Doğal bitki özlerini cilt bakım ürünleriyle bir araya getiren Yves Rocher, yenilikçi ve yüksek etkili güzellik ürünleriyle öne çıkıyor. Saç ve cilt bakımına dair pek çok ürüne imzasını atan marka, farklı ihtiyaç ve beklentilere cevap verecek ürünleriyle milyonlarca insanın beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yves Rocher Ürünleri

1959 yılında Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kurulan marka, bitkilerin doğallığını, bakım ve kozmetik ürünleriyle sunuyor. Organik tarım sahalarında yetiştirilen bitki özlerinin kullanıldığı çevre dostu ürünleriyle dikkat çeken marka, cilt ve saç bakımına özen gösterenlerin öncelikli tercihi oluyor.

Yves Rocher ürünleri arasında yer alan cilt bakım ürünleri, farklı cilt tiplerine özel olarak geliştirilmiş temizleme, nemlendirme ve peeling ürünlerinden oluşuyor. Krem, temizleme jel ve köpükleri, tonik, maske ve peeling ürünleri; bitkisel formüle sahip formülleri sayesinde doğal ve etkili bir yüz bakımına yardımcı oluyor. Akne, siyah nokta gibi cilt sorunlarına yönelik ürünler de sunan marka, gençlik iksiri niteliğindeki yaşlanma karşıtı ürün seçenekleriyle de özellikle kadınların gözdesi olmaya devam ediyor.

Markanın dikkat çeken kategorilerden biri olan makyaj ürünleri, doğal içeriklerinin yanı sıra zengin renk paletlerinin ve şık ambalaj tasarımları ile de kadınların kalbini fethediyor. Yüz, göz, dudak ve ten makyajına dair ihtiyaç duyulan ürünleri sunan markanın rengarenk oje koleksiyonu da göz alıcı tırnaklara kavuşmaya yardımcı oluyor. Organik makyaj ürünleri, ekstra hassas ciltlerle tam bir uyum sağlıyor.

Markanın vücut bakımı ürünleri; el ve vücut kremlerinden peeling ve maskelere, selülit karşıtı bakım ürünlerinden güneş koruyucu ve bronzlaştırıcı ürünlere kadar geniş bir yelpazede tüketicilere sunuluyor. Bunun yanı sıra duş jelleri, cezbeden kokuları ve çeşitli aroma seçenekleriyle banyodaki zamanları keyfe dönüştürüyor. Günlük bakımın ayrılmaz ürünlerinden olan roll-on deodoranlar ise hassas ciltlere özel formülleri ile cildi tahriş etmeden koruma sağlarken, aynı zamanda da gün içerisinde istenen ferah ve temiz hissi sağlıyor.

Duyulara hitap eden kokularıyla farklı dünyaları keşfetmeye yardımcı olan Yves Rocher’nin parfüm koleksiyonu, farklı beğenilere hitap eden bir çeşitlilik sunuyor. Çiçeksi kokular daha ferah ve sportif kadınlara hitap ederken vanilya, baharat ve diğer odunsu parfümler ise kadınlara daha feminen ve dikkat çekici bir hava katıyor.

Yves Rocher Alışveriş

55 yıllık bilgi birikimini uzman dermatolog, biyolog ve kimyagerlerden oluşan araştırma kadrosuyla birleştiren Yves Rocher, Fransa’da temellerini attığı başarısını, bugün dünya çapında sürdürmeye devam ediyor. Koku, renk ve özleri ile bitkilerin zengin dünyasını ürünlerine yansıtan marka, bu anlamda oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle tüketicilerine hitap ediyor.

Saç ve cilt bakımının yanı sıra günlük kozmetik ürünlerinde de kalitesiyle tanınan marka, saç ve cilt bakımı için üretilmiş özel ürün gruplarının yanı sıra makyaj ve parfüm konusunda da iddialı ürünleriyle dikkat çekiyor. Her yaş ve cilt tipinden kadınların beklentilerini karşılayacak güzellik ürünleri, vazgeçilmezler arasında yerini alıyor.

Yves Rocher’nin kadınlara olduğu kadar erkek bakımına yönelik geliştirdiği ürünleri de markanın lider konumunu güçlendiriyor. Bu doğrultuda cilt bakım ve tıraş ürünleri, bakımlı erkeklerin beğenisine sunulurken, erkeklere özel roll-on ve parfüm ürünleri, günlük hijyeni ve ferahlığı sağlıyor.

Paraben ve mineral yağ içermeyen Yves Rocher, alışveriş severlere sunduğu ürünleriyle sağlıklı güzellik vadediyor. Ürünlerinin aktif bileşeni tamamen bitki özlerinden meydana gelen marka, hayvansal içeriklerin kullanımını reddeden duyarlı politikasıyla ve ekolojik ambalaj tercihiyle de tüketiciler açısından sağlıklı ve değerli bir marka olmayı sürdürüyor.

Yves Rocher

59 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı
BAŞA DÖN