Urban Care Saç Kremi Ürünleri

Saç bakım ürünleri her gün kullanılan ve saçı istenilen forma taşıyan ürünler olarak hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Özellikle büyük şehirlerdeki hava kirliliği, stres gibi faktörler nedeniyle saçlar çabucak yıpranabildiği için bakımına daha fazla özen göstermek gerekiyor. Urban Care saç kremi ürünleri saçınıza istediğiniz özelliği vermek için özel formüllerle geliştirilmiş bir seriden oluşuyor. Urban Care saç kremi ürünleri kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biri olarak dikkat çekiyor. 

Saçınıza Yoğun Bakım Uygulayın

Urban Care saç bakım ürünleri saçınızı istediğiniz görünüme kavuşturmak amacıyla özel içeriklerin katkısıyla oluşturulmuş ürünler olarak beğeniye sunuluyor. Saç bakımında oldukça iddialı bir konumda olan Urban Care tüm saç tiplerine göre geliştirdiği saç kremleriyle de en sevilenler arasında kendine yer ediniyor. Temizlenmiş saça uygulanan saç kremi saçınıza adeta yoğun bakım uyguluyor. Masaj yapılarak uygulanan kremler asıl olarak saçı nemlendirme ve şekillendirme konusunda uzman bir rol üstleniyor. Saçınıza uyguladığınız şampuan, maske gibi diğer Urban Care ürünlerle birlikte kullandığınız takdirde saç kremi vazgeçilmezleriniz arasındaki yerini sağlamlaştırmaya aday oluyor. 

Hem Besleyici Hem Şekillendirici

Urban Care saç kremleri özellikle kuru ve cansız saçlar için mucizevi bir sonuç elde etmenize yardımcı oluyor. İçeriğinde yer alan besleyici yağlar ve besin maddeleri sayesinde saç tellerini besleyerek ihtiyaç duyulan özellikleri sunuyor. Saç kremlerinin en fazla kullanılma nedenlerinin başında saç şekillendirmenin onunla oldukça kolay olması geliyor. Saçı şekillendirmek için dakikalarca uğraşmak yerine Urban saç kremi uygulanmış saç çok daha kısa sürede şekil alıyor. Üstelik saçınız yumuşak ve parlak görüntüsünden de ödün vermiyor. Durulanan ve durulanmayan saç kremleri olarak ikiye ayrılan bu bakım ürünlerinin ikisi de aynı işlevi görüyor. 

Urban Care ile Saçınız Hayallerinizdeki Gibi

2013 yılında kurulan yerli marka bu kısa sürede hem ülkemizde hem de yurt dışındaki pazarlarda büyük başarılar elde ederek yoluna devam ediyor. Saç bakımı denince akıllara ilk gelen markalardan olan Urban Care saç kremleri en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Hayallerindeki parlak, yumuşak, güçlü ve şekli bozulmayan saçlara sahip olmak isteyen kullanıcılara bu imkanı sağlıyor. Saçların esneklik kazanmasına ve kolayca taranmasına da fayda sağlayan Urban Care saç kremleri onlarca farklı içeriğiyle kullanıcılarını bekliyor.

Soru 1: Neden Urban Care saç kremi kullanmalıyım?

Cevap 1: Urban Care saç bakım kremi saçınızın ihtiyaç duyduğu özellikleri kazandırıyor ve daha sağlıklı bir gelişim göstermesine yardımcı oluyor. Saç tipinize özel olarak seçtiğiniz Urban Care saç kremi saçınızın dengesini korumakla birlikte saçınızı güçlendiriyor ve daha yumuşak, kolay şekil alan bir forma dönüşmesini sağlıyor.

Soru 2: Durulanan saç kremi nedir ve nasıl kullanılır?

Cevap 2: Durulanan saç kremi duştan çıkmadan önceki son duş suyuyla birlikte kullanılan bakım kremidir. Saçın dibine 5 cm kalacak şekilde bütün saça masaj yaparak uygulanıyor ve 2-3 dakika kadar beklettikten sonra bol suyla iyice durulanması gerekiyor. Saçınızın yağlı görünmemesi için bol suyla taramak büyük önem taşıyor.

Soru 3: Durulanmayan saç kremi nedir ve nasıl kullanılır?

Cevap 3: Durulanmayan saç kremi duştan sonra nemli saça uygulanan ve adını aldığı gibi durulama gerektirmeyen saç kremidir. Bu Urban Care saç kremini uygulamak için saç ne ıslak ne de kuru olmalıdır. Islak saçta akıp gidebileceği gibi kuru saç üzerinde de tabaka halinde kalabiliyor. Durulanmayan saç kremi saçı daha yumuşak tutuyor ve kolayca şekil almasını sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Urban Care Saç Kremi Ürünleri

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 114 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012283/urbancare