Deneyimli bir ekip tarafından kurulmuş olan Vals Elektronik, ısıtıcı, vantilatör ve küçük ev aletleri üretimi üzerine yoğunlaşmış bir firma olarak tüketicilere bu alanlarda aradıkları kaliteli ürünleri sunuyor. Üstün düzeydeki üretim alt yapısı ve AR-GE çalışmaları ile bu firma iyi teknik özelliklerle donatılmış vantilatörleri kullanıcılarla buluşturarak yaz aylarını daha serin ve keyifli şekilde geçirmelerine yardımcı oluyor. Bununla birlikte güvenlik ve sağlık açısından kullanıcılar için her şeyi önceden düşünen firma, ürünlerini bu doğrultuda tasarlayıp ortaya çıkarıyor.

Vals Vantilatör Modelleri

Farklı tercihlere hitap edecek türde tasarlanan Vals vantilatör modelleri, ayaklı, masa üstü ve duvar vantilatörü olmak üzere üç değişik yapıda karşınıza çıkıyor. İsteklerinize paralel olarak bu çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm modellerin ortak özellikleri ise kişisel isteğe ve bulunduğu mekanın durumuna göre kontrol edilebilmeleri, ayarlanabilmeleri ve kaliteli pervane yapılarıyla rahatsız edici olmadan esinti vererek kullananları serinletmeleri olarak dikkat çekiyor.

Ayaklı vantilatör türündeki ürünleri özellikle tüm oda gibi daha geniş bir alanı serin tutmak istediğinizde tercih edebilirsiniz. Farklı hız kademeleri arasından istenilen seçilerek vantilatörün o anki ihtiyaca göre bir esinti yaratması kolaylıkla gerçekleşiyor. Yukarı ve aşağı şekilde ayarlanabilen başlığı istediğiniz konuma getirerek esintinin direk olarak size ulaşmasını ya da odanın sıcaklık durumuna etki etmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte vantilatörün yüksekliğini de kendi konumunuza ya da tercihinize göre arttırmak ya da azaltma şansını bu vantilatörler ile bulabiliyorsunuz.

Bir diğer Vals vantilatör modeli olan masa üstü vantilatörler ise mekandan çok kişisel ihtiyacınız için temin edilebiliyor. Diğer çeşitlere kıyasla daha küçük boyutlu olan bu ürünlerden masanıza ya da bulunduğunuz odadaki herhangi bir konuma yerleştirerek faydalanabiliyorsunuz. Üstelik bu vantilatörler modern tasarımlarıyla dekorasyona da katkıda bulunuyor. Küçük boyutlu olmalarına rağmen çalışma güçlerinin yüksek olması ise yüksek verim almanıza ve ferah bir his edinmenize yardımcı oluyor. Masa üstü vantilatörlerin pervaneleri de diğer türlerdeki kaliteyi yakalayabiliyor.

Duvar vantilatörleri ise duvara monte edilebilme özellikleri ile fark yaratıyor. Böylece bu ürünleri istediğiniz bir noktaya sabit şekilde yerleştirerek serinleme ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 3 kademeli hız seçeneğinden tercihinize göre olanı ayarlayabilir ve başlığını aşağı ve yukarı olmak üzere rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Ürünün aşırı ısınmaya karşı korumalı olması ise güvenlik ve sağlık açısından büyük avantaj yaratıyor. Aynı zamanda, soğutma özelliğini uzun süreli kullanımlarda bile devam ettirmesini sağlıyor. 

Vals Vantilatör Fiyatları 

Vals vantilatör modellerinin fiyatları ürünlere ve modellerin özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte tüm ürünler ekonomik ve tüketicilerin satın almakta fazla zorluk yaşamayacağı bir fiyat diliminde satışa sunuluyor. Modele göre değişen etiketlere sahip bu vantilatörler üstün teknik özellikleri ideal fiyatlar ile sizlerle buluşturuyor. 

En düşük fiyatlı ürün bile tüm yaz boyunca serinlemenizi sağlayacak bir donanıma sahip olması ile dikkat çekiyor. Masa üstü modeller orta segmente hitap eden bir fiyat diliminde kolayca edinilebiliyor. Ayaklı vantilatör çeşitleri ise yüksek boyutları ve geniş etki alanları nedeniyle az bir fiyat farkıyla kullanıcılara sunuluyor. Bu ürünler de ulaşılabilir fiyatlar ile satın alınabiliyor. Duvar vantilatörü ise ortalama bir konumda bulunuyor. Yine orta segmentte yer alan bir fiyat aralığı ile kaliteli bir duvar vantilatörü satın alabilirsiniz. Özet olarak ekonomik ve tüketici dostu bir seyir gösteren Vals vantilatör fiyatları sayesinde iyi ve kaliteli bir ürün alarak bulunduğunuz ortamın serinliğini ve kişisel yazlık keyfinizi maksimum şekilde karşılayabilirsiniz.

Vals Vantilatör Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vals
  2. Raks
  3. Rubenis
  4. Skytech
  5. Airking
  6. Goldmaster
  7. Master
  8. Dündar
  9. Fakir
  10. Rowenta
  11. Güçtay
  12. Trotec
  13. Bahçıvan
  14. Alf
  15. Buses
  16. Dijitsu
  17. King
  18. Kumtel
  19. Premier
  20. Simfer
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Vals

Vantilatörler Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483638/161876/17412
BAŞA DÖN