Slazenger Erkek Parfüm Setleri

Koku, en akılda kalıcı detaylardan biridir. Bireyleri ferahlatan ve tarzlarını yansıtan bir unsur olarak parfümler hem erkek hem kadınlar için önem arz ediyor. Slazenger, sevilen bir spor markası olarak parfümlerini erkeklerin beğenisine sunuyor. Böylece en akılda kalıcı detayı es geçmek istemeyenlerin tercihi haline gelen marka, ürünlerini farklı setler halinde sunuyor. Özellikle yeşil ve mavi renkli şık şişeleri ve etkileyici kokuları ile kullananların vazgeçilmezi haline geliyor. Karizmatik, şık ve kendine önem veren erkeklerin severek tercih ettiği fresh esanslar iki farklı seçenek ile hem deodorant hem de parfüm olarak set içeriğinde bulunuyor. Kendiniz için veya sevdikleriniz için tercih yaparken alt, orta ve üst notalarındaki esansları göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylece sizin veya sevdiklerinizin hoşuna gidebilecek isabetli bir seçim yapmanız mümkün olacaktır.

Hediyelik setler ile sürpriz yapabilir, sevdiklerinizi memnun edebilirsiniz. Bakımlı olmak ve hoş kokuya sahip olmak için Slazenger marka ürünleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerin kaliteli esanslar ve doğru notalar ile tasarlanması sayesinde daha etkileyici ve akılda kalıcı özellikler ortaya çıkıyor. Güç, hareket ve enerjiyi tanımlayan kokuları havanızı değiştiriyor ve sizi tazeliyor. Slazenger erkek parfüm seti EDT parfüm hem de deodorant ile 7 gün 24 saat hoş kokmanıza yardımcı oluyor. EDT türünün kalıcılığı 4 saat civarında sürerek uzun süre boyunca uygulamayı tekrarlamanızı gerektirmiyor. Teninize uygun türde esansları tercih ederek daha uzun süreli kalıcılık elde edebilirsiniz. Sportif tarzda ürünler hafif yapıda ve rahatsız etmeyen formülleriyle herkesin kendisine uygun notaları bulabileceği seçenekler sunuyor. Şık, etkileyici ve kalıcı esanslar günlük kullanıma uygun bir şekilde farklı setler halinde bulunuyor. İkili ve üçlü setler uzun süreli ihtiyacınızı karşılayabiliyor.

Slazenger Erkek Parfüm Setleri Arasından Seçim Yaparken

Kendinize veya sevdiklerinize parfüm seçimi yaparken alt, orta ve üst notaları değerlendirerek sevilen veya tercih ettiğiniz karışımları içeren modelleri değerlendirmelisiniz. Meyveli, odunsu, baharatlı, deri ve çiçek esansları seçiminizi yaparken karşılaşacağınız temel özlerdir. Örneğin limon veya portakal içeren bir nota, meyveli ve fresh kokular içerir. Vanilya eğer alt nota olarak bulunursa hafif olur ve üst nota olarak bulunursa kokladığınızda en son hissedeceğiniz ancak en çok hissedilen esans olacaktır. Üst, alt ve orta notalar karışımın yoğunluğunu ifade ediyor. Orta nota, üst nota kaybolduktan sonra daha çok hissedilir olacaktır. Alt nota ise orta nota hafifledikçe daha fazla hissedilir. Bu detayları dikkate alarak karışımları belirleyebilir veya değerlendirebilirsiniz. Slazenger parfüm seti mavi ve yeşil kutularda seçenekleriyle tanınıyor. Mavi olan ürün içeriğinde üst notalarda portakal ile yeşil limon, orta notalarda yosun ile baharat ve alt notalarda sedir ağacı ile paçuliyi bir araya getiriyor. Böylece fresh, karizmatik ve spor bir koku ortaya çıkıyor. Her bir nota zamanla daha da güzelleşiyor, teninize oturarak tarzınızı yansıtıyor. Yeşil olan ürünün içeriği ise üst notalarda yeşil mandalina, orta notalarda kişniş ile yabani karanfil ve alt notalarda tonka fasulyesi ve vanilyadan oluşuyor. Kişniş ve yabani karanfilin baharat etkisi çekici ve şık bir tarzı yansıtıyor. Dip nota vanilya ve tonka fasulyesi ise tatlı ve kalıcı bir etki bırakıyor.

