Zeki Triko Mayo Modelleri ve Fiyatları

Zeki Triko mayo modelleri zarafet yaratan tasarımlarıyla modaya uygun bir stil oluşturabilmenizi sağlar. Şık detaylarla dizayn edilen mayolarda son derece dayanıklı kumaşlardan yararlanılır. Kumaşların sağlam yapısı yırtılma ve deformasyon sorunlarına karşı korunaklı bir ürün sunar. Mayoların güneşte solmaması sayesinde ürününüzle keyifli bir şekilde güneşlenebilirsiniz. Su teması sonrasında rengini kaybetmeyen Zeki Triko marka mayolar kullanıcılarının beğenisini kazanır. Mayolarda kullanılan kumaşlar esneklikleriyle de beğeni toplar. Esnek yapı sayesinde vücudunuzu yüzerken özgürce kullanabilirsiniz. Elastik özellikler taşıyan mayolar bedeninizi sarar. Yüzerken, yürürken ya da güneşlenirken mayonuzun konfor sağlayan özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Mayolarda kullanılan kumaşlar cilt tahrişine karşı da sizi korur. Kumaşların yumuşaklığı sürtünme sonucunda kızarıklık sorunun ortaya çıkmasını engeller.

Nefes Alabilir Kumaşlarla Tasarlanan Mayo Modelleri

Zeki Triko'nun ürün seçkisinde yer alan mayolar nefes alabilir kumaşlarla üretilir. Mayolarda yer alan ince hava kanalları vücudunuzun terlemesini önler. Hava akışını sağlayan kanallar yaz sıcaklarında kolayca serinleyebilmeniz için idealdir. Mayoların kumaşları farklı renklere ve şık desenlere sahiptir. Giyim zevklerinize uygun renklerle tasarlanan mayoları sipariş ederek yazın tadını çıkarabilirsiniz. Suyun iten kumaşlara sahip olan mayolar sayesinde denizden çıkmanızdan sonra ürününüz kısa bir süre içerisinde kurur. Zeki Triko'nun tasarladığı mayoları denize giderken giyebileceğiniz gibi havuza giderken de kullanabilirsiniz. Tuzlu ve klorlu suya karşı dayanıklı olan mayo kumaşları sayesinde ürününüzün şık görünüşü korunur. Mayo çeşitleri arasında bulunan sade modeller tek renkli dizaynlarıyla öne çıkar. Yalın bir tarz oluşturmak istiyorsanız bu modellerden faydalanabilirsiniz. Estetik desenlerle süslenen ve dikkat çekicilik kazanan mayolar da vardır. Rengârenk tasarımlarıyla dikkat çeken mayoları satın alarak tarzınızı vurgulayabilirsiniz. Tasarımlarında çiçek desenlerini içeren mayo modelleri de vardır.

Askılarıyla Giyim Rahatlığı Sağlayan Mayolar

Kadınlara konfor sağlayan Zeki Triko mayoları askılarıyla kullanabilirsiniz. Askılı tasarım özelliği sayesinde ürününüzü hızlı bir şekilde giyebilirsiniz. Askılar oldukça esnek ve dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik ürünün vücudunuzdan kaymasını önler. Askıların omuzlarına tam oturmasına dikkat ederek keyifli bir şekilde suyun tadını çıkarabilirsiniz. Mayonuzu çıkarmak istediğinizde de askılardan yararlanabilirsiniz. Mayo modelleri gövdenizi saran tasarımları sayesinde bedeninizi koruma altına alır. Sudaki yabancı cisimlere gövdenizin temas etmesini önlemek için mayo kullanabilirsiniz. Mayoların tek parça halinde tasarlanması da kullanım avantajı sağlar. Alt ve üst parçayı bir arada içeren mayoları kısa bir zaman içerisinde giyerek plajda rahat edebilirsiniz. Mayo modelleri son derece hafif şekilde üretilir. Suyla temas sonrasında suyu emmeyen kumaşlar kullanışlı yapılarını korur. Mayolarda kullanılan dikişler de son derece sağlamdır.

Mayo modellerinin tasarım özellikleri nelerdir?

Sırt bölümü açık olan mayolar zarif bir giyim tarzı oluşturabilmenizi sağlar. Sırt bölümü kapalı olan mayolar sırtınızı sararak kapatır. Geniş askılarla tasarlanan mayo modelleri omuzlarınızı örter. İnce askılara sahip olan mayolar omuzlarınızı ortaya çıkarır. Mayolarda kullanılan elastik kumaşlar giyim sırasında hareket kabiliyetinizi artırır.

Mayo seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Göğüs bölümünde yer alan dekolte detayına göre mayolar arasından seçim yapabilirsiniz. Zeki Triko'nun seçkisinde, dekoltesiz giyimi tercih eden kadınlar için uygun olan mayolar da vardır. Mayonuzun tasarımına ve beden ölçüsüne de dikkat etmelisiniz. Tasarımı zevklerinize uygun olan ürünleri bedeninizle uyumlu modeller arasından sipariş edebilirsiniz.

Mayolar nasıl temizlenir?

Mayonuzu denize ya da havuza gittikten sonra ılık su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Yıkama işlemini ürününüzün etiketindeki önerilere uygun şekilde yapmanız gerekir. Ürününüzü, mayonuzun renkleriyle uyumlu olmayan giysilerle bir arada yıkamamalısınız. Yıkama sırasında sabun kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zeki Triko Mayo Modelleri ve Fiyatları

Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 54 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60005259/60005255/zekitriko