Günümüzde ihtiyaç duyulan en önemli beyaz eşyalarından biri de klimalar oluyor. İklim değiştirme aracı olarak bilinen klimalar kış aylarında sıcaklık, yaz aylarında ise soğukluk sağlıyor. Evlerde, işyerlerinde, cafelerde, mağazalarda sıkça kullanılan klimalar yazın serinlemek, kışın ise ısınmak için kullanıcılara yardımcı oluyor. İklimsa firmasının çatısı altında hizmet veren Sigma markası iklimlendirme sektörünün öncü markaları arasında yer alıyor. Sigma markası kurulduğu günden beri ürettiği ürünlerle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önüne alarak ürün tasarlayan Sigma ürettiği klimalarda güncel teknolojiden yararlanıyor. İklimlendirme sağlayan Sigma klimalar bulunduğu ortama en uygun hava koşulunu sunuyor. Birbirinden farklı kapasitelere ve özelliklere sahip olan Sigma klimalar kullanıcıların yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor. Evlerde genellikle duvar tipi klimalar kullanılırken işyerleri ve ofislerde kaset ya da salon tipi klimalar tercih ediliyor. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretimi yapılan Sigma klimaların belli aralıklarla bakımı yapıldığında ve temizlendiğinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Hızlı ısıtma ve soğutma modlarına sahip olan Sigma klimalar ortamın ısısını hızlıca analiz ederek gereken sıcaklık seviyesine hızlıca ulaşabiliyor. Sigma klima 18000 ya da 12000 BTU modelleri sıkça kullanıcılar tarafından değerlendiriliyor. Sigma klima uzaktan kumandası ile kolayca kontrol edilebiliyor. Sigma klima İklimsa modellerini Hepsiburada ile inceleyerek farklı yaşam alanlarınız için uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. 

Sigma Klima Özellikleri

Sigma klima özellikleri ve dış tasarımı çeşitlilik gösteriyor. A+, A++ ve A++ enerji verimlilik sınıflarına sahip olan Sigma klimalar dış ortam sıcaklığına bağlı olarak performans sunuyor. Böylece markanın klimaları enerji tüketimi konusunda tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda Sigma klimalar bekleme konumundayken de oldukça düşük seviyede enerji harcıyor. Sigma klimalar sahip oldukları teknolojik özellikler sayesinde konforlu bir kullanım sunuyor. Sensörleri sayesinde Sigma klimalar bulunduğu ortamdaki sıcaklığı tespit ediyor. Böylece klima hava üflemesini o noktadaki sıcaklığı kullanıcının seçtiği sıcaklık değerine gelinceye kadar aktif şekilde çalıştırıyor. Bu özellik “I Feel” olarak isimlendiriliyor. Geniş mekanlarda konforlu kullanım sağlayan Sigma klima I Feel özelliği ile hem yazın hemde kışın en uygun sıcaklık ayarını otomatik olarak buluyor. Kullanıcılara konfor sağlayan bir diğer Sigma klima özelliği ise “Akıllı Uyku Modu” oluyor. Bu özellik sayesinde klima vereceği sıcaklığı uyku aşamalarına göre yani düşen vücut ısı sıcaklığına göre ayarlıyor. Bu sayede kullanıcılar konforlu bir şekilde uyuyor ve dinç bir şekilde uyanıyor. Üç aşamalı uyku modu özelliğine sahip olan Sigma klimalar ile ilk girilen sıcaklık derecesi her bir saatin sonunda bir derece artıyor veya azalıyor. Böylece ortam sıcaklığı ve vücut sıcaklığı arasındaki fark korunmuş oluyor. Sigma klimalar fonksiyon tuşlara sahip uzaktan kumandası ile kontrol edilebiliyor. Klima kapatıldığında ya da olası bir elektrik kesintisi yaşandığında hangi ayarda çalışıyor ise tekrar açıldığında aynı ayarda çalışmaya devam ediyor. 10 metreye kadar üfleme özelliğine sahip olan Sigma klimalar ortam içerisindeki her noktaya eşit derecede sıcaklık ya da soğukluk ulaştırıyor. Hava kalitesine oldukça önem veren markanın klimaları havada bulunan kötü koku ve kirlilik yaratan maddelerin temizlenmesine yardımcı oluyor. Bu sayede ferah bir yaşam alanı elde ediliyor. İyon teknolojisine sahip olan Sigma klimalar gıda zehirlenmesine sebebiyet veren bakterileri ortamdan uzaklaştırabiliyor. 

