Siemens Meyve Sıkacağı Fiyatları

Siemens meyve sıkacağı modelleri plastik ve paslanmaz çelik gibi malzemelerin bileşiminden oluşur. Plastik parçalar dayanıklı yapıları ve şık tasarımlarıyla meyve sıkacağınızı daha kullanışlı hale getirir. Paslanmaz çelikten üretilen bıçaklar sayesinde meyve sıkacağınız keskinliğini muhafaza eder. Metal ağızlıklara sahip olan ürünler meyve sularınızı bardaklarınıza boşaltırken size kolaylık sağlar. Çıkarılabilir hazne özelliğine sahip olan meyve sıkacakları işlevsel bir kullanım yaşayabilmenizi sağlar. Meyve sularınızı masanıza taşıyabilmek için sürahi şeklindeki haznelerden yararlanabilirsiniz. Ölçekli meyve sıkacaklarıyla ne kadar meyve suyuna sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Bu sayede, kaç bardaklık meyve suyuna sahip olduğunuzu hesaplamanız kolaylaşır. Meyve sıkacaklarının motorları ısınmaya karşı dayanıklıdır. Ürününüzü aralıksız şekilde uzun süre çalıştırabilirsiniz. Siemens meyve sıkacağı fiyatları ekonomik olduğu için bu kullanışlı ürünleri hesaplı şekilde satın alabilirsiniz. Meyve sıkacakları elektriği verimli şekilde kullanarak tasarruf sağlar.

Fonksiyonel Özelliklerin Getirdiği Konfor

Kablo sarma kolu bulunan ürünler kolayca toparlayabilmeniz için ideal özelliklere sahiptir. Çıkarılabilir parçalara sahip olan meyve sıkacaklarını kolayca temizleyebilirsiniz. Hazne ve başlık gibi parçaların yanı sıra bıçakları da çıkarılabilen ürünleri bulaşık makinenizde rahatça yıkayabilirsiniz. Paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerin kullanıldığı ürünler uzun ömürlü bir kullanım sunar. Siemens'in tasarladığı meyve sıkacakları zemine kolayca oturur. Kamayı önleyen ayaklara sahip olan ürünlerle güvenli bir şekilde meyvelerinizin suyunu sıkabilirsiniz. Meyveleri türlerine göre ayrı ayrı sıkabilirsiniz. Farklı türlerdeki meyvelere geçmeden önce haznenizi temizleyerek meyvelerin tatlarının birbirine karışmasını önleyebilirsiniz. Kokteyl yapmak için meyveleri bir arada da sıkabilirsiniz. Siemens meyve sıkacaklarının ağız bölümlerinin geniş şekilde tasarlanması size kolaylık sağlar. Ağız kısmından geçiremediğiniz meyveleri bıçakla ikiye ayırarak rahatça geçirebilirsiniz. Sıkacaklarla çeşitli sebzelerinizin de suyunu sıkabilirsiniz.

Meyve Sıkacağı Kullanarak Taze Meyve Suyu Elde Edin

Ailenize kendi hazırladığınız meyve sularını içirebilmek için Siemens meyve sıkacağı modellerinden yararlanabilirsiniz. Meyve sularını taze şekilde içerek lezzetli ve sağlıklı içecekler tüketebilirsiniz. Meyve suyu haznesini buzdolabınızda soğuttuktan sonra içeceklerinizi soğuk şekilde de servis edebilirsiniz. Meyve sıkacaklarında yer alan süzgeçler, çekirdeklerin ve katı maddelerin bardaklarınıza gelmesini önler. Siemens meyve sıkacakları posa ayırma işlemini kolaylaştırır. Bu sayede posasından ayrılmış ve içim kolaylığı yaratan meyve sularını keyifli bir şekilde içebilirsiniz. Siemens, meyve sıkacaklarının yanı sıra narenciye sıkacakları da tasarlar. Narenciye sıkacakları, sıkma başlığı tasarımıyla kullanışlılık yaratır. Narenciyelerinizi sıkma başlığına yerleştirerek kolayca meyve suyu elde edebilirsiniz. Portakal, greyfurt gibi meyvelerin suyunu taze şekilde tüketebilmek için narenciye sıkacaklarının sert ve kullanışlı başlıklarından yararlanabilirsiniz. Seviye göstergesi bulunan narenciye sıkacaklarıyla ne kadar meyve suyunuzun olduğunu görebilirsiniz.

Soru 1: Meyve sıkacaklarının teknik donanımları nelerdir?

Cevap 1: Seramik bıçak özelliği bulunan meyve sıkacakları meyvelerinizi kısa bir sürede küçük parçalara ayırır. Güçlü motorlara sahip olan ürünlerle sert meyvelerin ve sebzelerin suyunu kolayca sıkabilirsiniz. Geniş ağızlı tasarım özelliği, meyve sıkacağınıza meyveleri pratik bir şekilde atabilmenizi sağlar.

Soru 2: Meyve sıkacağı kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Cevap 2: Meyve sıkacağınızı düz ve kuru alanlara yerleştirmeye dikkat etmeniz güvenliğinizi artırır. Sıkma işleminden sonra ürünün parçalarını durulayarak ya da bulaşık makinesinde yıkayarak temizlemeniz gerekir. Meyvelerinizin ve sebzelerinizin sertliğine bağlı olarak hız ayarını değiştirebilirsiniz.

Soru 3: Meyve sıkacaklarının güvenlik yaratan özellikleri nelerdir?

Cevap 3: Kaymaz ayaklar sayesinde meyve sıkacakları dengeli ve güvenli bir kullanım yaşamanızı sağlar. Damlama emniyeti özelliği meyve sularınızın damlamasını engeller. Alüminyum gövdeye sahip ürünler oldukça dayanıklıdır. Paslanmaz çelik bıçaklar meyve sıkacağınızın performansını korur.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Siemens Meyve Sıkacağı Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siemens Meyve Sıkacakları
  2. Philips Meyve Sıkacakları
  3. Tefal Meyve Sıkacakları
  4. Arzum Meyve Sıkacakları
  5. Braun Meyve Sıkacakları
  6. Vestel Meyve Sıkacakları
  7. Electrolux Meyve Sıkacakları
  8. Sinbo Meyve Sıkacakları
  9. Korkmaz Meyve Sıkacakları
  10. Homend Meyve Sıkacakları
  11. Fakir Meyve Sıkacakları
  12. Arçelik Meyve Sıkacakları
  13. Arnica Meyve Sıkacakları
  14. Kenwood Meyve Sıkacakları
  15. Hotpoint Ariston Meyve Sıkacakları
  16. King Meyve Sıkacakları
  17. Bosch Meyve Sıkacakları
  18. Beko Meyve Sıkacakları
  19. Cvs Meyve Sıkacakları
  20. Cooker Meyve Sıkacakları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanma Şekli
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Siemens

Meyve Sıkıcıları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/22001/22020/siemens
Başa dön