Simfer Konvektör

Havaların serinlemeye başladığı sonbaharda ve dondurucu kış aylarında her evde en gerekli olan ihtiyaçların başında ısınma geliyor. Türkiye’nin köklü yerel markalarından olan Simfer ısınma problemini sunduğu ısıtma cihazları ile sorun olmaktan çıkarıyor. Fonksiyonu kolay olan ve kısa sürede bulunduğu ortamı ısıtarak konforlu bir hava yaratan Simfer ısıtıcı modellerinin zengin çeşitleri arasında Simfer konvektör ısıtıcılar kaliteleriyle olduğu kadar şık duruşlarıyla da dikkat çekiyor. Evlerin tüm odalarında tercihe göre ister duvara monte edilebilen ya da ayaklı olarak kullanılabilen Simfer konvektör ısıtıcılar zarif dizaynı ve estetik duruşuyla salon ve oturma odalarına hoş bir ambiyans kazandırıyor. Hızlıca ısınabilme özelliği sayesinde geniş metrekareli alanlarda kısa sürede istenilen sıcaklık düzeyi oluşturuluyor.

Doğal Havalandırma Prensibiyle Çalışan Simfer Konvektörler

Hava sıcaklıklarının azaldığı ve üşüten rüzgârların arttığı kış mevsiminde evlerde etkili ve ekonomik bir ısınma alternatifi sunan Simfer konvektör ısıtıcılarla ailece sıcacık bir kış dönemi geçirmek mümkün oluyor. Konvektör yapısındaki örgü karbon filamentler sayesinde uzun ömürlü kullanım sunan ısıtıcılar kompakt ölçüleriyle ergonomik bir kullanım sağlıyor. Cihazların gövde bölümü boyunca dolaşan ısı havanın ısınmasına ve dolayısıyla hacminin artmasına sebep olarak yükseliyor. Doğal havalandırmaya sahip Simfer konvektörler fanlı ısıtıcılara göre çok daha az ses çıkararak daha huzurlu bir ortam yaratıyor. Normal hava akışıyla konvektöre giriş yapan soğuk hava korumalı rezistans aracılığıyla ısıtılıyor. Rezistans ile temas eden soğuk hava ısınarak hafifliyor ve yükselmeye başlıyor. Konvektörün üst kısmında bulunan ızgaralar da odanın içerisine sıcak havayı yayıyor. Aynı ana cihaza yeni giriş yapan soğuk hava ise yine aynı rutini izleyerek ısınmaya devam ediyor. Genellikle 45 cm yükseklikleri ve 90 cm genişlikleri olacak şekilde üretilen Simfer konvektörlerin derinliği ise 11 cm boyutunu geçmiyor. Her ortama sığabilen yapılarıyla beğeni kazanan konvektör ısıtıcılar devrilme emniyetiyle güvenli ve konforlu bir ev ortamı sağlıyor.

Kibar Tasarımlı ve Yüksek Performanslı Simer Konvektör Isıtıcılar

  • Herhangi ek bir elektrik tesisatına ihtiyaç duyulmadan monte edilebilen Simfer konvektör ile küçük veya orta büyüklükteki mekânların kısa sürede ısıtılması mümkün oluyor.
  • Konvektörlerin ayakları zemine veya duvara uygun yükseklikte zahmetsizce monte edilebiliyor.
  • Bulunduğu alandaki muhtemel tozları havalandırmadan çalıştıkları için herhangi bir solunum problemine sebep olmuyor.
  • Ortalama 15 metrekarelik alanlardaki yüksek ısıtma performansları ile sıcak bir kış geçirilmesini garantiliyor.
  • Tercih edilen saate göre çalışma süresi ayarlanabildiği için sürekli başında bulunulmasına gerek kalmadan kendi kendine kapanabiliyor.
  • Açık renkli şık duruşu ile odalara farklı bir hacim ve teknolojik görünüm katıyor.

Üstün Teknik Niteliklere Sahip Donanım

  • Gelişmiş Simfer teknolojisiyle geliştirilerek tasarlanan konvektör 1500 Watt gücündeki kapasitesiyle geniş aileler için de ideal bir ısınma çözümü sunuyor.
  • Zararlı ışınlar ya da içeriğinde alerjen toz gibi yan etkileri olmayan konvektörler havaya steril bir sıcaklık yayıyor.
  • Islanmaya, aşırı derecede ısınmaya ya da devrilmeye karşı korumalı emniyeti olduğundan çocukların bulunduğu ortamlarda da güvenle kullanılabiliyor.
  • Duvara sabitlenebilir nitelikteki tasarımları ile estetik, yerden tasarruf sağlayan ve gözü rahatsız etmeyen bir yapı sunuyor.

Köklü ve Deneyimli: Simfer

40 yıldan daha uzun süredir ısıtıcı sektöründe birçok başarıya imza atan yerli markalardan biri olan Simfer tarafından üretilen kaliteli donanıma sahip konvektör ısıtıcılar şık ve fonksiyonel yapılarıyla evlerdeki ve ofislerdeki yerini alıyor. Farklı büyüklüklere sahip tüm mekânlara huzurlu, sağlıklı ve güvenli bir ısınma imkânı sağlayan Simfer konvektör modelleri haricinde ankastre ve solo fırınlar ile evler ve iş yerleri için dondurucu ve soğutucu üretimleri de yapıyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Simfer Konvektör

Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081041/simfer