Yaşam alanlarınızda ve iş yerlerinizdeki en iyi yardımcılarınızdan biri olan klimalar, güçlü özellikleri ve yenilikçi teknolojileri sayesinde ısıtma ve soğutma eylemlerini oldukça pratik bir şekilde gerçekleştiriyor. Duvar tipi ve salon tipi olmak üzere ihtiyacınız olan ortama göre farklı modellere sahip olan klimalar, düşük ses seviyeleri, inverter özellikleri, düşük enerji tüketimleri ve güçlü soğutma kapasiteleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Modern tasarımlarıyla da beğeni kazanan ürünler, yaşam alanlarınıza ve iş yerlerinize zarif bir görünüm kazandırıyor. Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla klima modelleri, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı başarıyor. Sizlere ise ihtiyacınız olan ortam ısısının keyfini çıkarmak kalıyor.

Klima Modellerinin Üst Düzey Soğutma Performansları

Klima modelleri, 24000 BTU'ya varan soğutma kapasiteleri sayesinde her genişlikteki odaya uyum sağlayabiliyor. Hızlı soğutma moduna sahip olan klimalar, ortamı güçlü fakat cereyansız bir rüzgârla oldukça hızlı bir şekilde soğutuyor. Bu sayede hem aşırı rüzgârın sizi rahatsız etmesine engel olunuyor hem de ihtiyacınız olan serin havaya kolayca ulaşabilmeniz mümkün oluyor. Özel tasarıma sahip olan klimalar, havayı odanın dört bir yanına ulaştırmayı başarıyor. Böylelikle hangi köşede olursanız olun, ideal sıcaklık size daima ulaşıyor. Bazı ürünlerde yer alan kendi kendini temizleme özelliği sayesinde, klima sizi hiçbir şekilde yormuyor ve kendi filtre temizliğini gerçekleştiriyor.

Markaların klima modellerinde yer alan çeşitli modlar sayesinde ihtiyacınız olan sıcaklık ve rüzgâr otomatik olarak ayarlanıyor. Örneğin iyi uyku moduna sahip olan klima modelleri, siz uyurken ortamı ideal ısıya getiriyor ve daima o sıcaklıkta tutuyor. Böylelikle uykunuz sırasında rahatsızlık hissetmenize engel olunuyor. Her markanın kendine özgü teknolojileriyle donattıkları klimalar ile yaşam alanlarınızda ve diğer yerlerde ideal ortam ısısına ulaşmak oldukça kolay bir hâle geliyor.

Ürünlerde Yer Alan Diğer Özellikler

Klimalar, güçlü soğutma özelliklerinin yanı sıra diğer yenilikçi teknolojileriyle de göz dolduruyor. Üst düzey enerji verimliliği sınıfına sahip olan ürünler ile ideal sıcaklığın keyfini çıkarırken elektrik faturalarından endişe duymanıza da gerek kalmıyor. Alerji modu gibi özellikleri sayesinde daha temiz ve daha zararsız bir soğutma işlemi gerçekleştiren klima modellerinin yanı sıra aynı zamanda otomatik kapanma ve iki aşamalı soğutma gibi teknolojilere sahip modeller de öne çıkıyor. 

Ürünler düşük ses seviyesi özelliklerine sahip olduklarından kullanım sırasında aşırı gürültünün sizi rahatsız etmesine izin verilmiyor. 19 dB'e varan ses seviyesine sahip yenilikçi klima modelleri sayesinde, size sadece ferah ortamınızın keyfini çıkarmak kalıyor. Diğer hiçbir unsurun sizi rahatsız etmesine imkân verilmiyor. 

Etkili çalışma performanslarını düşük ses seviyesi ve sağlıklı serinletme özellikleriyle birleştiren klima modelleri, ait oldukları markaların üstün teknolojilerini de bünyelerinde barındırıyor. Bu sayede benzersiz özellikleri sizlere sunan ürünler, aradığınız performansı en iyi şekilde sağlamayı başarıyor.

Hepsiburada'dan Dilediğiniz Ürünü Kolayca Seçin

Hepsiburada'da onlarca klima markasının yüzlerce ürünü yer alıyor. Tüm markalar güçlü özellikler ile donattığı ürünleriyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Her bir marka yeni nesil klimalarıyla yaşam alanlarınızı en iyi şekilde soğutmayı ve ısıtmayı hedefliyor. Yüzlerce marka ve ürünü sizlere sunan Hepsiburada ise, aradığınız özelliğe sahip klimayı kolay bir şekilde seçebilmenize yardımcı oluyor. Kullanıcılara yalnızca ferah bir hava eşliğinde aktivitelerinin keyfini sürmek kalıyor.

Siz de klima modelleri arasından dilediğiniz özelliğe sahip ürünü kolay bir şekilde seçebilir; ihtiyacınıza uygun klima modelini hemen sepete ekleyerek serinliği, temiz havayı ve ferahlığı yaşam alanlarınıza ve iş yerlerinize taşımaya hemen başlayabilirsiniz!

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

SEG Klima Fiyatları

3 ürün listeleniyor
Güvenle Kapında
Klima Türü
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/seg