Avon Parfüm 

Avon parfüm içerikleri, kadın ve erkekler tarafından dikkat çeken özelliklere sahiptir. Avon, dünyanın hemen hemen her ülkesinde ismiyle tanınmış bir markadır. Çok iyi bilinen kozmetik ürünlere imza atan Avon markası, oldukça başarılı çalışmalara da imza atmaktadır. Özellikle, parfüm üretimleri konusunda kendini geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir. Kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde yer alan parfümler, farklı aromalar ile formülize edilmiştir. Yoğun ilgi gören parfüm modelleri, farklı esans özellikleriyle dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Avon markası, gelenekselleşen parfüm tasarımlarıyla vazgeçilmezler arasında yerini almaktadır. Her sene, yeni geliştirmiş olduğu formülleriyle tanıtım kataloğunu genişleten Avon markası, bu anlamda müşterilerden de tam not almaktadır. 

Markanın ürettiği parfümler, farklı bitki özlerinden elde edilebilmektedir. Doğal bitki özleri içermekte olan ve ten uyumuyla uzun süre kokusu geçmeyen parfüm tasarımları yapılmaktadır. Avon parfümleri için geliştirilen formüller, senelerin tecrübesiyle tasarlanır. Bu tecrübe sayesinde, üstün başarılara imza atılmaktadır. Her cilt tipine uyum sağlayan kokular arasında, parfüm deodorant, parfüm, rollon gibi ürünler de bulunmaktadır. Gün içinde sıklıkla kullanılan bu ürünler, kalıcılığını korur. Aynı zamanda, formüllerindeki hafif kokulu yapılar sayesinde bireyleri rahatsız etmez. Avon parfümleri, kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Eşiniz, anneniz, kardeşiniz, sevgiliniz için tercih edebileceğiniz farklı formüllerde tasarlanan parfüm seçeneklerini hediye amacıyla da satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize ya da kendinize en fazla yakışacağını düşündüğünüz Avon imzalı parfümlere uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. 

Avon Parfüm İçerikleri

Avon parfüm kataloğu içinde yer alan seçenekler arasında; çeşitli baharat, bitki, meyve, çiçek ve benzeri özlerden elde edilen formüller yer alır. Koku türlerini günden güne genişleten Avon markası, bu anlamda her zevke hitap eder. Armağan edeceğiniz kişinin sevdiği koku türüne bağlı olarak parfüm seçimi yapabilirsiniz. Beğenilme açısından sizi asla yarı yolda bırakmayacak tasarımlar geliştirilmiştir. Koşturmalı günlerde, gece, gündüz, sabah ve dilediğiniz ortamlarda Avon markalı parfümleri tercih edebilirsiniz. Çünkü içeriklerinde kullanılan öz ve esansların yanı sıra, kalıcılığı yüksek ürünlerdir. 

Avon markalı parfümlerin şık şişe tasarımları da dikkat çekmektedir. Ayrıca farklı renklere sahip olan şişe ve parfüm rengi uyumuyla muhteşem hediyeler hazırlayabilirsiniz. Parfümlerin tasarımlarında kullanılan bitki özleri ve formüller, insan sağlığına zararı olmayan özelliklerdedir. Dolayısıyla teninize rahatlıkla markanın ürettiği parfümleri sıkabilirsiniz. Kadın ve erkeklerin beğenisine sunulan parfümlerin, sert, yumuşak ya da orta sertlikte koku seçenekleri vardır. Bu çeşitlilik sayesinde, bireylerin beğenisine yanıt veren geniş bir parfüm kataloğu bulunmaktadır. Genel olarak Avon markasının kullandığı formüllerin kaliteli olması, klasikleşmiş kokuların ön plana çıkmasına olanak sağlar. Buna bağlı olarak da klasik olan kokular, kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilir. Bunun yanı sıra, yenilediği ürün kataloğunda markanın yer verdiği farklı tip üretimler de yer alır. Yeni kokuları ve aromaları keşfetmek için Avon parfüm kataloğunu kontrol edebilirsiniz. 