Zamanla azalan kokunuzu tazelemek için uygulamanızı 2 ila 4 saat arasında yenilemeniz tavsiye ediliyor. Deodorant modelleri ile ter kokma ihtimalinin önüne geçebilir ve zor bir günün ardından bile yenilenmiş, ferah ve temiz hissetmeye devam edebilirsiniz. Hem parfüm hem de deodorantınızı set içeriğinde bulabilir ve böylece sevdiğiniz kokuyu teninize daha kalıcı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygun seçenekleri ile bu setler herkes için hoş ve uygun alternatifler sunuyor. Zevkli tasarımlara sahip ambalaj ve kutuları sayesinde hediyelik olarak da alabileceğiniz bu ürünler ile sevdiklerinizin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Güzel anılar kokular ile hatırlanır ve bu, hafızanızın en iyi olduğu konudur. Güzel anılar biriktirebileceğiniz hem kendiniz hem de sevdikleriniz için uygun seçenekler Slazenger Active Sport serisinde bulunuyor. Spor ve hafif esanslar arasından teninize yakışanı tercih edebilirsiniz. Hediye olarak seçim yapıyorsanız hediyeyi alacağınız kişinin tarzına ve tercih ettiği esansları içeren türleri değerlendirmelisiniz.

Etkileyici ve Gizemli Notalarıyla Slazenger Erkek Parfüm Setleri

İnsanın beş duyusundan birisi olan koklama, akılda kalıcı olmasıyla önemli bir histir. Hoş kokular bireylerde güzel izler bırakıyor. Bu yönüyle her daim temiz, ferah ve güzel kokmak bireyler için vazgeçilmez oluyor. Kişisel bakımında en temel parçalarından birisi olan güzel koku, kişinin tarzı ile de eşleştiriliyor. Etkileyici ve gizemli notalarıyla Slazenger erkek parfümler erkeklerin kişisel bakımı için çeşitli ürünler sunuyor. Deodorant modelleriyle duman, sigara, yemek gibi dışarıdan gelen kokuları teninize uyan hoş esanslarla ortadan kaldırabilir ve yenilenebilirsiniz. Duş almış gibi ferahlayabilir, enerjinizi tazeleyebilirsiniz. Farklı modeller ile tarzınıza uygun olanı tercih etmeniz de mümkün oluyor. Set halinde bulabileceğiniz ürünler ile avantajlı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Deodorant ve parfümü bir arada tercih edebilir, iki ihtiyacınızı da beğendiğiniz notalardan seçebilirsiniz. Üst, orta ve dip notaların ahenkli ve gizemli açılışlarıyla kendinizi farklı dünyaların kapılarını aralarken bulacaksınız. Meyve bahçesi, baharat çarşısı ve okyanus esintileri hissederken farklı notalarla farklı duyulara hitap edebileceksiniz. Slazenger Active Sport mavi erkek parfüm seti içeriğindeki yeşil limonun ferah esintisi ile açılırken baharatlı bir notaya geçiyor ve ardından sedir ağacının etkileyici kokusu ile dip notaya yerini bırakıyor.

Ürünler 4 saate kadar kalıcı olduğundan uygulamayı çok sık tekrar etmenizi gerektirmiyor. Yavaş yavaş açılan her bir nota farklı esintiler taşıyarak benzersiz bir deneyim sunuyor. Hareketli bir gün için enerji ve yenilenme sağlayan bu ürünler yanınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz kişisel bakım ürünleriniz arasında kolayca yer bulacak. İkili setler, yalnızca mavi veya yalnızca yeşil model ile bulunabildiği gibi hem yeşil hem de mavi modeli bir arada bulabileceğiniz setleri de içeriyor. Böylece eğer bu ürünleri daha önce denemediyseniz ikisini de deneyebilmeniz ve sevdiğiniz parfümü bulmanız mümkün oluyor. Şık ve özel tasarımlı kutu ve şişeler, ürünün hoş bir hediye olarak da tercih edilebilmesini mümkün kılıyor. Spor tarzı doğrudan yansıtan gri metalik renkli ve matara tasarımına benzer şişe tasarımları ürünleri daha ilgi çekici kılıyor. Böylece aktif, genç ve yetişkin erkek bireylerin hem koku hem de tasarım yönüyle tercihi ve beğenisi haline geliyor.

