Biryağ

Biryağ, Trakya Birlik Kooperatifi tarafından imal edilen yağlara ait bir markadır. Biryağ ayçiçek yağı dışında Biryağ olem yüksek oleikli ayçiçek yağı, Biryağ sızma zeytinyağı ve Biryağ mısır yağı gibi yağ ürünlerini üretmektedir. Biryağ yağ çeşitleri incelendiğinde ayçiçeği yağı, rafine ayçiçeği yağı olarak üretilmektedir. Biryağ olem oleikli ayçiçek yağı ise yüksek oleik asitine sahip bir yağdır. Biryağ mısır yağı ise rafine olan mısır yağları arasında yer almaktadır. Biryağ zeytinyağı sızma ve naturel zeytinyağı olarak üretilmektedir. Bu yağ ürünlerinin tamamı Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği olarak bilinen Trakya Birlik Kooperatifi’ne ait ürünlerdir. Yerli bir oluşum olan Trakya Birlik markası bu platform üzerinden ürünlerini tüketiciye ulaştırmaktadır. Ortaklardan ve üreticilerden edinilen ayçiçeği mısır ve zeytinyağı ile gerekli üretimler tamamlanmaktadır. Marka tarafından yapılan çalışmalar ile uygun fiyatlı bir şekilde bu ürünler tüketiciye ulaştırılmaktadır.

En kaliteli yağları uygun fiyatlarla satın almak isteyen tüketiciler her zaman Trakya Birlik Kooperatifi markası olan Biryağ mamüllerini satın alarak tüketmektedir. Bu konuda kullanıcıları istedikleri mamüllerle buluşturan Biryağ markası her zaman en iyi şartlar altında bu hizmetleri sağlamaktadır. Bitkilerin ve tohumların üreticilerden elde edilmesinden rafine edilerek üretimin tamamlanması ve yağların tüketicilere ulaştırılmasına kadar geçen süreç her zaman büyük bir titizlikle sürdürülmektedir. Böylece en iyi şartlar altında hizmet almanın getirdiği avantajlar kullanıcıların büyük beğenisini kazanmaktadır. Bu kapsamda Biryağ markası her zaman popülerliğini sürdürerek kaliteli bir marka olduğunu gözler önüne sermektedir. Trakya bölgesinin en kaliteli ayçiçeği yağlarını bu firmanın bünyesinde satın alabilir ve sofralarınızdaki lezzetlerde kullanabilirsiniz.

Biryağ Yağ Çeşitlerini Kullanın, Yemeklerde Bambaşka Bir Lezzeti Yakalayın

Biryağ, Trakya bölgesinin ayçiçeklerini kullanarak kaliteli bir ayçiçeği yağı üretimi yapmaktadır. Bunun dışında mısır ve zeytin ürünlerini kullanarak yağ mamüllerini üreten firma hem üreticiyi hem de tüketiciyi korumak amacıyla oldukça kaliteli ürünleri piyasaya sürmektedir. Trakya Birlik üreticilerinin mamülü olan Biryağ ayçiçek yağı, özel teknikler kullanılarak rafine edilmektedir. Firmanın ürettiği olem yüksek oleikli ayçiçek yağı bu anlamda Türkiye'deki ilk yüksek oleik bulunan ayçiçek yağıdır. Bu ürünün içerisindeki naturel oleik asit tamamen kolesterol karşıtıdır. Oldukça dayanıklı olan bu çiçek yağı hoş bir aroma ve kokuya sahiptir. Bu sayede tüketici optimum ayçiçek yağı performansını bu üründen almış olur. Yüksek stabilite olması nedeniyle bu ayçiçek yağı dayanıklı bir yağ mamülü olmaktadır. Biryağ aynı zamanda Ege ve Marmara Bölgesi’ndeki en kaliteli zeytinleri ve bu zeytinlerden üretilen zeytinyağı çeşitlerini kullanıcılara ulaştırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca firmaya ait mısır yağı üretilirken Trakya Birlik tarafından kendi tesislerinde rafine edilmektedir. Her zaman bu ürünler kullanıcıya avantajlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Kullanıcılar bu sayede hem ürün kalitesi hem de fiyat açısından birçok avantajdan faydalanmaktadır. Her zaman en kaliteli ürünlerle kullanıcılığın karşısına çıkmayı amaçlayan Biryağ bunu fazlasıyla başarmaktadır. Piyasada yer alan en kaliteli yağ çeşitlerine Biryağ markası adı altında ulaşabilirsiniz. 