Avon Bayan Parfüm Modelleri

Avon parfüm bayan modelleri, günlük hayatta kadınların vazgeçemeyerek kullandığı ürünlerdir. Markanın yüzlerce ürün ile ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Kadınlar için üretilen parfümler ise beğeni toplayan özelliklere sahiptir. Örneğin, abiye kıyafet giyerek gideceğiniz davetlerde hoş bir makyaj ve parfüm ile göz kamaştırabilirsiniz. Çünkü üretilen Avon parfümlerinin birkaç damlası bile kalıcılığını koruyarak gece boyu hoş kokmanıza yardımcı olacaktır. Bayan parfümlerini akşam davetlerinin yanı sıra, arkadaş buluşmalarında sinemaya giderken çeşitli aktivitelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gündüz kullanımları için daha hafif kokan parfümler uygun bir seçim olacaktır. Ancak gece kullanımları için gecenin ağırlığını yansıtan Avon markalı parfümler de beğeni toplamaktadır.

Genel olarak Avon markasının çiçek ve meyve özlerinden ürettiği kokular, kadınların dikkatini çekmektedir. Spor tarzda giyinen ve bu giyim tarzını benimseyen kadınlar, hafif çiçek kokularını tercih edebilirler. Aynı zamanda, markanın ürettiği fresh kokular da günlük kullanımlar için uygun olacaktır. Ancak Avon markası, baharat içerikli olarak da parfüm tasarımı yapar. Baharat aromalı parfümler, feminen ve klasik kombinler ile muhteşem bir uyum gösterir. Avon parfüm kadın modelleri arasında yer alan ürünlerden biri de papatya özlü parfümlerdir. Bununla birlikte, masumiyet, çocuksuluk ve saflığı simgeleyen meyve içerikli parfümler de dikkat çekmektedir. Meyve özlü parfümleri de romantik kombinler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Özel formüller oluşturan Avon markası, kızılcık meyvesiyle kiraz çiçeğini bir arada kullanarak parfüm tasarımı yapmaktadır. Gül ve ortanca yapraklarının orijinal kokusu bu parfümlerde rahatlıkla hissedilir. Ayrıca gün içinde kullanım için ideal olan parfüm modellerinden bir tanesidir. Limon çiçeği, portakal çiçeği, narenciye yaprakları ve benzeri meyveler ile bütünleşen kokular tarzınıza uyum sağlayacaktır. Yoğun duygusallık içeren bu parfümler, tarzınıza duruluk katacaktır. Avon’un sarı lale, orkide ve frezya çiçeklerini de kullanarak ürettiği parfüm içerikleri bulunmaktadır. Bu ürünler de yumuşak ve romantik kokulardan hoşlanan kadınların gözdesi olmaktadır. 

Avon Erkek Parfümleri

Avon parfüm erkek ürünleri, hemen hemen her erkeğin tarzına hitap eden özelliklere sahiptir. Seçkin tasarımlar olarak ön plana çıkan erkek parfümleri, etkileyici kokularıyla dikkat çekmektedir. Baharat, yaprak, odun, meyve, çiçek ve benzeri kokuların erkek parfümlerinde sık sık kullanıldığını söyleyebiliriz. Karışımlı ya da sade olarak da üretilen birçok erkek parfümü modeli bulunmaktadır. Genel olarak, Avon markası erkek parfümlerinde menekşe yaprağı, fresh notalar ve aromatik kokular kullanır. Hayatın tadını çıkaran ve enerjik yaşamayı seven erkekler için ise baharat ve meyve yaprağı kokuları ideal bir seçim olacaktır. Günlük dinamizmin yükseldiği ve taze meyve yapraklarından oluşan parfümler erkeklerin dikkatini çekmektedir. 

