Torku Gıda, çeşit çeşit tahin ve pekmez ürünleriyle tüketicilerin bir numaralı tercihi olmayı sürdürüyor. Özellikle helva çeşitleriyle ön plana çıkan Torku markası uzun yıllardır koruduğu marka değeri ve değişmez lezzetiyle tahin ve pekmezden mamul ürünleri sunmaya devam ediyor. Yılların verdiği güvenle tüketicilerin yoğun olarak tercih ettiği Torku ürünleri, lezzeti ve kıvamıyla ön plana çıkıyor. Tahin denince ilk akla gelen markalardan olan Torku’nun Türk Standartları’na uygun ürünleri güvenle tüketmeniz için Hepsiburada’da çeşitli fiyatlarla sunuluyor.

Torku Helva Çeşitleri Nelerdir?

Torku Helva çeşitleri, türlü aromalarla lezzetlendirilerek tüketicilerin beğenisine sunuluyor ve zengin damak zevki vadediyor. Damak tadınıza göre seçim yapabileceğiniz Torku helva çeşitleri içerisinde herkese hitap edecek ürünü bulmak mümkün. Lezzeti ve kıvamıyla bağımlılık yaratan Torku tatları, sağlığınız açısından da oldukça faydalı… İçeriğindeki susam yağları, B grubu vitaminleri ve yüksek kalsiyum oranı ile kararında tüketildiğinde vücuda büyük yarar sağlıyor. Özellikle büyüme çağındaki gençler, emzirme dönemindeki anneler ve spor yapan kişiler tarafından sık sık tüketilmesi tavsiye edilen bu gıda, enerji deposu niyetine tüketilebiliyor. Kolesterol yükseltmeden enerji veren ve tok tutan helva çeşitleri, gönül rahatlığıyla çocuklara da yedirilebiliyor. Yine de, içeriğindeki şeker oranı nedeniyle helva tüketiminde aşırıya kaçmamakta fayda var. Özellikle şeker rahatsızlığı olanların bu yiyeceği diyetlerini dikkate alarak tüketmeleri gerekiyor. Çeşitli fiyatlarla ve farklı aroma seçenekleriyle sunulan Torku helva çeşitleri, sağlıklı bir tatlı ya da doyurucu bir ara öğün olarak tercih edilebiliyor.

Torku Pekmez Çeşitleri Nelerdir?

Torku pekmez çeşitleri üzüm, keçiboynuzu gibi farklı maddelerden yapılarak çeşit çeşit kıvam ve lezzet seçenekleriyle tüketicilere sunuluyor. Damak zevkinize göre tercih edebileceğiniz bu seçenekler sağlık açısından da tatmin edici derecede fark yaratıyor. Pekmez, içeriğindeki B vitaminleri, kalsiyum ve karbonhidrat sayesinde hem enerji veriyor hem de hastalıklardan korunmaya yardımcı oluyor. Özellikle soğuk kış günlerinde tüketildiğinde bağışıklık sistemini iyileştirdiği ve vücudun genel direncini yükselttiği için son derece etkili bir savunma aracı haline geliyor. Pekmezin en dikkat çekici faydalarından biri de, içeriğindeki yüksek demir oranı sayesinde kansızlığa iyi gelmesidir. Kan yapıcı özelliği ve de damar tıkanıklığına iyi gelmesi nedeniyle kansızlık ve damar problemlerinde tıbbi ilaçlarla beraber ilaç niyetine kullanılabiliyor. Pekmezin sporcular, emziren kadınlar ve büyüme çağındaki gençler tarafından sık tüketilmesi gerektiği yaygın olarak biliniyor. Enerjisiz hissettiğinizde veya yorgun olduğunuzda içeceğiniz yarım çay bardağı pekmezin vücudunuza sağlayacağı enerji gayet yeterli gelebiliyor. Torku pekmez ürünlerini düzenli tüketmek ve beslenme alışkanlığınıza dahil etmek için her sabah kahvaltıdan önce bir kaşık pekmez tüketimi tavsiye ediliyor. Çocuklarda bu düzenin bir tatlı kaşığı şeklinde oluşturulması gerekiyor. Diyabet rahatsızlığı olanların ise doktorlarına danıştıktan sonra pekmez tüketmeleri gerektiğine dikkat çekiliyor.

Torku Tahin Nasıl Kullanılır?

Torku tahin ürünlerinin başında gelen tahin, mutfakta çeşitli biçimlerde kullanılabiliyor. Pekmezle tahinin buluşması tek başına oldukça lezzetli bir kahvaltılığa dönüşüyor. Türk mutfağında tahinin en yaygın kullanım şekli olarak tahin ve pekmezin kahvaltılık olarak tüketildiği görülüyor. Bunun yanı sıra, tahinin kullanıldığı tatlı tarifleri de oldukça fazla. Özellikle kabak tatlısı ile müthiş derecede yakışan tahinin bazı ekmek tariflerinde de kullanıldığı biliniyor. İçeriğindeki vitaminler, kalsiyum ve sağlıklı yağlar nedeniyle bu gıdanın her şekilde tüketilmesi gerekiyor. Özellikle işlenmiş şeker kullanmak istemediğiniz tariflerde Torku tahin ve pekmez çeşitlerini kullanarak hem işlenmiş şekerin olumsuz etkilerinden korunabiliyorsunuz hem de lezzetli tarifler yaratabiliyorsunuz. Farklı tarifler denemeniz, sağlıklı bir gıda olarak gönül rahatlığıyla tüketmeniz için çeşitli fiyatlarla sunulan Torku tahin, pekmez ve helva çeşitleri Hepsiburada’da sizleri bekliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Torku Helva, Tahin ve Pekmez

63 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Torku Helva, Tahin ve Pekmez
  2. Arifoğlu Helva, Tahin ve Pekmez
  3. Çanakkaleden Helva, Tahin ve Pekmez
  4. Efendioğlu Helva, Tahin ve Pekmez
  5. Mecitefendi Helva, Tahin ve Pekmez
  6. Malatya Pazarı Kuruyemişçilik Helva, Tahin ve Pekmez
  7. Koska Helva, Tahin ve Pekmez
  8. Tatlan Helva, Tahin ve Pekmez
  9. Çavuşoğlu Helva, Tahin ve Pekmez
  10. Öz Can Helva, Tahin ve Pekmez
  11. Özkaleli Helva, Tahin ve Pekmez
  12. Seyidoğlu Helva, Tahin ve Pekmez
  13. Kalaycıoğlu Helva, Tahin ve Pekmez
  14. Öz Çakıroğlu Helva, Tahin ve Pekmez
  15. Manisa Birlik Helva, Tahin ve Pekmez
  16. Selimoğlu Helva, Tahin ve Pekmez
  17. Aksu Vital Helva, Tahin ve Pekmez
  18. Şener Helva, Tahin ve Pekmez
  19. Abdurrahman Tatlıcı Helva, Tahin ve Pekmez
  20. Şenay Helva, Tahin ve Pekmez
 2. Türü
  1. Helva
  2. Pekmez
  3. Tahin
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Miktar A-Z
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Markalar Torku
DSACategoryId/2147483619/28001469/28001474/28002291/torku
Başa dön