Silva

Temizlik işini kolay ve pratik bir hale getirmek için birbirinden başarılı ürünlere imza atan Silva, yüksek kalitesi ve ergonomik ürün çeşitleri ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Cam bezleri, el ve ayaklı mopları, güzel kokulu yüzey temizleyicileri ve hijyenik klozet örtülerini renkli tasarım ve modellerle birleştirerek dikkatleri üzerine çekiyor. Silva temizlik ürünleri, geniş ürün skalası ve erişilebilir fiyat aralıkları ile her bütçeye hitap eden ürün çeşitleri sunuyor. Bu da hem hijyeni üst düzeyde tutma olanağı sağlıyor hem de temizliklik işinden yüksek performans almanıza katkı sağlıyor.

Birden Fazla İhtiyaç Ürünü Tek Çatı Altında

Silva temizlik ve ihtiyaç ürünlerini tek çatı altında topluyor. Silva ürünleri temizlik setini oluşturmanıza da olanak tanıyor. Ayrıca kullanıcılarına en pratik kullanım sürecini yaşatan ürün alternatifi ile beğeni topluyor. Dilerseniz ürünleri set olarak da satın alabilme imkânı sunan Silva mop set içeriğinde teleskopik sopa, bir adet mop gövde, bir adet ıslak mop bez, bir adet kuru mop bez, bir adet duvar mop bezi bulunuyor. ‌Silva el ‌mopları çok amaçlı temizlik sağlamak amacı ile üretilmiş özel ürünler arasında yer alıyor. Hem nemli hem de kuru olarak kullanım olanağı sağlaması ürünün başlıca artıları arasında sıralanıyor.

Silva ürünleri arasında ütü altlığı gibi fonksiyonel ürün çeşitleri de yer alıyor. Ütü altlığı sayesinde ütü, kumaş üzerinde unutulsa dahi yapışmıyor. Bu da ipek, yün, polyester ve örme kumaşların ütüsünün pürüzsüz olmasına olanak tanıyor. Zor çıkan inatçı kirler için üretilen toz bezleri de yine set şeklinde ürün alternatifi sunarak kullanıcılarına uzun süreli kullanım imkânı sağlıyor.

Silva ile Hayatı Kolaylaştırın

Silva temizlik ve hijyen ürünleri zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak duvar, yer, halı, koltuk, araba camları ve tüm yüzeylerde temizlik yapmanıza fırsat sağlıyor. Ayrıca temizlik ürünleri dışında hayatı kolaylaştıran tasarım ürünleri de bulunuyor. Bunlardan biri olan Silva ütü masası bezleri, ütü yapmayı en pratik hale getirmek için tasarlanıyor. İç ipi lastikli ve biyeli olduğu için her boy ütü masası için ideal kullanım sağlıyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde her zevke de hitap ediyor. Üç katlı organizerler yerden tasarruf sağlayarak, eşyalara düzenli bir görünüm kazandırıyor. Geniş kullanım alanı sunan ürün ihtiyaç duyulan her alanda kullanım imkânı yaratıyor.

Silva mikrofiber ürünleri yüzeyler için kullanabilir miyim?

Silva mikrofiber ürünleri narin yüzeyler için kullanabilirsiniz. Yüzeylere zarar vermeden her yüzeyde kullanıma uygun olan ürünler yumuşak dokusu sayesinde gözle görülmeyen ufak parçaları dahi toplayabilmektedir. Ürünün diğer bir artısı ise deterjana ihtiyaç duymadan kullanılabilmesidir. Yüksek emiş gücüne sahip olan mikrofiber ürünleri kullanmak için bir miktar su yeterlidir.

Silva mikrofiber mopları neden tercih etmeliyim?

Silva mikrofiber moplar kullanıcılarına temizlik sürecini en pratik hale getirmek için tasarlanır. İnsan saçından çok daha ince bir malzeme olan mikrofiber materyal mop ile birleşerek temizlik süresini minimuma indirir. Havlarının tamamı üçgen elyaflardan oluşur. Bu nedenle tüm tozu, kiri ve ufak parçaları toplar. Ayrıca mikrofiber başlıkları temizlemek için ürünü su  ya da su ve sabun ile yıkamanız yeterlidir.

Silva ürün çeşitlerini ne işe yarar?

Silva temizlik ürünleri çok çeşitli ve fonksiyonel kullanım artıları ile hayatınızı kolaylaştırır. Yüzeyleri temizlemek için mikrofiber moplardan yararlanabilirsiniz. Pencere ve camları temizlemek için Silva mikrofiber cam bezlerini kullanabilirsiniz. Silva ağır yağ çözücü, bulaşık deterjanı , halı ve koltuk temizleme bezleri ile hijyeni en üst düzeyde sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...