Avon markasının kullandığı odunsu kokular ise greyfurt ve portakal gibi meyvelerin özleriyle birleştirilir. Bunun yanı sıra, sandal ağacı ve paçulinin birleştirilerek karizmatik kokular da tasarlanır. Bu özellikleriyle Avon erkek parfümleri maskülen bir hava yaratmanıza olanak sağlar. Enerjisi yüksek olan ve hızı seven erkekler için ise ardıç ve turunçgil birleşimleri muhteşem bir seçim olacaktır. Çünkü bu formüller, erkek enerjisini yansıtan özelliklere sahiptir. Tam anlamıyla bu enerjinin hissettirileceği erkeksi kokularda, beyaz kakule, yeşil bitki notaları, selvi ve benzeri özler kullanılır. Gece parfümü olarak ise çiçeklerin baharatlar ile birleştiği romantik formüller tasarlanmaktadır. Markanın ürettiği erkek parfümleri tekli ya da set şeklinde satışa sunulur. Setlerin içinde yer alan deodorant ve erkek bakım ürünleri yine Avon imzasını taşır. Genel olarak markanın formülize ettiği parfümler, erkeklerin gündüz ve gece kullanımlarını destekler. Aynı zamanda, klasikleşmiş olan kokular da erkeklerin kozmetik tercihini kolaylaştırır. 

Avon Parfüm Setleri

Kadın ve erkekler için üretilen parfümler, set veya tekli olarak da satışa sunulur. Parfümler ile aynı aromalar ve kokularda üretilen krem, deodorant ve spreyler setlerin içinde yer almaktadır. Sevdiğiniz kokuların her anınızda yanınızda olması için bu setleri satın alabilirsiniz. Set olarak kullanılan parfümlerin kalıcılığı ise oldukça yüksektir. Her cilt tipi ve mevsime uygun olarak Avon markasının ürettiği parfüm modeli bulunmaktadır. Kaliteli kokular arayan erkek ve kadınlar, sevdikleri hediyeler ile parfümleri birleştirerek harika armağanlar oluşturabilirler. Kadın ve erkeklerin yanı sıra, çocuklar için de tasarlanan özel parfüm setleri bulunmaktadır. Koku notasına karar verdiğinizde, Avon markasından kendinize ya da sevdiklerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. 

Sayısız parfüm seçeneği arasından seçim yaparak, sevdikleriniz için de ürün tercihi yapabilirsiniz. Çiçeksi kokular sevenler için biber, sarı frezya, gardenya, erik ve armut gibi notalar muhteşem ürünlerdir. Egzotik çiçekler, sandal ağacı ve benzeri özlerle elde edilen parfümler de koku kaliteleriyle dikkat çekmektedir. Avon markalı parfüm setleri, hediye kutularıyla da satışa sunulmaktadır. Özel günlere uygun olarak hazırlanan parfüm setler, bu anlamda harika tasarımlara sahiptir. Bazı setlerin içinde parfüm ve deodorantın yanı sıra, vücut kremi, vücut spreyi ve benzeri ürünler de bulunur. Bununla birlikte, erkek ve kadınların kullanabileceği setler de seçenekler arasında yerini alır. Erkek ve kadın parfümünün bir arada olduğu setler de bu anlamda mutlaka tercih edebileceğiniz ürünlerdir. 

Oryantel ve çiçeksi kokuların birleşiminden formülize edilen Avon parfüm seti de muhteşem kokulara sahiptir. Çiçeklerin masum doğasının parfümlerle şekil bulduğunu söyleyebiliriz. Avon Attaction’da erkek ve kadınlar için uygun parfüm set seçenekleri bulunmaktadır. Kadın parfümlerinde yer verilen vanilya, amber, böğürtlen ve benzeri aromalı parfümler sık sık tercih edilmektedir. Ancak erkek parfümlerinde zencefil ve odunsu notalar dikkat çekmektedir. 