Sigma Klima Modelleri

Sigma klima modelleri arasında duvar tipi klimalar, multi klimalar ve profesyonel klimalar sayılabiliyor. Bunlara ek olarak Sigma markasının ticari klima modelleri olarak geçen salon tipi, kaset tipi, kanal tipi klima seçenekleri de mevcut. Duvar tipi Sigma klima çeşitleri arasında; Sigma Confort, Sigma Plus, Sigma Ticari, Sigma Exclusive yer alıyor. Zarif tasarımlara sahip olan Sigma klimalar sağlamlıkları ile de beğeniliyor. Panel altı LED aydınlatma sistemine sahip olan Sigma klimalar bulunduğu ortama şıklık katıyor. Sigma klimaların sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi ve uzun ömürlü kullanılabilmesi için belli aralıklarla bakımının yapılması gerekiyor. Sigma klima bakımı da oldukça basit bir şekilde gerçekleştiriliyor. Pratik şekilde çıkabilen ve aynı zamanda yıkanabilir filtreler sayesinde klimaların bakımı sağlanıyor. Doğaya uygun olarak tasarlanan Sigma İnverter serisi ile klima kaynaklı oluşan atık madde salınımı ortadan kaldırılıyor. Sigma klima 12000, 9000, 24000, 48000 BTU Inverter modelleri ile her kullanıcı ihtiyacına yanıt verebiliyor. 

Sigma Klima Kullanmanın Avantajları

Sigma klimalar sahip oldukları akıllı teknoloji sistemleri ile kullanıcılara avantaj sağlıyor. Hem tasarım hemde teknolojik özellikleri sayesinde Sigma klimalar kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Fiyat performans ürünü olarak nitelendirilen Sigma klimalar farklı yaşam alanları için özel olarak tasarlanıyor. Sigma klima kullanmanın avantajları aşağıda maddeler halinde sıralanıyor. 

  • Yüksek enerji verimliliği sunan Sigma klima Comfort bölgelere göre A+, A++, A+++ gibi farklı enerji sınıflarına sahip oluyor. Enerji verimliliği yüksek olan klimalar elektrik tüketimini azaltarak kullanıcıların bütçesini koruyor. 
  • Hem bütçe hemde çevre dostu olan Sigma Comfort klimalar çevreci iklimlendirme sistemleri ile doğaya verilen zararı minimuma indiriyor.
  • “I Feel” ve “Akıllı Uyku Modu” özelliklerine sahip olan Sigma klimalar kullanıcıların konfor seviyesini maksimize ediyor.
  • Yaklaşık olarak 10 metre mesafeye kadar üfleme özelliğine sahip olan klimalar ortamdaki her noktanın eşit sıcaklık ya da serinlikten yararlanmasını mümkün kılıyor. 
  • Turbo ısıtma ve soğutma özelliklerine sahip olan klimalar uzaktan kumanda yardımıyla çalıştırılabiliyor. 

Sigma Klima Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Sigma klima modelleri özelliklerine ve tasarımına göre ayrışıyor. Bu sebeple Sigma klima alırken dikkat edilmesi gereken detaylar bulunuyor. Öncelikle kullanıcıların klimayı konumlandıracağı alanı seçmesi öneriliyor. Klimanın kullanılacağı alanın büyüklüğüne göre BTU kapasite gücü seçilmesi gerekiyor. İklimlendirme ihtiyacı duyulan alan büyüdükçe klimanın BTU kapasite gücü de doğru orantı ile artıyor. Aynı zamanda Sigma klima seçiminde enerji sınıfı da oldukça önemli. Klimaların sağladığı enerji tasarrufu plus değeri ile ölçülüyor. Dolayısıyla plus değerinin miktarı arttıkça enerji tasarruf miktarı da artmış oluyor. 

Sigma Klima Fiyatları

Hepsiburada’nın ısıtma ve soğutma ürünleri arasında yer alan Sigma klima fiyatları modeline, tasarımına, teknolojik özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Sigma klimaların fiyatını etkileyen unsurlar arasında; Inverter oluşu, çeşidi, soğutma kapasitesi ve rengi sayılabiliyor. Sigma klimalar listelenirken artan fiyat, azalan fiyat, çok satanlar, çok değerlendirilenler, yeni eklenenler ya da yüksek puanlılar şeklinde sıralanabiliyor. Daha sonra sıralaması yapılan ve beğenilen Sigma klima modelleri hem kendi aralarında hemde farklı marka klimalarla özellik ve fiyat açısından karşılaştırılabiliyor. Bu şekilde karşılaştırması yapılan klimalar arasından kullanıcılar kendi bütçelerine ve ihtiyaçlarına hitap eden ürüne ulaşabiliyor. Sigma klima araştırmasında en az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirlenebiliyor. Filtreleme özellikleri sayesinde arama hacmi daraltılarak istenen klima modeline daha kısa sürede ulaşılabiliyor. 

Sigma Klima Yorumları

Sigma klima yorumları ve tavsiyeleri olumlu ya da olumsuz tüm deneyimleri kullanıcılara sunuyor. Klima satın alıp almama konusunda kararsız kalan kullanıcılar deneyim sahibi kullanıcıların yaptıkları yorumlardan faydalanabiliyor. İlgili Sigma marka klima modelinin nasıl kullanıldığı, fiyat performans ürünü olup olmadığı, sağlamlığı konusunda fikir edinilebiliyor. Ancak Sigma klima yorumlarının dışında ürün özelliklerine de kesinlikle bakılması tavsiye ediliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sigma Klima Fiyatları

28 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Klima Türü
Toplam 24 / 28 ürün
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/sigma