Bakımlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Tritone marka cilt bakım ve sağlık ürünleri,  güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumak için geliştirilen özel formülü ile ön plana çıkıyor. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Tritone güneş kremi çeşitleri, bu zararlı ışınlara karşı tüm cilt tiplerini korurken, günlük cilt bakımına da yardımcı oluyor. Güneşin ya da çevresel faktörlerin etkileriyle meydana gelebilecek lekelenmelerin önüne geçen Tritone güneş koruyucular, aynı zamanda daha önceden oluşmuş lekelerin hafiflemesine yardımcı oluyor. Dermakozmetik bir ürün olan Tritone güneş kremleri cilt sağlığını olumlu yönde etkiliyor.

Tritone Güneş Kremi & Losyon

Formülündeki UV filtreleri ile güneşin zararlı etkilerine karşı SPF 50 faktörlük yüksek koruma sağlayan Tritone güneş kremi & losyon, yüz bölgesi dâhil tüm vücut için kullanılabiliyor. Hassas cilt yapısına ya da açık ten rengine sahip kişilerin de güvenle kullandığı Tritone güneş kremi & losyon, ciltte alerjik bir etkiye yol açmıyor. Özellikle kuru ciltlerde ısı ya da ışıktan kaynaklanan cilt kurumalarının önüne geçerken, karma ya da yağlı cilt tiplerinde de sivilcelenme ya da parlamaya sebep olmuyor. Cilt ile uyumlu yapısı ve ipeksi dokusu sayesinde cildin hava almasını sağlıyor ve terleme yapmıyor.

Tritone güneş kremi & losyon, lipozom teknolojisi ile üretilen bir ürün olduğu için, yapısındaki etkin maddeler cildin en alt katmanına kadar taşınıyor ve burada aktive oluyor. Böylece cilt yüzeysel olarak değil, içten gelen bir etki ile korunmuş oluyor. Cilt dokusunu içeriden besleyen formülü sayesinde leke oluşumun önüne geçen Tritone güneş kremi & losyon, daha önceden oluşmuş lekeleri de hafifletiyor. Yalnızca güneşten değil, güneşin tetikleyici olduğu hamilelilik, doğum ya da yaşlanma gibi pek çok farkı sebepten kaynaklanan lekelenmeler de zaman içinde iyileşiyor. Güneşin sebep olduğu renk farklılıklarının da önüne geçen Tritone güneş kremi & losyon, depigmantasyon sorununu ortadan kaldırıyor ve tüm vücuda homojen bir görünüm kazandırarak cilt renginin eşitlenmesine yardımcı oluyor. Yüz bölgesi başta olmak üzere, vücutta bulunan çiller için de tam koruma sağlayan Tritone güneş kremi & losyon, güneşten kaynaklı yeni çil oluşumunun da önüne geçiyor.

Lipozamal teknoji sayesinde günlük kullanıma da uygun olan Tritone güneş kremi & losyon, etkisini uzun süre muhafaza ederek gün boyu koruma sağlıyor. Fakat maksimum bir koruma için, hassas ciltler başta olmak üzere, tüm cilt tiplerinin gün içinde belirli aralıkla güneş kremini tazelemesi gerekiyor. Tritone güneş kremi & losyon güneşe çıkılmadan en az on beş dakika önce uyguladığında hem daha iyi koruyor, hem de cilt nemlenmiş olduğundan gerilmiyor ve kurumuyor.

Tritone Güneş Yağı

Güneş ışınlarının ve çevresel faktörlerin de etkisiyle nem kaybeden cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olan Tritone güneş yağı, cildin nem dengesini korurken, cildi yağlandırmıyor. Özellikle sıcakla birlikte dehidrasyona uğrayan cilt, kuruyup gerginleştiği için güneş ışınlarının negatif etkilerine daha açık hale geliyor. Bu negatif etkileri ortadan kaldıran Tritone güneş yağı, cildin üst yüzeyini tamamen sararak nem kaybının önüne geçiyor, cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına da yardımcı oluyor.

Özel yapısı sayesinde, suya karşı da dayanıklı olan Tritone güneş yağı, uzun süreli koruma sağlarken, suyun içindeki nemi emerek cildi sakinleştiriyor ve yumuşatıyor. Özellikle epidermis tabasını sararak cilt yüzeyine esneklik kazandıran Tritone güneş yağı, bir yandan da içeriğindeki yağların etkisiyle cilt hücrelerini besliyor, cilde sağlık ve parlaklık kazandırıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tritone Güneş Kremi ve Yağları

Konumseçilmedi
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/tritone