Pırıl pırıl parlayan ve sağlıklı saçlar elde etmek için tasarlanmış Bioblas Şampuan çeşitleri, farklı saç tiplerinin özelliklerine uygun modelleri ile ürün skalasındaki yerini alıyor. Sağlıklı uzayan, boya ve işlemlerden sonra canlılığını kaybetmiş saçların bakımı gibi spesifik konular için ayrı ayrı formüllerle tasarlanmış Bioblas Şampuan çeşitlerinin içeriğinde, doğal bitki özleri ve serumlar bulunuyor. Siz de saç tipinize ve saçınızın ihtiyacına göre seçeceğiniz şampuan modeli ile hem temizlik hem de bakıma bir arada kavuşabilirsiniz. 

Yumuşacık ve Parlak Saçlar

Bioblas, saçlarınızın temizliğini sağlarken aynı zamanda yumuşacık ve kolay taranır hale gelmesini de kolaylaştırıyor. Özel bitki formüllü zengin içeriği sayesinde, saçlarınız kuruma ve sertleşme olmadan yağ ve kirden arındırılıyor. Bioblas şampuanları, yine markanın kendi ürünü olan saç kremleri ile birlikte kullanarak saçlarınızda ekstra bakım ve yumuşaklık elde edebilirsiniz. Yıkama sonrasında daha kolay taranmasına da izin veren saç kremleri işlemlere, ısıya ve kurutmaya bağlı olarak ortaya çıkabilen koparak dökülmelerin önüne geçilmesinde de büyük katkı sağlıyor. Bioblas şampuanlar, saçları dipten uca özenle besleyerek güçlenmesine ve hacimli görünmesine yardımcı oluyor. Saçlarını kestirmek istemeyen ve uzun kullanmak isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği Bioblas Şampuan çeşitleri, tekli ve çoklu ambalaj modelleri ile satışa sunuluyor. 

Üstün Formüllü Şampuanlar

Bioblas Şampuan çeşitlerinin sarımsak özlü modeli, tüm saç tiplerine uyumlu olması ve saç dökülmesini önleyici özelliği ile herkesin kullanımına uygun nitelikler taşıyor. Özel formülü sayesinde sarımsak kokusu olmadan tasarlanan şampuan çeşidi günlük olarak rahatlıkla kullanabilmenize imkân tanıyor. Bioblas'ın özel formüllü şampuanlarından olan Anti-Stress modeli, erkeklerin saç ve saç derisine uygun olarak tasarlanmış formülü ile saç tellerini güçlendirerek dökülmesine engel oluyor. Üzüm çekirdeği ekstresinden elde edilen vitaminli formülü, saç derisinin beslenmesine ve saç köklerinin güçlendirilmesine katkı sağlıyor. Kepek karşıtı formülü ile erkekler ve kadınlar için tasarlanmış Bioblas Şampuan modelleri, saç derisini daima nemli tutarak kepek oluşumunu önlüyor. Yalnızca erkeklerin saç yapısına uygun olarak tasarlanmış Bioblas kepek şampuanının yanı sıra erkek ve kadınların ortak kullanımına uygun özelliklerle tasarlanmış kepek şampuanları da ürün gamında sunuluyor. 

Özel Saçlar için Özel Bakım

Besleyici özelliğe sahip Bioblas Şampuan çeşitleri, zayıf ve ince telli saçların yanı sıra dökülmeye meyilli saçların saç diplerini de güçlendiren özel bir formülle tasarlanıyor. Argan yağı ile zenginleştirilmiş formüle sahip Bioblas şampuan çeşitleri, saçlarınıza âdeta her yıkamada maske etkisi yaratan özel bir bakım sağlıyor. Boyalı ve röfleli saçların işlem sonrası yıpranma etkisini hafifleten Bioblas şampuanlar, aynı zamanda uygulama yapılan rengin de ilk günkü etkisini uzun süre muhafaza etmesine katkı sunuyor. Onarıcı özelliğe sahip Bioblas şampuan çeşitleri aşırı işlem, boya ve ısıya maruz kalarak canlılığını yitirmiş saçların yapılandırılmasında fayda sağlıyor. Saçları temizlerken bakımını da gerçekleştiren ve koruma altına alan Bioblas şampuan çeşitleri, hassas saçlar için uygun nitelikler taşıyor. Tek seferde saçlarınızı hem yıkayıp hem de kremleme işlemini gerçekleştiren kremli şampuan çeşitleri de Bioblas'ın ürün skalasında yer alıyor. Zamandan tasarruf sağlayan şampuan modeli ile taranması zor saçlar yıkama sonrasında kolaylıkla taranmaya hazır hale geliyor. 

Bioblas şampuanların üstün kalitesi ve saçların bakımına sağladığı fayda göz önüne alındığında, fiyat ve kalite dengesindeki doğru orantı gözden kaçmıyor. Ürünlerin fiyat çeşitliliği, şampuanların özelliklerine, tekli ve çoklu ambalaj tasarımı gibi sunum detaylarına göre farklılık gösteriyor. İyi bir bakım şampuanından beklenen tüm özellikler, Bioblas Şampuan ve saç kremi seçkisinde bulunan çeşitlerle kolayca elde ediliyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Bioblas Şampuan Ürünleri

Marka
Dökülen Saçlar
Yağlı Saçlar
Kepekli Saçlar
Kuru Saçlar
Yıpranmış Saçlar
İnce Telli Saçlar
Boyalı Saçlar
Normal Saçlar
Tüm Saçlar
Zayıf Saçlar
Hassas Saçlar
Röfleli Saçlar
İşlem Görmüş Saçlar
Erkek
Kadın
Dökülme Karşıtı
Kepek Karşıtı
Besleyici
Onarıcı
Arındırıcı
Bakım Yapıcı
Nemlendirici
Canlandırıcı
Esneklik Kazandırıcı
Renk Koruyucu
Hacim Verici
Belirginleştirici
Güçlendirici
Dengeleyici
Koruyucu
Pürüzsüzleştirici
Saç Uzatıcı
Parabensiz
Sülfatsız
Bitki Özlü
Keratinli
Standart
Vitaminli
Amonyaksız
Toplam 24 / 215 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/bioblas