Avon Çiçek Kokulu Parfümler

Çiçek kokuları, her zaman beğenilen aromalar arasında yerini almaktadır. Çünkü özellikle kadınlar ve çocuklar çiçek aromalı parfümleri sıklıkla tercih etmektedir. Çiçeksi kokular, genel olarak rahatsızlık vermeyen ve ağır olmayan özelliklere sahiptir. Bu nedenle, hemen hemen her birey tarafından tercih edilen parfümlerden bir tanesidir. Misk, kremsi odun, zambak, yasemin gibi notalardan oluşturulan zarif kokular Avon imzası taşımaktadır. Avon Cherish sayesinde, istediğiniz kokuya sahip olabilirsiniz. Bütün gün kalıcı olan parfümlerin teninizle bütünleşerek, harika bir şekilde yansıtılacağını söyleyebiliriz. Romantik kadınlar için Avon Pur Blanca notaları arasında sarı lale, frezya, orkide gibi çiçek özleri yer alır. Tatlı kokusuyla en fazla tercih edilen parfümler arasında çiçek aromalı ürünler bulunmaktadır. 

Üst notalar arasında yer alan kiraz çiçeği, kızılcık ve gül uyumlu parfümler oldukça muhteşemdir. Bu parfümün alt notasında ise sandal ağacı sedir gibi özlerin birleştirilerek elde edildiği içerikler yer alır. Avon Wifsh of love ise şekersi koku severlerin mutlaka denemesi gereken bir formüle sahiptir. Markanın ürettiği Celebre ise meyveli kokulardan bir tanesidir. Tatlı parfümler arasında yer alan Celebre, cezbedici ve albenili bir koku yayar. Avon Soft Musk ise ylang çiçeği, yasemin ve gül özlerinden formülize edilmiştir. Derin duyguları ortaya çıkaracak olan bu parfüm, çoğu kadının ilgisini çekmektedir. Avon Surrender ise amber, bergamut, çiçeksi kokuların bir araya getirildiği bir seridir. 

Avon parfümü olarak üretilen içerikler arasında, egzotik çiçeklerden elde edilen formüller de yer alır. Avon Far Away formülünde yer alan amber sayesinde, feminen bir hava elde edebilirsiniz. Romantik yanı yüksek olan kadınların vazgeçilmezleri arasında Avon Today yer alır. Bu ürün, frezya, gül, kaktüs, misk, kelebek çiçeği gibi dikkat çeken notalardan meydana getirilmiştir. Çekici ve romantik koku arayan kadınların mutlaka denemesi gereken ürünlerden bir tanesidir. Erkekler için ise Avon Full Speed üretimi dikkat çekici bir ürün olarak kategoriler arasında yerini almaktadır. Erkeksi tonlardan meydana gelen bu ürün, erkek enerjisinin tam anlamıyla hissedildiği bir kokuya sahiptir. Üst notalarında limon aromasına yer verilmiştir. Ancak orta notalarda ise selvi ve kakule özleri dikkat çekmektedir. Avon’un erkek setleri arasında yer alan ürünleri damat seti olarak da kullanabilirsiniz. Çünkü sevilen kokuların hemen hemen hepsinde vücut spreyi ve çeşitli bakım ürünlerine de yer verilmiştir. Kremler ise parfümleri daha yoğun hissettiren ürünlerden bir tanesidir. Ancak Avon vücut spreyi de bu anlamda tam olarak hissedilen bir kokuya sahiptir. 

Avon Parfüm Kullanmanın Avantajları

Avon markasının ürettiği parfümler, zengin bir model çeşitliliğine sahiptir. Farklı notalara sahip olan parfümler, esans oranları yönünden de birbirinden ayrılır. Bireylerin gün boyunca ihtiyaçlarını karşılayarak kalıcı bir şekilde hoş kokabilmeleri adına parfüm kullanmaları gerekir. Farklı cilt ve yaş aralıklarına özel olarak geliştirilen Avon parfümler, bireylerin kendilerini iyi hissetmelerine olanak sağlar. Ayrıca farklı kullanım amaçlarına özel olarak da tasarlanan Avon parfüm seçenekleri bulunmaktadır. Kullanıcıların gündüz ve gece boyunca rahatlıkla tercih edebileceği parfümlerin birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle, son derece bütçe dostu oranlarda olan parfümlerdir. Aynı zamanda, cildi rahatsız etmeyen ve alerjik reaksiyonlara neden olmayan içeriklere sahiptir. 

