Venatura

Yetersiz beslenme ve düzensiz bir yaşam nedeniyle vücudunuzda bazı eksiklikler olabilir. İhtiyaç duyduğunuz vitamin ve mineral desteklerinin yanı sıra özel sporcu besinleri sayesinde enerjinizi yükseltebilir, antrenman performansınızı artırabilirsiniz. Zengin seçeneklere sahip olan Venatura ürünleri arasından seçim yaparken vücudunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz.

Venatura Vitaminler

Venatura vitaminler, yalnızca sporcuların değil sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin de kullanabileceği ürünlerdir. Farklı gramajlarda sunulan vitaminleri ayrı ayrı kullanabileceğiniz gibi kompleks ürünlerden de faydalanabilirsiniz.

Tablet formdaki Venatura vitaminler daha kolay kullanılmakla beraber eğer yutarken sorun yaşıyorsanız ya da besinlerinize karıştırarak tüketmek istiyorsanız sıvı ve toz formdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Vücudunuzun ihtiyacına uygun olarak seçebileceğiniz vitamin destekleri sayesinde gün içerisinde daha enerjik olursunuz. C vitamini desteği ile metabolizma hızınızı artırabilir, kronik yorgunluk sorununuzu çözebilir ve konsantrasyonunuzu artırabilirsiniz. B vitamini sayesinde zihinsel yorgunluktan kurtulabilir ve unutkanlığınızın azaldığını görebilirsiniz. D vitamini ise antrenmanlarınızın daha verimli hale gelmesine yardımcı olurken bağışıklığınızı da güçlendirir.

Venatura Destekleyici Besinler

Venatura destekleyici besinler antrenman performansınızı artırmaya yönelik formülize edilen ürünler olup yorgunluk, kansızlık, iştahsızlık gibi sorunları olanlara da hitap eder. Tabletin yanı sıra sıvı ve toz formları da bulunan ürünleri doğrudan tüketebileceğiniz gibi yiyecek ve içeriklerinize de karıştırabilirsiniz.

Venatura destekleyici besinler farklı ihtiyaçlara yönelik değişik içeriklere sahiptir. Vitamin ve mineral desteklerinin yanı sıra karbonhidrat, protein, omega 3, likopen gibi farklı maddeler de içerebilir. Satın alacağınız ürüne karar verirken hangi amaçla kullanacağınızı ve vücudunuzun eksikliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca laktoz, glikoz gibi maddelere karşı alerjiniz varsa ürünlerin içeriğini kontrol etmenizde fayda vardır.

Venatura Mineraller

Mineraller hormonlar üzerinde doğrudan etkili olan ve vücutta üretilemeyen maddelerdir. Besinler aracılığı ile vücuda alınan minerallerin eksiklerinde başta bağışıklık sisteminde olmak üzere vücudun işleyicinde sıkıntılar ortaya çıkabilir.  Venatura vücudunuzda eksik olan çinko, magnezyum, demir gibi farklı mineral eksiklerini gidermeniz için farklı alternatifler sunar.

Özellikle antrenman sonrasında terleyerek kaybedilen minerallerin yerine koyulmasında yardımcı olan Venatura mineraller sayesinde kronik yorgunluk, iştahsızlık, dikkat dağınıklığı gibi yaşam kalitenizi düşüren pek çok soruna çözüm bulabilirsiniz. Ürünleri kullanırken ürünün üzerinde yazan talimatları dikkat alarak alacağınız etkiyi maksimuma çıkarabilirsiniz.

Venatura Beta Glukan

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için kullanabileceğiniz Venatura beta glukan ürünleri sayesinde hastalıklara karşı vücudunuzu koruyabilirsiniz. Özellikle mevsim geçişlerinde kullanılan ve akyuvarların etkileşmesine yardımcı olan ürünlerin içerisinde ekinezya, çinko, C vitamini gibi ekstra destekler de bulunabilir.

Venatura Omega 3 & Balık Yağları

Omega 3, vücutta sentezlenemeyen bir yağ asidi olup besinler aracılığı ile dışarıdan alınır. Vücudun işleyişinde önemli bir yere sahip olan omega 3 eksikliğinde kalp ve damar hastalıkları başta olmak üzere pek çok sorun ortaya çıkabilir. Zihinsel yoğunlaşmayı ve antrenman kapasitesini arttırdığından öğrenci ile sporcular tarafından da sıklıkla tüketilen balık yağının farklı formları bulunur.

Sıvı ve tablet formu bulunan Venatura omega 3 desteği sayesinde bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir ve hastalıklara karşı direncinizi artırabilirsiniz.

Venatura ürünleri nasıl kullanılır?

Venatura markasının pek çok besin desteği bulunur ve her birinin kullanımı farklıdır. Satın alacağınız ürünün kutusunu inceleyerek kullanım sıklığını ve yemek öncesi mi sonrası mı tüketileceğini öğrenebilirsiniz.

Venatura ürünleri kiloyu etkiler mi?

Venatura ürünleri doğrudan kilonuzu etkilememekle beraber vücudunuzdaki eksikliklerin giderilmesi kilo almanıza ya da zayıflamanıza neden olabilir.

Venatura besin desteklerinin son kullanım tarihi var mı?

Ürünlerin son kullanım tarihleri kutusunun üzerinde yazar. Ayrıca kutuyu açtıktan sonra kullanım tarihinin değişeceğini unutmamalı ve ürünü kullanmadan önce açıklamalarını mutlaka okumalısınız.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Venatura

582 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Başa dön