Kış aylarının en gerekli ve vazgeçilmez ürünlerinden biridir kaban. Kabanlar kaşe, kürk, keçe, yün, kapitone, kışlık, kapüşonlu, kruvaze olmak üzere farklı modellere sahiptir. Kış aylarında güneşin daha fazla emilmesini sağlamak ve sıcak tutması amacıyla koyu renklerin tercih edilmesi önerilir. Geniş renk yelpazesine sahip olan kabanlar içinde en çok siyah, lacivert, kahverengi gibi koyu renkler tercih edilmektedir. Genel olarak her renkle uyan ve şık duran lacivert kabanlar en çok tercih edilen renktir. Lacivert kaban kadın modellerinde en çok tercih edilen renklerin başında gelir. Renk çeşitliliğinin yanında, kareli, kapitoneli, düz, kırçıllı gibi farklı desenlere de sahiptir. Soğuk havalarda kendinizi sıcak tutarken hem de şık görünmek isteyen kadımlar için lacivert kadın kaban çeşitler bulunur. Kıyafetlerinizle kolay kombin yapabilmenizi kolaylaştıran lacivert kabanlar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Lacivert kadın kaban fiyatları ürünün özelliğine göre her bütçeye uygun çeşitleri bulunur.

Lacivert Kadın Kaban Modelleri

Soğuk havaların favori renklerinden lacivert bayan kaban modelleri kullanıcıların zevk ve ihtiyacına göre farklı çeşitlerde üretilmiştir. Farklı malzemelerden üretilen kabanların en favori olanları kaşe kabanlardır. Hem şık ve ağır bir görünüme sahip olması hem de diğer malzemelere göre daha sıcak tutması kaşe kabanları daha çok tercih edilir hale getirir. Lacivert kaşe kaban kadın kullanıcılar tarafından en çok beğenilen ve talep gören modellerden biridir. Kaşe kabanlar; kapitone, kırçıllı, kareli gibi pek çok desene de sahiptir. Ayrıca zevk ve ihtiyaca göre; kapşonlu, düz, kürklü, femuarlı, düğmeli, belden ipli gibi farklı modeller de mevcuttur. Kabanlarınızı kullanım alanına, ihtiyacınıza ve zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Lacivert Kadın Kabanların Özellikleri

Kabanların kullanım alanı ve amacına göre farklı özellikleri bulunur. Kabanlar, şehirde ve günlük olarak kullanılan kabanlar ve açık alanlarda; doğada, dağ, kamp gibi ortamlarda kullanılan kabanlar farklılık gösterebilir. Açık alanlar için gelende açık alanda oluşabilecek ihtiyaç ve sıcaklık seviyesine göre üretilen ürünler tercih edilir. Şehirde ise günlük kullanıma uygun şık kabanlar kadınlar tarafından tercih edilir. Kadın lacivert kaban modelleri hem klasik hem spor kullanıma uygun çeşitli modellere sahiptir. İş yaşamında ofis ortamında kullanıma lacivert kaşe kaban bayan kullanıcılar tarafından çok tercih edilir. Kabanlar üretilen kumaş özelliğine göre farklı özelliklere sahiptir. Özellikleri göz önüne alındığında lacivert bayan kaşe kaban en çok tercih edilen modeldir.

Lacivert Kadın Kaban Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaban modelleri arasında seçim yaparken kullanılan yer ve kıyafetlere göre seçim yapılır. Örnek vermek gerekirse, lacivert kaban bayan modelleri tüm kıyafetlerinizle kolay uyum sağlar. Kış aylarında genel olarak koyu renk kıyafetler tercih edilir. Lacivert kaban kombinleri bayan kullanıcılar tarafından kış aylarında çokça tercih edilir. Kaban seçiminde renk kadar nerede giyeceğiniz de önemlidir. İş, ofis gibi yerler için kaşe kabanlar tercih edilirken günlük kullanımlar için spor modeller tercih edilebilir. Kaban modellerinize uygun olarak birbirinden farklı tasarıma sahip çizme modellerini de inceleyebilirsiniz. Bayan lacivert kaban çeşitleri hem spor hem klasik kabanlarda bulunmaktadır. Bütün kadın kaban modellerine Hepsiburada aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Kabanlar Nasıl Temizlenir?

Kabanın kumaşına göre değişiklik göstermektedir. Kabanın etiketinde bulunan yıkama talimatlarına göre veya kuru temizlemeye vererek temizleyebilirsiniz.

Kaşe Kaban Makinede Yıkanır Mı?

Düşük sıcaklıkta yıkanması önerilir. Yüksek sıcaklık kaşe kumaşa zarar verebileceği için 30 derecede yıkanması tavsiye edilir.

Kaşe Kaban Sıcak Tutar Mı?

Kaşe kumaş kalın ve tok yapıda olması nedeniyle sıcak tutan bir kumaştır. Ayrıca su tutmadığı için yağışlı havalarda da giyilebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lacivert Kadın Kaban Modelleri

245 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Beden
Toplam 36 / 245 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
TweedFransızca kökenli bir kelime olan truvakar, çeyrek anlamına gelmektedir. Moda dünyasında ise kısa manto anlamının yanında dirseğin altında kalan kol boyunu işaret eder. Bir kol uzunluğu, bilek ve dirsek arasında kalan boyun uzunluğudur. Bir bütün olarak ele alınan kol boyunun üçte biri kadar olan uzunluğu truvakar boydur. Dirsek ve bilek arasında farklı boylarda tasarlanabilen bir kol çeşididir. Tam olarak uzun ya da kısa denilemeyen bu kol boyu, moda tasarımlarında kullanılır. Ceket, gömlek, elbise ve genellikle bluzlarda tercih edilen truvakar kol, omuzdan başlayarak dirsek hizasında bitecek biçimde hazırlanır. Truvakar İspanyol kol modelinde ise omuzdan başlayan kumaş, dirsek üstüne kadar kolu sararak gelir. Dirseğin üst kısmından dirsek altına kadar üçgen bir şekil alarak sarkar. Uzun ya da kısa olmamasından dolayı truvakar kol mevsim geçişlerinde çok tercih edilmektedir. Özellikle ince bileğe sahip olan kadınlarda ideal bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar. Sıklıkla bahar kombinlerinde tercih edilen bluzlarda ve elbiselerde asil ve zarif görüntünün elde edilmesini sağlar. Bu tarz bluzlar etek ile kombinlendiğinde hoş bir görünüm elde edilir. Truvakar kol tipine en uygun etek boyu maxi boy eteklerdir. Maxi boy etek, ayak bileğine kadar uzanan etek modelidir. Maxi etek boyu ve truvakar kol ikilisi oldukça şık ve kullanışlıdır.  Truvakar kol tipi, vintage tarzda giyinmeyi sevenler için de çekici bir seçenek oluşturur. Özellikle gelinlik tasarımlarında kullanılan bu kol çeşidi gizemli ve romantik bir görünüm sağlar. Truvakar kollu gelinlik modelleri, hem çok kalın hem de çok ince kollara sahip kadınlar için kurtarıcı konumdadır. Vücuda göre daha kalın duran kol yapısına sahip kadınlarda sırttan başlayan truvakar kol, sırt ve kol bölgesindeki fazlalıkları kapatır. Çok ince kollara sahip olanlar için ise kalın danteller veya güpür detaylardan yararlanılarak ince yapıdaki kollar zarifçe kalınlaştırılır.
Detaylar