Vestel Elektrikli Ev Aletleri

Kullandığı gelişmiş teknolojiyle güven veren ve elektrik tasarrufu yaratan Vestel aracılığıyla konforlu bir şekilde evinizin bakımını gerçekleştirebileceğiniz elektrikli ev aletlerine sahip olabilirsiniz. Modern dizaynları sayesinde ergonomik bir kullanım yaratan marka ütüden süpürgeye kadar birçok ürün geliştirir. Vestel elektrikli ev aletleri arasında dikkat çeken buharlı ütü modelleriyle buharın gücünden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Mikrop ve bakterileri yok etmeye yardımcı buhar dumanı aynı zamanda can sıkan ve estetik bir görünümü bozan kırışıklıkları da kısa sürede ortadan kaldırabilmenize yardım eder. Buharlı ütülerin su haznesine su doldurarak geniş hazneyi dakikalar boyunca kullanarak giysilerinizi ütüleyebilirsiniz. Vestel elektrikli ev aletleri içerisinden sipariş edebileceğiniz farklı kumaşlara uygun ütüleme seçenekleri de sunar. Uzun ve kıvrılabilir hortumlara sahip elektrikli süpürgeler de üreten Vestel sayesinde halıdan parkeye ve mobilya altlarına kadar birçok bölgeyi kısa bir zamanda etkili bir şekilde kirlerden arındırabilirsiniz.

Kullanıcılarına Ekstra Hijyen Sağlayan Vestel Elektrikli Ev Aletleri 

  • Uzun kabloları aracılığıyla hem güvenliğinizi hem de konforunuzu artırmaya başaran ütü ve süpürgelerle geniş bir alana hakim olursunuz.
  • Güçlü motorlarını farklı çekiş modlarında çalıştırarak değerlendirebileceğiniz süpürgeler Vestel elektrikli ev aletleri içerisinde çok sayıda modele sahiptir.
  • Buharlı ütülerin otomatik kapanma özelliğiyle açık unutulan ütülerin tehlike yaratması önlenir.
  • Kireç önleyici ütüler kendi kendilerini temizleyerek verimli bir kullanım yaşatır.
  • Vestel elektrikli ev aletlerinden biri olan elektrikli süpürgeler HEPA filtresine sahip modellerle toz ve zerreciklerin verimli bir şekilde emilmesini sağlayarak hijyeninizi artırır. 

Hijyen Oluşturan Ev Aletleriyle Yaşamınıza Değer Katın

Dijital destekle emiş gücünü ayarlayabileceğiniz süpürgeler leke ve tozların yoğunlarına göre elektrik enerjisini verimli şekilde kullanabilmenizi sağlar. Geniş toz torbalarıyla beraber tek seferde bütün evi temizleyebileceğiniz süpürgeler pratik gövde tasarımlarıyla koridorda ve odalar arasında hareket yetinizi geliştirir. Vestel elektrikli ev aletleri içerisindeki modellerden birini seçerek sipariş edebileceğiniz süpürgeler düşük ses desibelinde çalışarak beğeni toplar. Halı ya da parke gibi farklı zemin türlerine uygun kullanışlı aparatlara sahip elektrikli süpürgeleri kullanarak ilgili alanı kusursuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Uzatma borusuyla süpürgenizi koltukların ya da masaların altlarına rahatça ulaştırabilirsiniz. Ayarlanabilir uzatma borusu sayesinde eşyalarınızı oynatmanıza gerek kalmadan temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Sürekli buhar desteği yaratan ütülere ek olarak şok buhar özelliğine de sahip ütülerle giysilerinizin durumuna uygun bir şekilde ütüleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Vestel elektrikli ev aletlerinden biri olan ütü modelleri damlatma sorununu önleyen yapılarıyla giysilerinizin ıslanmasını engeller.

Gelişmiş Teknoloji ve Zarif Dizaynı Bir Arada Sunan Ürünler

Vestel elektrikli ev aletleri parlak görünümleri ve zarif tasarımları sayesinde oldukça şıktır. Ergonomik tutma noktalarıyla hem taşıma hem de kullanım sırasında destek yaratan ürün modelleri pratik özellikleriyle dikkat çeker. Kablosuz bir şekilde faydalanabileceğiniz süpürgeler arasındaki şarjlı süpürge modelleri ev ortamında oluşabilen ufak kirlere ve yiyecek kırıntılarına anında müdahale edebilmenizi sağlar. Şarjlı süpürge çeşitleri dikey bir şekilde kullanılabilmeleriyle belinizi ağrıtmadan yararlanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Vestel elektrikli ev aletleri arasından sipariş edebileceğiniz buhar kazanlı ütüler geniş bir su haznesine sahip olmanıza olanak yaratır. Buhar kazanı aracılığıyla elde edeceğiniz buharlar tüm eşyalarınızı ütülemenize yardım eder ve suyu tazelemenize gerek bırakmaz. Kazanın üzerinde güvenle konumlandırabileceğiniz ütünüz düşme ya da denge kaybı gibi sorunlar yaşamadan muhafaza edilir. Buhar kazanını devreye sokarak suyun kısa bir sürede buhara dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz. Seramik tabanlı ütüler yapışma sorununu önlemeye yardımcı kusursuz yüzeyleriyle giysilerinizi koruyarak ütüleyebilmeniz için ideal özelliklere sahiptir.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Vestel Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Ütüler
Süpürgeler
Hava Temizleme & Nem Alma Cihazları
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 75 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/vestel