Sony LED TV Televizyonlar

LED TV, düz panel ekranların arka aydınlatmasında LED teknolojisinin kullanıldığı görüntüleme teknolojisine verilen isimdir. İsim, "Light Emitting Diode", yani "ışık yayan diyot" kelimelerinin baş harflerinin birleştirilmesiyle ortaya çıkmıştır.

LED teknolojisinin en büyük iki avantajından biri düşük enerji tüketimi, diğeri ise ekranda siyah rengin geleceği bölgedeki LED'in kapatılarak daha fazla siyah renk elde edilmesidir. Bu sayede çok yüksek kontrast oranı yakalanır ve görüntünün netliği artar.

Sony LED TV Televizyonlar

Sony LED TV'ler dünyaca ünlü teknolojileriyle televizyon kullanıcısının yakından tanıdığı ürünlerdir. 1946 yılından beri elektronik sektöründe teknoloji üreten Sony,yeni teknolojiler üretme konusunda lider bir markadır ve tarihi boyunca var olan teknolojiyi kullanmak yerine, kendi teknolojisini oluşturmaya çalışmıştır. Televizyon alanında da Ar-Ge'ye büyük yatırım yaparak en büyük yeniliklere öncülük eder ve televizyonun geleceği daima Sony'nin ellerinde şekillenir.

Sony LED TV, evinde veya iş yerinde en yüksek teknolojiyle, kusursuz seyir keyfi yaşamak isteyen kullanıcıların değişmez tercihidir. Yüksek çözünürlüklü ekran görüntüsü, LED teknolojisinin zirvesindeki ışık kalitesi, dinamik kontrast ekranı, akıllı TV uygulamasıyla televizyon seyretmeyi benzersiz bir deneyime dönüştürür.

Full veya Ultra HD görüntü formatı, yüksek tarama hızı, güçlü ses çıkışı, görüntü ve sesi kusursuz olarak kombine eder ve hem görsel hem işitsel olarak sizi tatmin eder. Scart ve HDMI girişleri, USB ve PC bağlantıları diğer teknolojik ürünlerle rahatça bağlantı kurmanızı ve seyir keyfi için internet, DVD gibi avantajlardan kolayca yararlanmanızı sağlar. Modellerin hafifliği, olası taşıma durumlarında ve düzen değişikliklerinde sizi rahatlatır.

Sony LED TV, teknolojik avantajlarının yanında sıra dışı görüntüsüyle de sizi mutlu eder. Estetik çizgileri, özenle geliştirilmiş tasarımları, iyi bir göze sahip kullanıcıların kısa sürede dikkatini çeker. Ailenizin, misafirlerinizin veya müşterilerinizin takdirini kazanmanızı sağlar.

Sony LED TV Fiyatları

Sony LED TV'ler, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürün özelliklerine, teknoloji seviyelerine göre değişen fiyat alternatifleri, her bütçeye uygun çözümler sunar. Şirketinizin toplantı salonunda görkemli bir şekilde sergileyebileceğiniz modelleri de, oturma odanızda gözünüzü yormayacak küçük ekran seçeneklerini de Sony'nin ürün alternatifleri arasında bulabilirsiniz.

Televizyonunuzdan beklediğiniz performansla doğru orantılı olarak, ürün fiyatları değişkenlik gösterebilir. Önemli nokta, ödediğiniz miktarın karşılığını en yüksek seviyede almanız, ürününüzün fiyatını hak etmesidir. Sony bu noktada bir dünya markası olarak çekinmeden güvenebileceğiniz bir isimdir.

Sony, teknolojisine güvendiği tüm modellerini size geniş fiyat yelpazesi ile sunar ve elektronik eşyanızla sorun yaşamanız halinde yanınızda olur.

Sony LED TV Modelleri

İyi bir televizyon, görüntü ve ses kalitesini, fiyat performans uyumunu, fonksiyonelliği, tasarımı ve konforu birlikte sunmalıdır. Üstün teknoloji ürünü olması, bugünün koşullarında vazgeçilmezdir. Sony LED TV'ler, tüm bu özellikleri bir arada sunabilen, keyifle teknolojiyi mükemmel bir uyumla birleştiren ürünlerdir.

Sony LED televizyonunuzu seçerken, ihtiyacınıza göre seçim yapmalısınız. Televizyonunuzu yerleştireceğiniz odanın ebatlarını ve niteliğini göz önünde bulundurmalısınız. Mesela televizyonunuzu ofisiniz için istiyorsanız, daha ince ve ses çıkışı daha güçlü bir model sizi daha mutlu edebilir. Evinizde kullanacaksanız, alan kullanımında biraz daha rahat davranabilir ve orta seviyede ses çıkışıyla yetinebilirsiniz.

Televizyonunuzun görsel tercihini yaparken, size ilham verecek en önemli unsur ise kendi stilinizdir. Televizyonunuzun tasarımı sizin zevkinizle uyum sağlamalıdır.

Sony'nin ürün gamı oldukça geniştir ve sizin ihtiyacınıza ve zevkinize göre bir model ürün listesinde mutlaka vardır. Çok sayıda alternatifi detaylıca inceleyebilir ve ihtiyacınız olan modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Sony Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

.
4K Ultra HD
HD
55 inç / 139 cm
50 inç / 127 cm
75 inç / 190 cm
32 inç / 80 cm
48 inç / 122 cm
65 inç / 164 cm
77 inç / 195 cm
85 inç / 214 cm
86 inç / 217 cm
.
Görüntü Teknolojisi
Toplam 24 / 25 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/sony