Birçok insanın her gün kullanmayı tercih ettiği deodorant çeşitleri, en sık kullanılan kişisel bakım ürünlerinden birisidir. Vücut temizliğinin sürekliliğini sağlamak için kullanılan Avon deodorantlar da terlemeyi kontrol altına alarak teninizde hoş bir koku bırakmaktadır. Vücutta oluşan terleme sonucu, kapalı ve sıcak alanda bakterilerin üremesiyle birlikte koku oluşumu başlamaktadır. Bu durumu önlemek için sık sık duş almak yeterli koruma sağlayamamaktadır. Bakterilerin çoğalmasını engellemek ve terlemeyi önlemek için deodorant kullanımı gereklidir.

Avon Deodorant

Parfüm ve deodorantı birlikte kullanan herkesin yaşadığı ortak sorunlardan biri, kullandığı deodorant ve parfüm kokusunun birbirinden farklı olmasıdır. Avon markası bu duruma uygun bir çözüm getirerek tüm parfüm serileri için sprey ve roll – on deodorantlar geliştirmiştir. Avon deodorantlar parfüm ile birlikte kullanıldığında koku yoğunluğu artarak daha kalıcı hale gelmektedir.

Tercihinize göre Avon deodorant çeşitlerinden spray ya da roll – on ürünlerinden birini seçebilirsiniz. Pratik kullanım ve hızlı kuruma özelliğini tercih eden kullanıcılar için sprey deodorantlar, spreylerin içerisinde bulunan gazlardan rahatsız olan kullanıcılar için ise roll - on deodorantlar üretilmiştir. Kullanımı oldukça kolay olan bu çeşitler, sızdırma ve tıkanma gibi sorunlara yol açmamaktadır.

Kadın ve erkek kullanıcılar için farklı çeşitleri bulunan Avon deodorantların her zevke hitap eden farklı koku çeşitleri bulunmaktadır. Zengin koku seçenekleri ile kullanıcıların beğenisini toplayan markanın tüm ürünleri kalıcı kokulara sahiptir. Tüm cilt tiplerine uygun olan deodorantları gün içinde dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Avon Deodorant Fiyatları

Avon deodorantlar farklı koku çeşitleri sayesinde birçok kullanıcının isteğine yanıt vermektedir. Bu çeşitler farklı form ve miktarlarda satışa sunulmuştur. Çeşitlerine göre fiyat konusunda farklılık gösteren deodorantları çoklu paketler halinde de satın alabilirsiniz. İsteğinize göre tek çeşit ya da birden fazla deodorant çeşidinin bulunduğu çoklu paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Mevsime göre ya da gece kullanımı için farklı kokuları denemek isteyen kullanıcılara özel birden fazla çeşit içeren çoklu paket seçenekleri idealdir.

Avon deodorant çeşitlerini temiz ve kuru cildinize uygulamanız önerilmektedir. Sprey deodorantları vücudunuza yaklaşık 15 cm uzaklıktan püskürtmeniz yeterli olmaktadır. Avon markasının tüm deodorant çeşitleri maksimum bir dakika içerisinde kuruyacaktır. Ürünün kurumasının ardından kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Bu sayede kıyafetlerinizde leke ya da kalıntı oluşumu engellenmiş olur.

Aktif ve yoğun tempolu günlerinizde kurtarıcınız olacak Avon deodorantlar, etkileyici kokuları ile çevrenizdekilerin dikkatini çekerken, cilt sağlığınızı da korumaktadır. Çok sayıda sağlık testinden geçirilerek üretilen Avon deodorant çeşitleri cilt sağlığınızı korumakla birlikte her kullanımda koltuk altı bölgesini nemlendirerek tahriş olma riskini minimuma indirmektedir.

Avon Deodorant Çeşitleri

Ferah ve kalıcı kokular ile uzun süre tazelik hissi yaşamak isteyen tüm kullanıcılar için Avon deodorantlar idealdir. Çiçeksi hafif kokuların misk kokusu ile mükemmel uyumunu Soft Musk deodorantlar ile keşfedebilir, tropikal meyve kokularının eşsiz karışımını Far Away deodorantlar ile deneyimleyebilirsiniz. Bahar kokularını üzerinizde hissedeceğiniz Celebre kadın deodorantları ile doğanın ferahlatıcı etkisini yaşayabilirsiniz.

Aromatik meyve kokularının birleşiminden oluşan, etkileyici ve baştan çıkarıcı kokusuyla dikkat çeken Avon Full Speed erkek deodorantları, maksimum ferahlık sağlamaktadır. Hafif ve spor kokulardan hoşlananlar için üretilen Avon Individual Blue deodorantlar, gün boyu attığınız her adımda fark edilmenizi sağlayacaktır.

Terlemeyi 48 saate kadar kontrol altında tutan Avon deodorantların transparan pudra içeren çeşitleri de bulunmaktadır. Bu çeşitler sayesinde siyah ya da beyaz kıyafetlerinizde leke oluşumu önlenerek, güvenli kullanım sağlanmaktadır. Ürün içeriklerini incelemek ve size en uygun kokuyu keşfetmek için ürün açıklamaları bölümünü inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Avon Deodorant Fiyatları

91 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Türü
Toplam 24 / 91 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012112/avon