Slazenger Erkek Parfüm Setleri Ferahlık ve Tazelenme Hissi

Gün boyu koşuşturma, iş, arkadaşlar, eğlence gibi durumlar hayatın akışında olan güzel ve yorucu aktivite ve olaylardır. Slazenger erkek parfüm seti ile yorgunluğunuzu hafifletebilir, ferahlık ve tazelenme hissi yaşayabilirsiniz. Taze meyvelerin ferah esintisi ve özel çiçeklerin rahatlatıcı etkisi ile yenilenerek güne daha enerjik devam edebilmeniz mümkün oluyor. Uzun süre kalıcı olmasıyla sürekli tazelemek zorunda kalmazsınız, ihtiyaç duydukça yeniden uygulayabilirsiniz. Şık tasarımlı şişeler sayesinde spora veya işe giderken çantanıza koyabilir ve seyahatlerinizde yanınıza alabilirsiniz. 125 ml parfüm ve 150 ml deodoranttan oluşan setler iki deodorant ve bir parfüm veya bir parfüm ve bir deodorant şeklinde seçenekler sunuyor. Bu setler ile avantajlı bir şekilde ihtiyaçlarınızı giderebilir veya sevdiklerinize hoş bir hediye sunabilirsiniz. Hem şık kutusu hem de orijinal ve zevkli tasarımlı şişesi, ürünleri hediye olarak iyi bir tercih haline getiriyor. Günlük kullanıma uygun notalar ile kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz Active Sport serisi mavi ve yeşil olmak üzere iki farklı parfüm çeşidi sunuyor. Spor tarzdaki bu modeller farklı nota ve içerikler ile bulunuyor. Ürünler arasından kişisel zevkinizi ve sevdiğiniz esansları göz önünde bulundurarak tercih yapabilir veya daha önce denemediyseniz yeni bir esans deneyebilirsiniz. Ayrıca mavi ve yeşil modelleri bir arada alabileceğiniz setler ile iki ürünü de deneyebilmeniz de mümkün oluyor.

Deodorant içeren setler ile beğendiğiniz kokuyu iki şekilde de kullanabiliyorsunuz. Deodorantlar teninizde uzun süre kalarak ter kokmanızı engellediği gibi dışarıdan gelen kokuların da teninize geçmemesini sağlıyor. Koku hem kişisel bakımın bir parçası hem de stilinizi dışarıya yansıtan bir unsur olarak önem arz ediyor. Bu açıdan stilinize ve bakım rutininize uyumlu tercihler yapmanız gerekiyor. Sizi yansıtan ve stilinizi ortaya koyan esansları bir arada bulabileceğiniz Slazenger parfüm seti mavi ve yeşil modelleriyle enerjinizi, sportif ve aktif yönünüzü ortaya koymanıza yardımcı oluyor. Birçok farklı esansın alt, orta ve üst nota uyumlarıyla benzersiz ve hafif bir formül ile oluşturulan ürünler herkese hitap eden kokuları barındırıyor. Bir nota ile farklı dünyalara taşıyan, koklayanı mest eden ürünler her defasında farklı bir nota ile kıyafetlerinize ve bedeninize sürekli tazelik ve ferahlık işliyor. Duş sonrası temiz cildinize uygulayabileceğiniz deodorant ile tüm gün yenilenmiş ve rahatlamış hissedebilirsiniz. Ayrıca 3-4 saatte bir veya ihtiyaç duydukça ferahlığınızı yenileyebilirsiniz.

