Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arzum Ar5034 Colorfit Çevre Dostu Baskül-Pembe

Arzum
449,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (7)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

449,00 TL
450,00 TL
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170/26012176

AR5034 Arzum Colorfit Çevre Dostu Cam Banyo Baskülü

AR5034 Arzum Colorfit Çevre Dostu Cam Banyo Baskülü
AR5034 Arzum Colorfit Çevre Dostu Cam Banyo Baskülü

PİLSİZ KULLANIM TEKNOLOJİSİ


Arzum Colorfit, pilsiz kullanım teknolojisi sayesinde çalışmak için hiçbir enerji kaynağına ihtiyaç duymaz, tek bir butona bastığınızda enerjisini kendi üretir.

AR5034 Arzum Colorfit Çevre Dostu Cam Banyo Baskülü

ÇEVRE DOSTU


Kendi enerjisini kendi üreten Arzum Colorfit baskül; içerisinde pil kullanılmadığı için çevre dostudur.

AR5034 Arzum Colorfit Çevre Dostu Cam Banyo Baskülü

LCD EKRAN


Sahip olduğu Lcd ekran kilonuzu rahatça görüntülemenizi ve okumanızı sağlar.

AR5034 Arzum Colorfit Çevre Dostu Cam Banyo Baskülü

150 KG
KAPASİTE


Arzum Colorfit baskül, 100 gr'lık hassasiyet ve 150 kg'lık maksimun kapasiteye sahiptir.
Arzum markasının küçük ev aletleri arasında bulunan baskül modelleri, yenilikçi özellikleriyle öne çıkar. Arzum AR5034 Colorfit çevre dostu baskül modeli kilo kontrolü yapmanıza yardımcı olan bir cihazdır. Bu cihaz ile sağlığınız için en önemli noktalardan biri olan vücut kitle indeksinizi hesaplamanız oldukça kolaydır. Ürün donanımında bulunan yük hücreleri, basınç ve ağırlık ölçümü yaparak kilonuzu ekrana yansıtır. Arzum AR5034 baskül modeli, birçok geliştirilmiş özelliği ile kullanıcıların beklentisini karşılayabilir.

Arzum Ar5034 Çevre Dostu Baskül-Pembe Ürün Özellikleri

Baskül modeli, pil kullanımına ihtiyaç duymadan çalışabilen bir cihazdır. Tek bir tuşa bastığınızda kendi enerjisini üreten bir teknolojiye sahiptir. Arzum AR5034 Colorfit baskül modeli, fonksiyonel özelliklere sahip ergonomik bir üründür. Renkli cam ve geniş yüzeyi ile estetik bir görünüme sahiptir. Arzum AR5034 Colorfit çevre dostu baskül-pembe renkte bulunur. Kilonuzu rahatça görüntülemenizi ve okumanızı sağlayan LCD ekran özelliği mevcuttur. Tecrübeli marka tarafından üretilen baskül modeli birçok avantajlı özelliği ile kullanıcıları memnun eder.

Ar5034 Colorfit Çevre Dostu Baskül-Pembe Ürün Tasarımı

Arzum AR5034 baskül modelinin pilsiz kullanım teknolojisi bulunur. Cihaz üzerinde bulunan U-power güç butonuna basmanız durumunda kendi enerjisini üretmeye başlar ve kullanıma hazır olur. Bu teknoloji bütçeniz açısından tasarruf etmenize imkan verirken aynı zamanda tükenmeyen bir enerji olması sayesinde kesintisiz kullanım sağlayabilirsiniz. Cihaz aynı zamanda son derece hassas ölçü yapan bir sensör sistemine sahiptir. Arzum AR5034 Colorfit baskül 150 kg veya 330 lb ağırlığa kadar ölçüm yapabilen bir donanıma sahiptir. Minimum olarak ise 100 gr veya 0.2 lb ağırlığı ölçüm yapabilecek hassasiyete sahiptir. Ürün, 5 mm kalınlığında dayanıklı cam yüzeye sahip olmasıyla uzun süre kullanabileceğiniz bir cihazdır. Tek bir butonla otomatik güç üretimi yapabilmesi sayesinde enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu bir tasarıma sahiptir.

Ar5034 Çevre Dostu Baskül-Pembe Avantajları

Arzum AR5034 yorumlarından da anlaşılabileceği üzere, cihazın kullanıcılara sağladığı birçok avantaj bulunur. Baskülü satın alarak vücut kitle endeksinizi öğrenebilir ve bu sayede çok daha kontrollü ve kaliteli bir yaşam sürdürebilirsiniz. Pilsiz kullanım sayesinde enerji tasarrufu yapabilir ve çevreyi koruma adına yararlı bir adım atabilirsiniz. Baskül modeli, otomatik sıfırlama ve kapanma özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan bir cihazdır. Ayrıca basküle aşırı yük bindiğinde uyarı verir ve bu sayede ürünün hasar görmesine engel olarak uzun süreli kullanım elde edebilirsiniz. Arzum AR5034 Colorfit çevre dostu baskül-pembe satın almayı düşündüğünüzde yorumlara göz atabilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz. Kaliteli ve yenilikçi baskül modelini, Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Arzum Ar5034 Baskül Yorumları Nasıldır?

Arzum AR5034 Colorfit çevre dostu baskül-pembe yorumları, ürünü satın alıp deneyimlemiş kullanıcılar tarafından yapılır. Ürün yorumlarını okuyarak hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürün değerlendirmeleri sayesinde kullanıcıların üründen memnun olup olmadığını da anlayabilirsiniz. Siz de ürünü satın alıp deneyimledikten sonra değerlendirmelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Arzum Ar5034 Baskül Kullanırken Nelere Dikkat Edilir?

Kullanım sırasında baskülün sert ve düz bir zeminde olması, daha doğru ölçüm sonuçları elde etmenize yardımcı olabilir. Ayrıca en iyi sonucu almak için üzerinizde ağır kıyafetler ve ayağınızda ayakkabı olmadan kilo ölçümü yapmanız gerekir. Cihazı temizlerken hassasiyet göstermeniz önerilir.

Arzum Ar5034 Colorfit Baskül-Pembe Fiyatı Nasıldır?

Cihazın fiyatı belirlenirken maliyet baz alınır. Ürünün özelliklerine göre belirlenen fiyat ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Bunun yanı sıra indirim dönemlerinde Arzum AR5034 Colorfit çevre dostu baskül-pembe en ucuz fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Arzum AR5034 colorfit çevre dostu baskül-pembe fiyatı bütçe dostu olarak nitelendirilebilir.

Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000002NMX5
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön