İyi kokuya sahip olmak için en büyük yardımcınız olan Avon'un duş jelleri arasında karar vermenize yardımcı olacak güçlü ve yumuşak pürüzsüz kokular bulunur. Avon’un duş jeli ürün çeşitliliğine bakıldığında karşınızda sizi bekleyen çok sayıda farklı koku türü yer alır. Bu kokular Canlı Orkide ve Yabanmersini, Vanilya, Kiraz Çiçeği, Sulu Nar ve Mango, Tatlı Muz ve Hindistan Cevizi Sütü, Taze Salatalık ve Kavun ile birlikte son olarak Çilek ve Guava'dır. Bazı kokular bazı insanlar için güçlü bir koku izlenimi bırakırken bazıları ise gerçekten yumuşak koku hissine neden olur. Test etmeniz halinde Avon duş jellerinin tamamının gerçekten güzel ve renkli bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu test aşamasını rahatlıkla yapabilmenizde uygun şartlarda belirlenen Avon duş jeli fiyatlarının etkisi yadsınamazdır.

Duş Jeli Seçimini Belirleyen Ana Faktör Kişisel Zevklerinizdir

Her bireyin kendi kişisel zevki vardır, bu yüzden duş jeli satın alırken bu zevklere göre hareket edilmesi muhtemeldir. Vücudunuzun ihtiyacı olan bakım türüne yönelik bir duş jeli almanın yanında sahip olduğu koku faktörü de satın alma kararını önemli ölçüde etkilemektedir. Sadece iyi kokmakla kalmazlar, aynı zamanda cildinizin ferahlatıldığını ve nemlendirildiğini de hissedersiniz. Avon duş jeli fiyatlarının cebinizi çok da zorlamamasıyla seçenekler içerisinden gerekirse deneyerek sizin için en ideal olan seçime ulaşabilirsiniz. Böylelikle güne taze (yenilenmiş) başlamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Duş Jelinin Tavsiye Edilen Kullanımı

1- Suyunuzu ideal sıcaklıkta ayarlayın: Çok sıcak suyun cildinize zarar vereceğini unutmamalısınız. Bunun için ılık ya da soğuk su kullanmanız yerinde olacaktır.

2- Bir sünger ya da bez üzerine duş jelinizi dökün: Banyo süngerinin ya da banyo lifinin üzerine dış jelini dökünüz. Sünger seçerken de çok sert seçimlerden uzak durmalısınız.

3- Duş jelinizi köpürtün: Duş jelini köpürtene kadar süngere ya da life çırpma hareketi yapabilirsiniz. Doğal jellerin kimyasal olanlar kadar köpürmeyeceğini unutmamalısınız.

4- Yavaşça temizlemeye başlayın: Cildinize süngeri ya da lifi uygularken çok sert ovalamayın. Çok sert bir şekilde ovalamalarda cildinizi tahriş edebilirsiniz.

5- Tüm vücudunuzu iyice durulayın: Vücudunuzun her yerine mutlak su tutup temizleyin. Cildinizde kalırsa çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Mümkün olduğu kadar uzun durulayın. Ilık ya da soğuk su kullanmayı da ihmal etmeyin.

6- Havluyla kendinizi iyice kurulayın: Havluyu cildinize sürtmeyin, bunun yerine teninize hafif dokundurmalarla kurutabilirsiniz. Havluyu sürekli sürtmek cilt tahrişlerine ve çizilmelere sebep olur. Kuru cilde sahipseniz nemlendirme aşamasını kesinlikle yapmalısınız.

7- Nemlendirici kullanın: Cildinizi yumuşak ve sağlıklı tutmak istiyorsanız nemlendirici sürebilirsiniz. Kuru bir cilt yapısına sahipseniz kesinlikle uygulamalısınız. 

Avon Duş Jelinin Getirmiş Olduğu Önemli Kazanımlar

  • İddia ettiği şeyi verir, yani cildinizi pürüzsüz hale getirir.
  • Köpük hafiftir ve ideal ölçüde kremsi yapıdadır. Bu yüzden yağlı cilt tipleri tarafından da kullanılabilir.
  • Banyodan sonra temiz ve ferah bir his verir.
  • Seyahat dostu olan bir kabı vardır.
  • Akıcı kıvama sahiptir ve doğal nemini korur.
  • Yoğunluğu sayesinde jeli uzun bir süre kullanabilirsiniz.
  • Cildinizi tazelenmiş ve şartlanmış hissettirir, kadife yumuşaklığında bir his bırakır.
  • Jelin rengi berraktır ve koku çok tazedir.
  • Jelin kokusu cildinizde uzun süre kalır.

Soru 1: Vücut temizliği için duş jelinin sabundan farkı nedir?

Cevap 1: Duş jelinin sağladığı farklı ve güzel kokular, sabunlarda daha kısıtlı olabilir. Kokularının cezbedici özelliğinin yanı sıra kolay ve hızlı olduğu gerekçesiyle duş jelini kullananların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Ayrıca Avon duş jellerinin yüksek oranda yoğunluk içeriyor olması bu ürünleri tahmin ettiğinizden de daha uzun bir süre kullanabilmenize yol açar. 

Soru 2: Duş jelinin alerji yapma ihtimali var mıdır?

Cevap 2: Bunun cevabı belirli bir noktada vücudunuzun neye alerjisi olduğuna bağlıdır ki bunu en iyi bilen sizsiniz. Fakat Avon, duş jellerinin üretim aşamasında alerji konusunun üzerinde titizlikle durmuş ve düşük oranda pH değeri kullanarak bu konuya kesin bir çözüm getirmiştir.

Soru 3: Duş jeli seçerken hangi kriterleri öncelik haline getirmeliyim?

Cevap 3: Avon’un birbirinden farklı ama kalite standardı aynı olan duş jelleri içerisinden seçim yaparken ilk olarak beğendiğiniz kokuyu ve cilt tipinizi göz önünde bulundurmanız gerekir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Avon Duş Jeli Fiyatları

Toplam 24 / 133 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012354/26012356/avon