Altus markası, 1998 tarihinde Türkiye’nin en büyük teknoloji ürün üreticisi olan firmalarından Arçelik’in bünyesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana her segmente hitap eden geniş ürün yelpazesiyle satış hizmeti vermektedir. Ayrıca ülkemizde 4500’den fazla satış noktası ve yaygın servis ağı ile yurt içinde ve yurt dışında onlarca üretim tesisine de sahiptir. Beyaz eşya, ev aletleri, ısıtıcı ve soğutucu gibi iklimlendirme cihazları alanında çeşitli ürün gamlarında teknolojinin imkanlarını kullanarak tüketici ihtiyaçlarına yönelik ürünler tasarlayarak herkese hitap eden bir markadır.

Oldukça farklı ve değişik kullanım alanına yayılan ev ya da ofis gibi kapalı alanların iklimlendirmesinde çok önemli olan klima tercihi ile uygun bir seçim yapılmadığı zaman enerji tüketimi artacak ve ürünün verimliliği de düşecektir. Bu nedenle de alanın büyüklüğüne ve kullanım amacına uygun olan yüksek kapasiteli ve uygun fiyatlı bir klima satın almayı düşünüyorsanız Altus markasını seçebilirsiniz. Altus klima çeşitlerinden farklı modellere ait ürün dikkat çekerken, soğutma ve ısıtma fonksiyonları ile yeni nesil İnverter teknolojisini de ürünlerinde kullanan bir markadır. İnverter teknolojisi, maksimum enerji verimi elde edilmesini sağlarken maksimum ısınma ve soğutma performansını da sunuyor.

Altus Klima Fiyatları 

Altus Ionizer Inverter klima modelleri ile ortamınızın havası temiz ve ferah olurken ısıtma ve soğutma performansı dışında en önemli özelliklerinden biri olan hava temizleme özelliğine de sahip olan ürünlerdir. Altus klima fiyatları ile de dikkat çekerken bu fiyat segmentindeki Ionizer teknolojisi fonksiyonunu bulunduran nadir markalardandır. Kullanıldığı ortama negatif iyonlar sunarak ortamdaki havayı temizlemesinin yanı sıra verilen havanın da otomatik şekilde temizliğini sağlar. Ionizer fonksiyonu ile ortamın havasını hızlı ve kolay bir şekilde temizlemenin yanı sıra zararlı olabilecek olan çeşitli mikroplardan ve tozlardan da korunursunuz. Verilen havanın eşit bir biçimde ortama dağılımı ile klimanın verimli çalışması entegre bir çalışma prensindedir. Altus klimalarda da bu kapsamda sağa-sola, yukarı-aşağı ve auto swing modlarında hava kanallarını yönlendirme seçenekleri olurken size uyan modu seçerek en konforlu ortamı oluşturmak mümkündür. 

Altus klima, ekonomik bir bütçe ile klima sahibi olmak isteyenlere hitap ederken en dikkat çeken özellikleri de barındıran modellere sahiptir. Bir ortamda konfor oluşturmak için gürültü yapmayan ve sessiz çalışan bir cihaz olması istenir. Sessiz çalışma moduyla öne çıkan Altus klimalar, en sessiz çalışan klima modeller arasındadır. Ayrıca cihazın kendi kendini otomatik şekilde ortam sıcaklığına göre ayarlamasını sağlayan İnverter teknolojisini her modelde kullanan Altus, bu sayede yüksek enerji tasarrufu yapmanızı ve konforlu bir yaşam alanı yaratmanızı sağlar. Hızlı soğutma ve hızlı ısıtma veya nem alma gibi farklı çalışma modları ile cihazın çok hızlı bir şekilde ortam havasını değiştirmesini ve iklimlendirmesini de sağlayabilirsiniz. Altus klima modelleri genel olarak A sınıfı enerji verimliliğinde çalışırken enerji verimliliğini cihazın enerji kontrol sistemini kullanarak da kademeli olarak kontrol edebilmeniz de mümkündür. Altus klima modellerinde yıkanabilir antibakteriyel filtre, kendi kendini temizleme fonksiyonu, uyku modu, otomatik hava yönlendirme, zamanlamayı seçme özelliği gibi teknoloji odaklı ve yenilikçi özellikler de klima modellerinde sunulmaktadır. LED gösterge panelleri ile kolay klima kontrolü sağlanırken akıllı çalışma sistemi gibi farklı çalışma fonksiyonları ile sağlıklı ve verimli bir iklimlendirme performansı sunan Altus klimalar, optimum verim sağlamaktadır. Altus klimalar fiyatları ile tercih edilen bir marka olurken yenilikçi ve teknolojik iklimlendirme cihazları ile dikkat çeken başarılı bir markadır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Altus Klima Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Altus Klimalar
  2. Baymak Klimalar
  3. Samsung Klimalar
  4. Vestfrost Klimalar
  5. Hotpoint Ariston Klimalar
  6. Mitsubishi Klimalar
  7. LG Klimalar
  8. Demirdöküm Klimalar
  9. Beko Klimalar
  10. Indesit Klimalar
  11. Arçelik Klimalar
  12. Vestel Klimalar
  13. Toshiba Klimalar
  14. Daikin Klimalar
  15. Alarko Klimalar
  16. Bosch Klimalar
  17. FujiPlus Klimalar
  18. Uğur Klimalar
  19. Vaillant Klimalar
  20. Airfel Klimalar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. BTU (Soğutma Kapasitesi)
  1. 24000
  2. 18000
  3. 12000
  4. 9000
 5. Enerji Sınıfı
  1. A++
 6. Inverter
 7. Renk
 8. Klima Türü
 9. Satıcı
 • Marka Altus
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/altus
Başa dön