Setler

Güzel kokmanın ve temizliğin simgesi parfümler farklı esans çeşitleriyle sizi yansıtan, cildinize uyan ve sevdiğiniz kokuyu bulmanızı kolaylaştırır. Meyve, çiçek, okyanus, odunsu ve oryantal olarak ayrılan koku çeşitleri teninize, kıyafet stilinize ve cilt tipinize göre değişir. Parfümler diğer koku ürünlerine göre daha kalıcıdır. Gün boyu teninizde ve kıyafetlerinizde kalarak daha iyi hissetmenizi sağlar. Sürekli aynı parfümü tamamlayıcı ürünleriyle beraber kullanmak kokunun sizinle özleşmesini ve kalıcılığını sağlar. Parfüm setleri aynı kokuya ait duş jeli, vücut kremi, roll on gibi yan ürünlerinden oluşur.

Bayan Parfüm Setleri

Bayan parfüm setleri, aynı kokuya ait tamamlayıcı ürünleriyle bir arada sunulur. Parfümleri setleriyle beraber kullanmak daha etkili olacaktır. Aynı kokunun duş jeliyle yıkanabilir ve nemlendiricisi ile vücudunuzu hem nemlendirebilir hem de mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Üzerine sıkacağınız parfümle kalıcılığını daha çok arttırarak girdiğiniz ortamlarda da fark edilebilirsiniz. Deodorantı ile beraber alabileceğiniz parfüm setleri kullanım açısından da uzun ömürlü olacaktır.

Parfüm seçimlerinizde hayat tarzınız, kıyafet tercihleriniz ve zevkiniz etkilidir. Seçtiğiniz koku sizinle bütünleşmeli ve sosyal hayatınızda size öz güven kazandırmalıdır. Teninize uyduğunu düşündüğünüz ve kullanmaktan keyif aldığınız kokular etrafınıza pozitif bir enerji yaymanıza neden olur. Daha güzel ve daha iyi hissetmek için parfümünüz sizinle bütünleşmelidir.

Parfüm seçimlerinizde kullanacağınız ortam etkilidir. Günlük kullanımlar için hafif, çiçeksi ve doğal kokular tercih edilirken gece ve özel günlerde daha baharatlı ve oryantal kokular tercih edilir. Sportif bir etki oluşturmak için odunsu ve okyanus kokuları idealdir. Meyve özlerinden oluşan kokular farklı esanslarla birleştirilerek üretildiğinden gece ve gündüz kullanılabilen seçenekleri bulunur. Mevsimlere göre de farklı parfüm kullanmak gerekir. Yazı daha fresh ve hafif kokular tercih edilirken, kış tercihlerinizi daha ağır kokulardan yana yapabilirsiniz.

Parfümünüzü eklem yerlerine, bilek içlerine, saçlarınıza ve kulak arkasına sürmek daha uzun süre teninizde kalmasını sağlar. Parfüm kullanılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu kalıcı olan bölgelere birer kere sıkmaktır. Aksi taktirde kokunuz çok fazla olacağından güzelliği anlaşılmayabilir. Cilt tipiniz de parfümün kalıcılığını etkileyen bir faktördür. Cildi yağlı olanlarda parfüm daha uzun süre kalacağından daha az kullanmaları kafidir. Cilt tipi kuru olanlar gün içinde tazeleme ihtiyacı hissedebilirler.

Bayan Parfüm Seti Fiyatları

Kişisel bakım ürünlerinden biri olan parfümleri setleri ile beraber almak her zaman daha avantajlı bir tercih olacaktır. Markasına, şişe boyuna ve setlerden bulunan ürün çeşitliliğine göre parfüm setlerinin fiyatları değişir. 3'lü 5'li gibi farklı sayı adetleri buluna setler, ihtiyaçlarınıza uygun tercihler yapabilmenizi kolaylaştıracaktır. Vücut losyonu ve duş jeli ile birleştirilen parfüm setleri olduğu gibi sadece roll on ve deodorantlarıyla birleştirilen parfüm setleri vardır. Sürekli aynı parfümü kullananlar ve alışverişe vakit bulamayanlar için aynı parfümün 2'li ya da daha fazla şişe seçeneğiyle sunulan setleri bütçeniz için de ekonomik bir seçim olacaktır.

Parfümleri setleri ile bir arada kullanmak önemlidir. Günlük kullandığınız vücut kremleri, duş jeli ve spreyler kullandığınız parfümden farklı kokacağı için kokuları karışarak hem parfüm kokunuzu bozabilir hem de kötü kokan bir bileşen oluşturabilir.

Parfüm setlerini serin, kuru ve nem olmayan bir yerde muhafaza etmelisiniz. Güneş ışığına maruz kalan ürünler kalıcılığını ve esanslarını kaybedebilirler. Aldığınız parfüm setlerini doğru muhafaza ettiğinizde uzun ömürlü olacaklardır. Parfümleri ve setleri buzdolabında saklamak da doğru değildir, kokuları ve dengeleri değişebilir. Kullandıktan sonra kapaklarını kapatmak esansının uçmasını engeller. Parfümleri şifonyer çekmecesinde muhafaza etmek en doğru saklama yöntemi olacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Parfüm Setleri Fiyatları

998 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 998 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010684/32010687