ARA
Loading interface...
Loading interface...
Signal
Signal White Now Touch Diş Beyazlatma Kalemi

Signal White Now Touch Diş Beyazlatma Kalemi

Signal
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012117
Signal White Now Touch Diş Beyazlatma Kalemi
Signal White Now Beyazlatıcı Kalem
Signal White Now beyazlatıcı kalem, makyaj malzemesi gibi çantada kolaylıkla taşınabiliyor. En iyi makyajın güzel bir gülümseme olduğunu bilenlerin seçimi olan kalem, birkaç hamlede dişlerin çok daha beyaz görünmesini sağlayarak gülüşünüzü parlatıyor. Ağız bakım markası olarak bilinen Signal'in geçici ve anında beyazlık için çözüm sunan ürünü, inovatif özelliği ile alanında bir ilki gerçekleştiriyor. Tek dokunuşla dişleri anında bembeyaz yapan tasarım, hem kadın hem de erkeklerce kullanılabiliyor. Ürünün çocuklar tarafından kullanımı tavsiye edilmiyor.

İçeriğindeki maddeler sayesinde diş minesine zarar vermeden beyazlatan diş beyazlatma kalemi, güzellik rutinine zahmetsiz bir ek yapıyor. Göz alıcı bir gülüş yaratmanıza yardımcı olan ürün diş macunu, diş fırçası ve su bile olmadan kolaylıkla uygulanarak sağlıklı gülüşler sağlıyor. Üç aşamada uygulanan kalem dişlere ince bir tabaka halinde sürülüyor. Ardından bir dakika içinde mavi pigmentler ve ışık yansımalı parçalar diş yüzeyinde beliriyor. Dişlerdeki lekeler ve izler görünmez olurken, renk kusurları ortadan kalkıyor. Doğal bir beyazlık sağlayan ürün sarı görünümün önüne geçiyor. Beyaz kıyafetleri endişesiz giymeyi, kırmızı rujdan korkmamayı öğreten kalem, yetişkin herkes tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Etken formülün kaplama dişlere uygulanması sorun yaratmıyor ancak ürünün esas etkisinin doğal dişler üzerinde olduğunun altı çiziliyor. Diş minesine zarar veren beyazlatma yöntemlerinden çözüm alamayan, tekrarlayan lekelenmenin önüne geçemeyen ve haftalarca sürecek kürlerdense güvenilir ve anında çözüm arayanların tercihi olan tasarım her yerde, her zaman uygulanabiliyor. Ürünün diş etlerine de herhangi bir zararı bulunmuyor.

Dişlerde geçici beyazlama etkisi sağlayan Signal White Now beyazlatıcı kalem gün içinde tekrar kullanılarak beyazlığın sürmesini sağlayabiliyor. Dişlerde kalıcı beyazlama etkisi için diş beyazlatıcı diş macunu, elektronik veya standart diş fırçası, ağız bakım suyu ve sağlıklı dişler için diş ipi kullanımı öneriliyor. Üç ayda bir diş fırçası veya elektronik diş fırçası ucunun değişmesi tavsiye ediliyor. Ağız bakımı için kullanılan diğer ürünlerden, dil temizleme fırçası ve yatıştırıcı macun gibi ek tasarımlardan destek alınabiliyor. Diş beyazlatma kalemi kullanmadan önce ve kullanım esnasında diş kontrollerinin yapılıyor olması önem arz ediyor. Dişteki sorunların kamufle edilmesi, sorunların yok olması anlamına gelmediği için diş hekimlerinin 6 ayda bir ziyaret edilmesi ve diş kontrollerinin tamamlanması da tavsiyeler arasında yer alıyor. Diş beyazlatma kaleminin içinde yer alan maddelerin sağlığa zararı bulunmuyor. Dişlerde zamanla, yanlış ürün kullanımlarıyla oluşan degrade renk geçişleri ve şeffaflaşma sorunlarının da görünümünü azaltan beyazlatıcı, matlaşan dişlere mükemmel parlaklık vadediyor.

Dolmakalem görünümündeki paketi ile şıklık sunan Signal White Now beyazlatıcı kalem makyaj çantalarında kendine yer açıyor. Yumuşak ucuyla uygulama esnasında acı, sızı veya hassasiyet oluşturmayan beyazlatma kalemi, etkisini saatler boyu sürdürüyor. 5 ml hacmindeki paketi ile gece çantalarına bile sığabilen tasarım özgüvenini tazelemek isteyenlerin yardımcısı oluyor. Gün boyu sigara, çay ve kahve tüketerek dişlerinin rengini kaybedenlerin kurtarıcısı olan kalem, doğal diş rengi sarı olanlar için de çözüm oluşturuyor. Anında farkı hissedebileceğiniz işlemin uygulanması sadece birkaç dakika sürüyor. Önemli bir toplantının arasında, özel bir randevunun molasında güven verecek olan beyazlatıcı ürün, güzelliğin temizlik ve doğallıktan geldiğini bilenleri memnun ediyor. Özel tasarlanan kutu, kalem içeriğinin ve sıvının dökülmesini engelliyor. Ürün oda sıcaklığında sorunsuz kullanılarak dökülme sorunu yaratmıyor. Kalemin kapağı kapalı olarak, yoğun nem ve ısı temasından uzak tutularak saklanması kalitesini koruması için yeterli oluyor. Yeniden doldurma özelliği bulunmayan kalemin kişiye özel kullanıma uygun olduğu tüketicilere hatırlatılıyor.

Ürün Hakkında
Kahve, çay ya da sigara tüketimi sonrasında dişlerde sarı bir katman oluşarak leke bırakır. Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi ile sararmış dişler son bulur. Etkisini saniyeler içerisinde gösteren ve oldukça pratik bir kullanım sunan beyazlık kalemi, hızlı ve geçici bir beyazlama sağlar. Signal White Now Touch, kompakt tasarımı sayesinde çantada taşınabilir niteliktedir. Küçük çantalarda dahi kolay bir şekilde taşınabilen diş beyazlık kalemini gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi'nin ucu oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Kullanım sırasında fazla efor gerektirmeyen kalem, dişler üzerinde acı ya da ağrıya da yol açmaz. Ürünün kapağını açtıktan sonra arkasını tıklayarak her diş üzerine bir kez sürmek beyaz bir görünüm elde etmek için yeterlidir. Dikey hareketler, kalemin etkisini artırır. Diş minesine zarar vermeyen, optik bir beyazlık sunan ve etkisini tek bir dokunuş sonucunda gösterebilen Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi ile siz de ışıltılı bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön