1984 yılında faaliyetlerine başlayan Vestel, bugün sadece Türkiye'nin değil dünyanın en büyük teknoloji üreticileri arasında yer alıyor. 1200 kişilik devasa bir araştırma geliştirme ekibi bulunan Vestel ürettiği teknolojilerle daima yeniliğin ve gelişimin peşinden koşuyor. 152 ülkeye yaptığı ihracatla elektronik sektöründe önde gelen markalardan biri olan Vestel televizyondan tüketici elektroniğine, beyaz eşyadan cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi dijital ürünlere dek uzanan geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. Yerli tasarım ve üretim teknolojilerinin geliştirilmesine büyük önem veren Vestel ürettiği klimalar ile bu alandaki yetkinliğini de kanıtlıyor.

Vestel Klima Modelleri

Yurt içinde ve yurt dışında toplam sekiz tane araştırma ve geliştirme merkezi bulunan Vestel markasının, tamamı kendi tasarımı olan klimaları teknolojik özellikleri ile oldukça ilgi çekiyor. Ortamdaki tozu ve kirli havayı filtreleyerek temizleyen Vestel klima modelleri daha sağlıklı yaşam alanları sunuyor. Vestel klima modellerinin ön filtreleri çıkarılabiliyor ve yıkanabiliyor. Wi-fi kontrol özelliğine sahip Vestel klima modelleri akıllı telefon ve tabletlerle kontrol edilebiliyor. Wi-fi kontrol özelliğini kullanarak evinize gelmeden Vestel klimanızı telefonunuzla çalıştırabilir ve odanızın ısısını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Ultra sessiz uyku modu özelliği bulunan Vestel klima modelleri ortam sıcaklığını ve hava akımını kullanıcısını rahatsız etmeyecek şekilde otomatik olarak ayarlıyor. Böylece kullanıcısına daha rahat ve sağlıklı bir uyku ortamı sağlıyor. Turbo moduna sahip Vestel klima modelleri çok hızlı bir şekilde evinizin ısısını istediğiniz seviyeye getirebiliyor. Üstelik Turbo modunda bile Vestel klimalar oldukça sessiz bir şekilde çalışabiliyor. Elektrik kesintileri sonrasında yeniden ayar yapmaya son veren Restart özelliği sayesinde Vestel klima modelleri elektrikler geldiğinde en son hangi ayarda bırakıldıysa o ayardan otomatik olarak çalışmaya devam ediyor.

Klima kanatlarının hem yatay hem de dikey olarak hareket etmesini sağlayan dört yönlü hava salınımı ile Vestel klima modelleri klima çarpması diye tabir edilen sağlık sorununa da bir çözüm getirmiş oluyor. Yukarı - aşağı ve sağa - sola hareket edebilme kabiliyeti veren bu teknoloji kullanıcıyı rahatsız etmeyecek şekilde hava çıkışını sağlayarak olası sağlık problemlerinin önüne geçiyor.

Vestel Klima Fiyatları

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile belirlenen Vestel klima fiyatları ile marka hem sahip olduğu teknolojilerle hem de fiyat bazında kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Sahil kenarları gibi aşırı nemli bölgelerde yer alan kapalı mekanlardaki nem seviyesini klima modelleri nem alma özelliği sayesinde düşürüyor. Böylece konforlu ortamlar sunan Vestel klimalar fiyat avantajları ile de dikkat çekiyor. Oda sıcaklığını iç ünitesindeki sensör yerine kumandasındaki sensöre göre ayarlayabilen Vestel klimalar, "I feel" (hisset) özelliği adı verilen bu teknolojisi sayesinde oda sıcaklıklarını kendi bulunduğu yere göre değil sizin bulunduğunuz yere göre ayarlıyor.

İyonizer teknolojisi ile ortamdaki strese neden olabilen negatif yüklü elektriği yok eden Vestel klimalar yaşam alanlarınızı doğanın pozitif enerjisi ile dolduruyor. -15 derecelik düşük sıcaklarda bile ısıtma, +46 derecelik yüksek sıcaklarda bile soğutma fonksiyonlarını kusursuz bir şekilde yerine getirebilen Vestel klima modelleri buzlanma problemlerine karşı otomatik olarak devreye giren buz çözme (defrost) özelliği ile bu sorunu ortadan kaldırarak olası problemleri size bırakmadan kendisi çözüyor.

Üzerlerine yerleştirilen sensörler sayesinde çalışma performansını ve fonksiyonlarını otomatik olarak denetleyebilen Vestel klimalar hata teşhis özellikleri sayesinde herhangi bir sorun tespit ederse otomatik koruma fonksiyonunu devreye sokarak kullanıcısını uyarıyor. Olağanüstü enerji tasarrufu da sağlayan Vestel klima fiyatları ve özellikleri göz önüne alındığında ideal seçenekler arasında kendine yer buluyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Vestel Klima Fiyatları

61 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vestel Klimalar
  2. Mitsubishi Klimalar
  3. Daikin Klimalar
  4. Arçelik Klimalar
  5. Baymak Klimalar
  6. Samsung Klimalar
  7. Vestfrost Klimalar
  8. Hotpoint Ariston Klimalar
  9. Altus Klimalar
  10. LG Klimalar
  11. Demirdöküm Klimalar
  12. Beko Klimalar
  13. Indesit Klimalar
  14. Toshiba Klimalar
  15. Alarko Klimalar
  16. Bosch Klimalar
  17. Airfel Klimalar
  18. Sigma Klimalar
  19. FujiPlus Klimalar
  20. Uğur Klimalar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. BTU (Soğutma Kapasitesi) A-Z
  1. 12000
  2. 18000
  3. 24000
  4. 24001 ve Üzeri
  5. 22500
  6. 21300
  7. 13800
  8. 10800
  9. 9000
  10. 7000
  11. 27300
  12. 12001
  13. 15000
 6. Enerji Sınıfı
  1. A++
  2. A+
  3. A
  4. C
  5. A+++
 7. Inverter
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Renk
 10. Klima Türü
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/vestel
Başa dön