Slazenger Erkek Parfüm Setleri Kişisel Bakımın Vazgeçilmezi

Kişisel bakımın görünümden sonra en çok dışarıya yansıyan ifadesi, koku oluyor. Bu açıdan koku söz konusu olduğunda deodorant ve parfüm kullanımı da büyük rol oynuyor. Yoğun ve aktif geçen bir günde terlemek kaçınılmaz olduğu gibi etraftan gelen kokulara da maruz kalınıyor. Bu durumda deodorant kullanımı büyük önem kazanıyor. Bireylerin hem etrafında bulunan kişileri rahatsız etmemesi hem de kişisel bakımlarını ihmal etmemesi açısından bu ürünleri tercih etmeleri vazgeçilmez bir hal alıyor. Set olarak avantajlı ve ideal bir seçim olan Slazenger erkek parfüm seti mavi ve yeşil modeller ile çok tercih edilen kişisel bakım ürünleri olarak karşınıza çıkıyor. Dikkat çekici ve sportif esanslar bir araya getirilerek enerjik ve dinamik kokular sunuluyor. Ürünlerin iki farklı bilindik çeşidi beğeniye sunuluyor. Mavi ve yeşil modelleri, deodorant olarak da bulunabiliyor ve kişisel bakımın olmazsa olmaz parçaları tamamlanıyor. Set olarak alıp ikili ürünü bir arada bulabiliyor, ihtiyaçlarınızı tek seferde iyi bir fırsat dahilinde karşılayabiliyorsunuz. Tarzınızı daha iyi ifade ettiğini düşündüğünüz esansları içeren modeli tercih edebilir veya iki modeli de deneyerek teninize uyumunu gözlemleyebilirsiniz.

Ürünlerin yeşil modeli birbirinden özel içeriklere sahip. İçeriğindeki notalar gereği birçok aromayı aynı anda hissetmenize yardımcı oluyor. Böylece ilk kullandığınız andan koku kaybolana dek birbirinden farklı notaların uyumu ve ahengini üzerinizde hissedebilirsiniz. Notaların her biri eşsiz kokuları ve alt notaları ile dikkat çekiyor. Mavi model ise limon, bergamot, portakal, mandalina, yeşil limon, baharat, yosun, yasemin, müge çiçeği, amber, misk, paçuli ve sedir ağacı notaları ile üretiliyor. Üst notaları fresh, orta notaları kışkırtıcı baharatlı ve dip notaları etkileyici olan bu parfümler eşsiz bir deneyimin kapılarını aralıyor. Bu notaların ahengi ile rahatsız etmeyen hoş ve hafif dokusu kullananları şaşırtıyor. Spor tarza çok uyan bu modeller günlük kullanım için uygun. Deodorant ile set olarak alabileceğiniz ürünler ferah, enerji verici ve karizmatik esansları ile etkiliyor. Cildi rahatsız etmeden uyum sağlayan kokusu ile vazgeçilmez bir tercih haline geliyor. Temiz ve kuru cilde uygulayacağınız deodorant ile kötü kokuları önleyebilir, gün boyu çekici, zinde ve aktif hissedebilirsiniz. Sportif tarzını kutu ve şişeye de tasarım ile yansıtan Slazenger ürünleri okyanus rengiyle ferahlığı, yeşilliğin rengiyle sakinliği ve narenciye esansıyla tazeliği bir araya getiriyor. Her bir farklı özelliği ile parfüm setleri, hem özel hem de günlük kullanımlarınız iyi birer seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Ayrıca baharat notalarıyla kışkırtıcı bir nitelik ekliyor.

