları ve akıllı algılama sistemi sebebi ile tavsiye edilir. Ürünün sahip olduğu detaylar şöyle sıralanabilir:

 • Dünyaca ünlü Samsung markası tarafından kaliteden taviz verilmeden üretilir.
 • Donanım özellikleri, fonksiyonel kullanımı ve lüks detayları ile dikkat çeker.
 • Süpürme performansıyla olduğu kadar marka kalitesiyle de ön plana çıkar.
 • Şık detayları ile düz yüzeylerde kullanıma uygundur.
 • Siyah ve gri renk seçenekleri, hareketli detayları ile zevkinize hitap eder.
 • Hayatınıza ve yaşam alanlarınıza enerji ve canlılık katar.
 • Şık tasarımı ve kullanım konforu ile geniş kitlelerin beklentisini karşılar.
 • Zarif formdaki görünümü sayesinde farklı dekorasyonlara uyumludur.
 • EPA/HEPA filtreleme sistemi ve silikon filtresinden yüksek verim alınır.
 • Uygun fiyatı ve cazip tasarım özellikleri ile fiyat/performans ürünüdür.
 • Otomatik, hızlı ve pratik süpürme imkanıyla zaman ve enerji tasarrufu sağlar.
 • 4 saate kadar dayanıklı şarjı ve 150 dk süpürme süresi sayesinde beğeni toplar.
 • Gyro sensörü ile hareketleri kontrol edilen cihazın, köşelerde ve kenarlarda hızı azaltılarak özenli temizlik yapması sağlanır.
 • Cep telefonu ile kontrol edilebilen elektronik cihaz, akıllı algılama özelliğine sahiptir.
 • Yaşam alanlarında kendi kendine güvenli temizlik yapar.
Samsung Robot Süpürge Fiyatları

Samsung robot süpürge fiyatları, bütçenize uygundur. Elektronik cihazın işlevsel özellikleri ve tasarım detayları, fiyatı büyük oranda belirleyen etkenlerdir. Robot süpürgenin kalitesi ve uygun şekilde listelenmesi; ürünün, fiyat/performans anlamında da başarılı olmasını sağlar. Hesaplı fırsatlar ve cazip kampanyalar takip edilerek kaliteli robot süpürge modelleri kolayca satın alınır. Samsung robot süpürge satın alanlar, indirimli fiyat avantajları ve kampanya fırsatlarından yararlanır. Pratik kullanımı ile avantajlar sunan Samsung robot süpürge, konforlu ev temizleme deneyimi yaşatır. Uygun ağırlığı, ince kenarları, modern tasarımı ve kalitesiyle her yaştan ve zevkten kullanıcının gözdesidir. Özellikle yorulmadan temiz bir yaşam alanına sahip olmak isteyenlerin öncelikli tercihtir. Dilerseniz bu ürünü tercih ederek bilinçli bir seçim yapabilirsiniz. Samsung akıllı robot süpürge, satın alanların hayatını konforlu hale getir. Kullanıcıların Samsung robot süpürge yorumları, ürün hakkında detaylı bilgi içerir. Ürünü satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okuyarak fikir edinmeniz tavsiye edilir. Samsung robot süpürge kampanyası, belirli aralıklarla tekrarlanarak kullanıcılara özel bir satın alma imkanı sağlanır. Takip edilen kampanya dönemlerinde Samsung robot süpürge satın alarak tasarruf edilir. Herkesin sahip olmak istediği bu elektronik cihaz; lüks çizgileri, işlevsel detayları ve kaliteli malzemesi ile beğenilir. İhtiyaçlara cevap verir. Samsung marka kaliteli akıllı robot süpürge modelleri, Hepsiburada’da uygun fiyatlarla bulunur.

Samsung Robot Süpürge Model Tasarımı Nasıldır?

Ürün, her zevke hitap eden siyah ve gri renk seçenekleri ile beğenilir. Uzun süre dayanan şarjı, şarjlı kullanım kolaylığı, ideal ölçüsü ve EPA/HEPA filtre sistemi avantajlar sunar.

Samsung Robot Süpürge Kimler Tarafından Satın Alınır?

Ürün, hayat standartlarını yükseltmek isteyen her yaştan insan tarafından yoğun ilgi görür. Temizlik ihtiyacı hissedilen her alanda kullanım için elverişlidir.

Samsung Robot Süpürge Hangi İhtiyaca Yöneliktir?

Düz yüzeyleri süpürerek toz ve kirden arındırmak için kullanılır. Yüksek performans gösteren Hepa filtreleme sistemi ile ince tozları dahi yüzeyden ayırır.

Samsung Robot Süpürge Ne İçin Tercih Edilir?

Akıllı telefon ile uzak mesafeden yönetilebilen Samsung robot süpürge, otomatik olarak temizlik yapar. Bu öne çıkan özelliği, ürünün öncelikli tercih edilme sebebidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Robot Süpürge

4 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?