Markanın ürettiği parfümler, her kullanıcının koku zevkine hitap eder. Çiçeksi, odunsu, baharatlı, meyvemsi ve benzeri kokular ile her tarzı vurgulayan parfüm seçenekleri bulunmaktadır. Bu parfümlerin en önemli özellikleri arasında kalıcı olması yer alır. Gün boyu temiz ve taze kokarken, aynı zamanda sıktığınız parfümlerin doğaya zarar vermediğini de söyleyebiliriz. Çünkü Avon markası ürettiği parfümleri doğa dostu yöntemler ve içerikler ile imal eder. Hayvanlar üzerinde test yapmadan tamamen doğal yollar ile parfüm tasarımı yapılmaktadır. Genel olarak, cilt ve kullanıcı dostu olan Avon parfümler bütçenizi de aşmayan satış fiyatlarına sahiptir. 

Avon Parfüm Fiyatları

Avon parfüm fiyatları, çeşitli niteliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genel olarak parfümler içerik ve dış tasarım yapısı yönünden birbirinden ayrılır. Her parfümün şişe tipi ve işçiliği farklıdır. Aynı şekilde, parfümlerin içinde yer verilen esans oranları notalar ve özler de değişkenlik gösterir. Bu gibi unsurlar ise parfümlerin fiyat aralıklarını etkiler. Markanın ürettiği parfümler, model, formül, dış tasarım özelliği ve benzeri özelliklere bağlı olarak fiyatlandırılır. Aynı zamanda, parfümlerin ml özellikleri ve setli oluşu da fiyatlara yansır. Ancak Avon markasının ürettiği parfümler, hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Bu nedenle, çoğu birey tarafından sık sık tercih edilmektedir. İhtiyaçlarınıza yön veren parfümleri, Avon markası ile satın alabilirsiniz. 

Zaman zaman özel günler için Avon parfüm seçenekleri indirime girebilmektedir. Kampanyalı ve indirimli parfümler sayesinde, bütçenize uygun parfümler satın alabilirsiniz. Kadın ve erkek parfümlerinin yanı sıra, çocuklar için de üretilen içerikler bulunmaktadır. Kapsamlı bir şeklide ürünleri ele aldığımızda ise Avon markalı parfümlerin uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı gibi günlere özel olarak üretilen parfümler de indirimli olarak satışa sunulmaktadır. 

Avon Parfümler Kaliteli mi?

Avon markalı parfüm ve diğer kozmetik ürünler son derece kalitelidir. Çünkü markanın geçmişten bugüne çizgisini bozmadan ilerlediğini söyleyebiliriz. Üretimleriyle satış listelerinden düşmeyen ürünler imal etmektedir. 

Avon Parfümler Kalıcı mı?

Üretilen parfümlerde kullanılan özel formüller sayesinde, kalıcılığı yüksek üretimler yapılır. Genel olarak, Avon markalı parfümlerin kalıcılığı yüksektir. Gün boyu kalıcılığını yitirmeden markanın ürettiği parfümleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Avon Parfümlerin Cilde Zararı Var mı?

Avon, ürettiği parfümleri, her cilt tipine uygun olarak tasarlar. Cilde zararı olmayan ve aynı zamanda alerjik reaksiyonlar oluşturmayan parfümler ürettiği için sık sık tercih edilen bir markadır. Çünkü üretilen parfümler, çeşitli testlerden ve onaylardan geçmektedir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Avon Parfüm

1918 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Parfüm
Parfüm
Erkek Parfüm
Erkek Parfüm
Kadın Parfüm
Kadın Parfüm
Çocuk Parfüm
Çocuk Parfüm
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 62 / 1918 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?