Slazenger Erkek Parfüm Setleri ile Tarzınızı İfade Edin

Koku, bireylerin tarzını ifade eden unsurlar arasında bulunuyor. Güzel ve etkileyici bir koku karizmatik bir etki bırakabiliyor. Erkekler için tasarlanan kokularıyla Slazenger Active Sport serisi parfümler aktif, dinamik, karizmatik ve sportif bir tarzı ifade ediyor. Esansların enerjik, kışkırtıcı, ferah, sakin ve rahatlatıcı notaları gün içerisinde farklı aralıklarla açılarak teninize ve modunuza en uygun notayı hissetmenizi sağlıyor. Uzun süre boyunca cildinizde veya kıyafetinizde kalabilen kokularıyla uygulamayı sık sık tekrar etmeniz gerekmiyor. İhtiyaç duydukça veya tazelenme gereği hissettiğinizde ürünleri yeniden uygulayabiliyorsunuz. Meyveli, baharatlı, odunsu ve çiçeksi notaların bir araya gelerek ahenkli ve uyumlu bir kokuyu oluşturduğu ürünler alt, orta ve üst notalarla açılıyor. Bu özenli formülün uyumu spor ve karizmatik tarzda günlük kullanıma uygun bir ürün ortaya çıkarıyor. Mavi olan model okyanus ferahlığını içerdiği için bu tasarımla sunuluyor. Yeşil olan model ise yeşilin hem dinamik hem de sakinleştirici etkisinin uyumunu ifade ediyor. Ürünler şişe tasarımlarıyla da spor ve kışkırtıcı tarzı bir araya getiriyor. Mataraya benzer şık tasarımı ve etkileyici rengiyle setler halinde bulunuyor. Setler, aynı esansa sahip deodorant ve parfümü bir arada avantajlı bir şekilde sunuyor. Ayrıca hem mavi hem de yeşil modeli bir arada bulabileceğiniz seçenekler de bulunuyor.

Slazenger Active Sport yeşil erkek parfüm seti modelleri üst notalarda meyve, orta notalarda baharat ve dip notalarda çiçek ve vanilya etkisini harmanlayarak eşsiz bir koku sunuyor. Limon ile başlayan meyvelerin ferahlığı enerji veriyor ve baharatlar kışkırtıcılık katıyor. Dip notalar ise rahatlatıcı ve etkileyici bir ahenk ortaya çıkarıyor. Hem sporda hem de günlük hayatta kullanabileceğiniz modeller 4 saat civarında yeterli kalıcılık sağlıyor. Set içeriğinde bulunan deodorant ile de kötü kokuları önlemeye yardımcı olabilirsiniz. Böylece güzel kokabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ayrıca kişisel bakımınızı da ihmal etmeyerek terden ve dış etkenlerden korunabilirsiniz. Deodorantı banyo sonrasında veya her sabah temiz ve kuru cildinize uygulayarak daha iyi sonuç alabilirsiniz. Parfümü ise hem cildinize hem de kıyafetlerinize uygulayabilirsiniz. Etkili bir parfüm uygulaması için boyun, kulak arkası, bilek içi ve göğüs gibi bölgeleri tercih etmeniz öneriliyor.  Ayrıca kıyafetlerinize de sıkarak daha güçlü ve kalıcı bir etki sağlayabilirsiniz. Tarzınıza ve beğenilerinize hitap eden Slazenger parfüm & deodorant modelleri ve setleri Hepsiburada’da sizi bekliyor!

Hangi Slazenger Erkek Parfüm Seti Alınmalı?

Slazenger’ın erkeklere özel olarak kompozisyonlarını hazırladığı birçok parfüm seti alternatifi bulunmaktadır. Bu parfüm setleri arasından notaları itibarıyla kişisel tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak spor giyim tarzını benimseyen erkekler için özel olarak hazırlanan parfüm setleri, enerjik ve kışkırtıcı kokularıyla günlük tarzınızı hem görüntünüzle hem de kokunuzla açığa çıkarmanıza yardımcı oluyorlar.

Slazenger Erkek Parfüm Seti Hangi Kokular İçerir?

Slazenger imzalı parfüm setleri arasında birçok farklı zevke hitap eden parfümler bulunmaktadır. Bunlar arasında limon, ananas ve lavanta uyumuyla kompozisyonu oluşturulmuş enerjik bir alternatifin yanı sıra çekiciliğinizi yansıtabilen paçuli, amber kombinasyonunu sunan seçenekler de yer almaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Slazenger Erkek Parfüm Setleri Fiyatları

13 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010683/32010688/slazenger