Bioderma Cilt Bakım Ürünleri

Bioderma cilt bakım ürünleri, Bioderma dermatoloji laboratuvarlarında yenilikçi ve bilimsel bir yaklaşımla formüle edilerek üretilir. Kalıcı olmayan yüzeysel çözümlerin yetersiz olduğunun bilincinde olan Bioderma, her türlü cilt tipine özel ürünler üretirken sorunun kaynağına iner ve cildi bütünlemeye yardım eden destekleyici bakım formülleri üzerinde çalışır. Cildin kalıcı olarak sağlıklı bir görünüme kavuşmasına, doğal dengesini kazanmasına ve bu kazanımları kalıcı olarak sürdürmesine yardımcı olur. Cilt bakımında küresel bir anlayışı benimseyen Bioderma ürünlerinin her biri, var olan cilt probleminin kaynağına ve semptomlarına aynı anda inerek etki eder. Bioderma, her tip cilt sorunu ve hassasiyeti için ürettiği spesifik ürün serileri ile mükemmel bir sinerjiyle hareket eder. Topikal, oral bakım ve hijyen sağlayan ürünleriyle, cilt sorunun hem semptomatik hem de etiyolojik yönleri üzerinde yoğun bir biçimde çalışır ve onarır.

Her Cilt Sorununa Özel Formüllü Seriler

Bioderma, cilt bakımı için geniş bir ürün yelpazesi içerir. Bu ürünler arasında Bioderma cilt onarımı, atoderm kuru ve çok kuru ciltler, nemsiz ciltler, cilt yenileme, saç derisi bakımı, güneş koruyucu ürünler, yağ dengeleyiciler, leke karşıtı, karma ve yağlı cilt, hassas cilt sorunu ve cilt aydınlatma olmak üzere pek çok cilt sorununa titizlikle eğilen cilt bakım ürünleri bulabilirsiniz. Bu ürünler jel, sprey, krem, balm, serum, solüsyon, losyon ve tonik gibi formlarda satılır.

Bioderma Cilt Bakım Ürünlerinin Cildinize Sağladığı Faydalar

  • Gözenek ve siyah noktalar yağlı ve karma cilt tiplerine özel sorunlardır. Sebum (yağ) oranı yüksek olan bu tür ciltler yeterli oranda temizlenmediğinde siyah nokta ve gözenek açıklığı oluşur. Bioderma cilt temizleme jelleri veya suları ile cildinizi yağdan, kirden ve makyaj kalıntılarından arındırabilirsiniz. Bioderma kil maskeleri ile peeling yapabilir, toniklerle de daha güçlü ve derinlemesine bir arındırma sağlayabilirsiniz. 
  • Onarıma ihtiyacı olan cilt tiplerine özel cilt bakım serileri, hava kirliliği, soğuk hava, sert rüzgâr, UV ışınları gibi çevresel faktörlere karşı savunmasız kalan ciltler için formüle edilmiştir. Onarıcı bakım kremleri, losyonlar ve SPF50+ koruyucu bakım kremleri; ciltte oluşan şişlik, ödem ve morlukları giderir, nem dengesini geri kazandırır, onarır, yumuşatır ve cildi korur. İyileşme sürecini hızlandırır. Formülünde bulunan çinko sayesinde cilt bariyeri güçlenir ve bakteri oluşumunun ve yayılımının önüne geçer. Güneş ışınlarına karşı gün boyu koruyucudur, leke oluşumunu önler.
  •  Tahriş olmuş, işlem görmüş ve çok kuru ciltler için üretilen Bioderma pomatlar, derinlemesine nemlenme sağlar, kuruluğu giderir. Parfüm ya da renklendirici maddeler içermeyen formülleriyle tüm cilt tipleri için uygundur. 
  • Bioderma'nın nemsiz ciltler için ürettiği cilt bakım serisinin içeriğinde, nemlendirici jel kremler, makyaj temizleme sütleri, solüsyonlar, nemlendirici peelingler, tonikler ve bakım kremleri, koruyucu nemlendirici spreyler, serumlar ve nem maskeleri bulabilirsiniz. Bu ürünlerle cildinize doğal nem dengesini kazandırabilir, yaşlanma etkilerini tersine çevirebilir, nemsizliğin neden olduğu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. 
  • Karma ve yağlı ciltlere özel olarak geliştirilen cilt bakım serisi, özellikle ergenlik döneminde yoğun olarak görülen akne, sivilce, siyah nokta ve gözenek sorunlarının giderilmesinde etkilidir. Seri içeriğinde, makyaj temizleme solüsyonları, yüz temizleme jelleri, tonikler, gözenek sıkılaştırıcılar, nemlendirici bakım kremleri ve matlaştırıcılar yer alır. 

Bioderma'nın sunduğu cilt bakım serileri arasında saç bakım ve vücut bakım ürünleri de yer alır. Cildinizi tepeden tırnağa koruma altına alan Bioderma ürünlerini seçerken cilt sorununuzu tanımak ve cildinizin ihtiyaç duyduğu ürünü doğru olarak seçmek büyük önem taşır. Sorunu belirledikten sonra günlük cilt temizliğinizin ardından düzenli bir şekilde bakım yapmaya devam etmek, kalıcı ve etkili sonuçlara ulaşmanızı daha da kolaylaştırır. 

Cildinizin ihtiyacı olan tüm Bioderma Cilt Bakım Ürünleri Hepsiburada.com üzerinde inceleyebilir, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle kolayca satın alabilirsiniz.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bioderma Cilt Bakım Ürünleri

439 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Cilt Bakımı
Cilt Bakımı
Yüz Bakımı
Yüz Bakımı
Göz Bakımı
Göz Bakımı
Dudak Bakımı
Dudak Bakımı
Vücut Bakımı
Vücut Bakımı
Cilt Bakım Ürünleri
Cilt Bakım Ürünleri
El, Ayak & Tırnak Bakımı
El, Ayak & Tırnak Bakımı
Erkek Bakım Ürünleri
Erkek Bakım Ürünleri
Cilt Bakım Setleri
Cilt Bakım Setleri
Dermokozmetik
Dermokozmetik
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 24 / 439 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?