Veet, 1922 yılında kurulan ve kurulduğu dönemde saç bakım ürünleri üreten, İngiltere çıkışlı firmadır. Kurulduğunda kişisel bakım alanında saç bakım ürünleri, saç çıkarmaya yarayan losyonlar gibi ürünler üreten marka, varlığını günümüze dek sürdürmeyi başarmıştır. Sonraki yıllarda ABD'ye satılan firmanın, 2002 yılından bu yana kişisel bakım ürünleri, tüm dünya pazarında yerini almaya başlamıştır. Veet ülkemizde ve dünyada en çok tanınan ve tercih edilen markalar arasında yer almaya devam etmektedir.

Markanın en çok öne çıkan ürünleri arasında Veet tüy dökücü krem yer alıyor. Farklı cilt tiplerine uygun özelliklerde üretilmiş seçenekleri bulunan tüy dökücü kremler her kullanıcıya hitap ediyor. Tüy dökücü ürünlerin yanı sıra Veet ağda bantları da son dönemlerde en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Vücudun farklı alanları için tasarlanmış ağda bantlarının yanında ılık ağda setleri de üreten marka, ağda öncesi ve sonrası argan yağı ile zenginleştirilmiş bakım ürünlerini de kullanıcılarına sunuyor.

Veet tüy dökücü sprey markanın bir diğer ürünü. Kolaylığı bir adım öne taşımayı başaran ürünün, normal ve hassas ciltler için 2 farklı seçeneği bulunuyor. Veet birbirinden farklı kişisel bakım ürünleri ile en çok tercih edilen kişisel bakım ürünleri üreten markalar arasında yer alıyor. Veet ürünlerinden ihtiyacınıza ve cildinize en uygun ürünü hepsiburada.com'da kolayca bulabilir ve hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Veet

70 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN