1978 yılından bu yana distribütörler aracılığıyla Türkiye'de faaliyetlerini sürdürmekte olan Daikin'in Temmuz 2011'de Airfel'in tüm hisselerini alarak Türkiye'deki iklimlendirme sektöründe önemli bir oyuncu haline geldiği görülüyor. Türkiye'de bu iki marka birleşerek ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında en geniş ürün yelpazesine sahip şirketi oluşturuyor.

İklimlendirme sektörünün en önemli cihazları arasında yer alan kombi ve klima modelleri ile ev ve ofislerde hem sağlıklı hem de konforlu ısıtma ve soğutma sağlamayı hedeflemiş olan Airfel klima ve kombiler her mevsimin istediğiniz sıcaklık şartlarında olmasını sağlıyor. Kullanacağınız alana göre daha uygun özelliklerde cihazlara sahip olabilmeniz için marka son teknolojiyi kullanmaya özen gösteriyor.

Inverter klima ve standart klima seçenekleri ile her ihtiyaca uygun klima seçeneklerini bulabilmenize olanak sağlayan Airfel kombi çeşitleri ile de ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor. Marka, özellikle hermetik kombi seçenekleri konusunda en verimli kombilere sahip olmanıza olanak sağlıyor. Klimalar konusunda da duvar tipi ve mobil klima seçeneklerinin bulunması sayesinde sizin için en doğru klima türüne ulaşmanızı mümkün kılıyor.

Ev ve ofisleriniz için daha sorunsuz bir iklimlendirme cihazı arayışınızda Türkiye iklimlendirme sektörünün liderleri arasında yer alan ve marka değerini Daikin tecrübesi ile birleştiren Airfel iklimlendirme cihazları geniş fiyat aralıkları ile hepsiburada.com'da sizleri bekliyor. Bu cihazlar arasında hem ihtiyacınıza hem de bütçenize en uygun olan cihazları hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...