Airfel yıllardır daha sıcak ve daha huzurlu bir hayat sürmeniz için kombiler tasarlıyor, üretiyor. Güven veren yüksek teknolojisi ile sorunsuz şekilde saat gibi yıllarca çalıyor. Isınmada en büyük problem şüphesiz sağlık. Sağlıklı şekilde ısınabilmenin en iyi yolu doğalgaz kullanmak olarak biliniyor. Odun, kömür ya da elektrikli sobalardan sızan bazı gazlar sebebiyle her yıl onlarca insan hayatını kaybediyor. Doğalgaz artık güvenli bir şekilde ısınmanın en etkin ve efektif yolu olarak karşımıza çıkıyor. Airfel kombi tecrübesiyle az yakıt tüketen ve en etkili ısınmayı sağlayan kombileri yıllardır üretiyor. Airfel kombi çevreye dost olarak üretiliyor. Enerji verimliliğini en üst düzeyde tutarken hem elektrik tüketiminden, hem yakıt tüketiminden, hem de paradan tasarruf ettiriyor. Airfel kombi farklı türden ısıtma sistemlerine de entegre olabilecek şekilde üretiliyor. Isıtma sisteminiz ister radyatörden isterse alttan olsun, Airfel kusursuzca uyum sağlıyor. Kombiler içinde değişik gazlara uyumlu kombiler de bulunuyor. Bazı kombi modelleri doğalgaz veya LPG ile de uyumluluk gösterebiliyor. Elektronik ateşleme ve full alev modülasyonu ile otomatik çalışıyor ve ateşlemesi kusursuz işliyor. Kombiler, üzerlerinde bulunan LCD ekranlar sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. LCD ekranlar üzerinde sıcak su ve radyatöre ait sıcaklığın derecesi ve çalışıp çalışmadığını gösteren simge, bir sorun olduğunda ayar resmi gibi bir çok şey görülebiliyor.

Airfel Kombi Fiyatları

Kombiye ait bir çok spesifik parça da burada yer alıyor. Airfel kombiler düşük ses ayarında çalışarak gürültüden rahatsızlık oluşmasının da önünü geçiyor. Kombilerin alt kısmında bulunan basınç derecesini gösteren bir ekran daha mevcut. Basınç kombinin en ideal ve tasarruflu şekilde çalışmasını sağlıyor. Yüksek ya da alçak basınç oluştuğunda kombi üzerinde bulunan hava basma sensöründen ve ya radyatör tahliyesinden sorun kolaylıkla halledilebiliyor. Airfel kombiler %100'ün üzerine varan yüksek verimlilik sağlıyor. Yoğuşma teknolojisi sayesinde doğalgazı adeta emiyor. Üstün özellikleri ve kullanım kolaylığı sayesinde kusursuz şekilde çalışarak rahat bir kış geçirmenizi sağlıyor. Airfel kombi sıcak suyu da ısıtıyor. Banyo ve evin lavabolarına entegre edilmiş sıcak su sistemlerine kolay bir şekilde sıcak su verebiliyor. Doğalgazın yakılması sonucu dışarı atılan baca gazı çok düşük emisyon değerleriyle tahliye oluyor. Airfel kombi, çevreye ve insanlara karşı da saygısını gösteriyor.

Airfel Kombi Modelleri

Airfel hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere kombi modelleri üretiyor. Yoğuşmalı kombi modelleri ile yıllık %20'ye ulaşan yakıt tasarrufu sağlıyor. Airfel yoğuşmalı kombiler içinde yer alan eşanjör sayesinde baca gazını yeniden kazanarak tekrardan yakıyor. Bu sayede yakıttan tasarruf sağlanırken, hem daha az doğalgaz tüketimi görülüyor, hem de çevreye salınan baca gazı miktarı en düşük seviyeye iniyor. Bazı yoğuşmalı Airfel kombi modelleri, güneş enerjisi ile uyumlu şekilde çalışabiliyor. Ayrıcalıklı insanlarımız için özel olarak tasarlanmış kabartmalı kontrol paneli yer alıyor. Bu sayede Airfel zorluk olarak görülen tüm işleri kolaylaştırıyor. Arıza teşhis ve emniyet sistemleri ile kullanıcıyı anında bilgilendiriyor ve uyarıyor. Gaz kaçağından kaynaklı sorunların da önüne geçmiş oluyor. Çift eşanjör sistemine sahip modeller ile daha yüksek enerji ve gaz tasarrufu yapmak mümkün oluyor. Airfel kombilerinde bas ve çevir fonksiyonel tuşları kullanıyor. Bu özellik güvenlik ve işlevsellik sağlıyor. Airfelin sahip olduğu tüm bu sistemler ile en iyi ısıya en efektif şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Modern dizaynları ve görünümleri ile de Airfel kombiler, takıldığı alanda fazla yer kaplamazken estetik bir görünüm de sağlıyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Airfel Kombi Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Airfel Kombiler
  2. Baymak Kombiler
  3. Vaillant Kombiler
  4. Buderus Kombiler
  5. Termodinamik Kombiler
  6. Demirdöküm Kombiler
  7. E.C.A Kombiler
  8. Bosch Kombiler
  9. Daikin Kombiler
  10. MAKTEK Kombiler
  11. Hotpoint Ariston Kombiler
  12. Viessmann Kombiler
  13. Alarko Kombiler
  14. Thermex Kombiler
  15. Warmhaus Kombiler
  16. Arçelik Kombiler
  17. Ferroli Kombiler
  18. Protherm Kombiler
  19. TERMOTEKNİK Kombiler
  20. Beko Kombiler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Baca Tipi
 6. Kapasite
 7. Isıtma Tekniği
 8. Satıcı
 • Marka Airfel
DSACategoryId/2147483638/161876/17723/airfel
Başa dön