Altus Bulaşık Makineleri

1998 yılından beri Arçelik'in alt markası olarak hizmet veren Altus; kalitesi ve sadeliği ile kullanıcılarına beyaz eşya başta olmak üzere ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klimalar, su ısıtıcıları ve küçük ev aletleri için ekonomik alternatifler sunar. Ürettiği dayanıklı ürünlerle kullanıcıların gönlünü kazanan Altus markası fonksiyonel bulaşık makineleri ile çok sevilir.

Altus Bulaşık Makinesi

Altus bulaşık makineleri; sade bir tasarıma sahip olmanın yanında kullanıcıların bir bulaşık makinesinden beklentilerini tam olarak karşılayacak yalınlıkta tasarlanmıştır. Kolay kullanım imkanı sunan bu tasarım, fazla kompleks yapı içermediği için kullanım ömrünü de arttırır.

Kullanıcıların yıkama ihtiyaçlarına göre programlandırılan modelleri sayesinde, ihtiyaç duymadığınız özelliklere para vermezsiniz. Sizi yarı yolda bırakmayacak kalitede, dayanıklı ve yalın özelliklerle donatılmış bir bulaşık makinesi arıyorsanız Altus bulaşık makinesi modelleri arasından beklentilerinizi karşılayacak ürünleri inceleyebilirsiniz.

Altus Bulaşık Makinesi Fiyatları

Altus bulaşık makineleri; sunduğu yıkama ve kullanım kalitesinin yanında, oldukça ekonomik fiyatlara sahiptir. Uygun fiyatlı olmasının temel nedeni yalın bir tarzı benimsemesinden ileri gelir. Kullanmadığınız programlara para vermemeniz için tasarlanan modelleri 3 yıl garanti üzerine +4 yıl garanti uygulamaları ile ekonomik bir tercih yapmak isteyen kullanıcılar için birebirdir. Seçtiğiniz Altus bulaşık makinesi kalitesi ile zamanın size kalması için çalışırken, size en iyi ürünlerden birini oldukça uygun fiyata almanın keyfini yaşamak kalır. Yüksek enerji tasarruflu ürünleri kullanırken de ekonomi yapmanızın yolunu açar.

Altus marka bulaşık makineleri, kullanılan kaliteli malzeme ve yüksek işçilik sebebiyle, uzun yıllar arızalanmadan ve servis yüzü görmeden kullanım keyfi sunar.

Altus Bulaşık Makinesi Modelleri

Altus bulaşık makineleri; 2, 3, 4 ve 5 programlı modelleri ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapma özgürlüğünü sunuyor. 2 programlı modeller ekonomi 50 °C ve yoğun 70 °C yıkama programlarını barındırırlar. 3 programlı modellerinde bu iki programa ek olarak, ön yıkama seçeneği de yer alır. 4 programlı bulaşık makinesi modellerinde ise hızlı bulaşık yıkamasına ihtiyaç duyan kullanıcılar için hızlı 58’ programı bulunur. 5 programlı bulaşık makinesi modellerinde ise en hızlı yıkama için mini 30’ programı bulunur. Diğerleri arasında daha gelişmiş modeller olan 5 programlı bulaşık makineleriyle LCD ekranla akıllı kullanım, farklı sıcaklık derecelerinde yıkama, zaman erteleme fonksiyonu gibi pek çok artı özelliğe kavuşabilirsiniz.

Altus genel olarak kapasiteleri 12 kişilik bulaşık makineleri üretir. Gümüş ve beyaz renklerde piyasaya sürdüğü modeller arasından, sizin ve mutfağınız için en uygun modele kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Altus Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Altus bulaşık makinesi kullananların marka ile ilgili en sevdiği özelliği, 3 sene garanti üzerine +4 yıl ekleyerek uzun süre kullanım imkanı sunmasıdır. Arçelik güvencesi altında bulunan bulaşık makinesi modelleri, ekonomik bulaşık makinesi arayan ve servislerle uğraşmak istemeyen tüketiciler için en iyi alternatiflerin başında gelir. Kaliteli kullanımı, amaca yönelik işlevselliği, kaliteden kısmadan sunduğu ekonomik fiyatlarla evine uygun fiyata kalite getirmek isteyenler tarafından çok beğenilir.

Altus, karmaşık programlarla uğraşmak istemeyenlerin, bulaşık makinelerinin ekstra özellik barındırmasından ziyade, görevini tam olarak yerine getirmesini talep edenlerin beklentilerini karşılayacak tasarımlarıyla sadeliği mutfaklarınıza taşır. Görsel tasarımdaki sadelik, farklı zevklere göre dekore edilmiş mutfaklarda bile kusursuz uyumu yakalamanıza yardımcı olur. Uzun yıllar ilk günkü performansını koruyan, yüksek enerji tasarrufu ile çevreyi koruyan, bulaşıklarınıza kusursuz temizliği taşıyan bulaşık makineleri için Altus’un ürün gamını değerlendirebilir, bütçenize ve beklentilerinize en uygun modeli tercih ederek sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Altus Bulaşık Makinesi Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Renk
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/altus