Biryağ Ayçiçek Yağları İle Trakya Rüzgarı

Türkiye yağ üretimi ele alındığında bitkiler kullanılarak imal edilen yağlar arasında ayçiçek yağı oldukça yoğun bir üretime sahiptir. Biryağ ayçiçek yağı bu bitkiler kullanılarak trakya'daki ayçiçeklerinden elde edilmektedir. Gerekli rafine işlemleri uygulandıktan sonra firma tarafından tüketiciye sunulmaktadır. Ayçiçek yağı içerisinde bulunan e vitamini karotenoid fitoserol ve polifenol bileşimi rafine işleminin ardından daha dayanıklı hale getirilmektedir. Yağ mamülleri ile dikkat çeken Trakya Birlik her zaman en kaliteli yağları üretmektedir. Bitki odaklı ayçiçek yağı üretiminde Trakya yağlı tohumlar tarım satış kooperatifleri birliği üreticiden çok miktarda ayçiçeği almaktadır. Daha sonrasında üretici ve tüketici için uygun fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Böylece Trakya Birlik Biryağ yağlarını üretirken en avantajlı rafine ayçiçeği yağı fiyatlarıyla üreticiye olduğu kadar tüketiciyi de memnun etmektedir. Rafine edildikten sonra Trakya ayçiçeklerinden edilen ham yağ berrak hale getirilir. Kolesterolü arttıran doymuş yağ asitleri yerine doymamış yağ asitleri bulunan Biryağ ayçiçeği yağı oldukça zengin yapıya sahip bir yağdır. Bu doğrultuda yapılan incelemelerde Biryağ ayçiçeği yağında doymamış yağ linoleik ve linoleik yağ asidi oldukça zengindir.

Biryağ ayçiçeği yağlarının en büyük özelliği bitkilerden elde edilen yağ ile üretilmesidir. Bu konuda lider olan Biryağ ayçiçek bitkileri ile en kaliteli yağları üretmektedir. Biryağ ayçiçeği yağlarındaki oleik asitli ayçiçeği yağ ürünü ülkemizdeki ilk üretilen yüksek oleyik asitli Biryağ ayçiçek yağı olarak bilinmektedir. Doymamış yağ asidi olarak da bilinen oleik asit zeytinyağında en değerli asit olarak ön plana çıkmaktadır. Biryağ markasının ürettiği ayçiçeği yağları hem lezzet açısından hem de koku açısından çok hoş bir yapıdadır. Bitkilerden elde edilen bu yağların doymuş ve doymamış yağ oranı birbirinden farklıdır. Bu sayede kaliteleri belli olur ve birbirinden ayrılan ayçiçeği yağları zengin bir yapıda kullanıcıların tüketimine sunulmaktadır. Zengin yapıda kaliteli ayçiçek yağları Biryağ markası garantisinde sofralarınıza kadar ulaşmaktadır.

Biryağ Zeytinyağı

Biryağ zeytinyağı naturel sızma zeytinyağı olarak üretilmektedir. Zeytinyağları üretilirken naturel rafine ve riviera olarak birbirinden ayrılmaktadır. Zeytin ağaçlarının meyvelerinden elde edilen doğal yağlardır. Zeytin ağacının meyvesi doğallığı bozulmadan ve özelliklerinde değişiklik yapılmadan bazı teknikler kullanılarak elde edilmektedir. Naturel zeytinyağının elde edilmesi için önce yıkama ve sızdırma aşamaları gerçekleştirilir. Daha sonra santrifüj ve filtrasyon teknikleri kullanılarak zeytinyağı doğal bir şekilde elde edilmektedir. Naturel zeytinyağları kendi arasında natürel sızma zeytinyağı, ham zeytinyağı ve naturel rafineri zeytinyağı şeklinde ayrılmaktadır. Naturel sızma zeytinyağını ve naturel rafine zeytinyağını doğrudan tüketmek mümkündür. Ham zeytinyağı ise doğrudan tüketim için uygun olmamaktadır. Bu zeytinyağlarının her birinin asitleri farklıdır. Naturel sızma zeytinyağı için oleik yağ asidi %0.8 civarında iken naturel rafine zeytinyağında %2'den fazla değildir. Ham zeytinyağında ise bu oran %2 üzerindedir. Kokusu ve kalitesi ile naturel zeytinyağları diğerlerinden ayrılmaktadır. Rafine zeytinyağı zeytinyağının sahip olduğu kendine has lezzetini ve kokusunu ortadan kaldırmaktadır. Rivera zeytinyağında ise naturel zeytinyağı ve rafine zeytinyağı karışımı söz konusudur.

Biryağ natures sızma zeytinyağı hem kokusu hem de lezzeti ile oldukça kalitelidir. Antioksidant bileşikleri açısından da oldukça zengin olan Biryağ zeytinyağında oleik asit bulunduğu gibi palmetik site arik ve liberoid asitlerde bulunmaktadır. Bu sayede Biryağ naturel zeytinyağları yağda eriyen vitaminler ve enerjileri ile birlikte yağ asitleri ile de oldukça kıymetli yağlar arasında yer almaktadır. Biryağ naturel sızma zeytinyağı Ege ve Marmara'dan elde edilen yağların doğallığını kaybetmemesini sağlayarak üretilen oldukça kaliteli bir zeytinyağıdır. Omega 9 açısından da oldukça zengin olan bu yağlarda kolesterolü olumlu etkileyen bir özellik bulunmaktadır. Doymamış yağ asitleri açısından da zengin olan Biryağ natüre sızma zeytinyağları cildi, deriyi ve kasları olumlu yönde etkilemektedir..

Biryağ Mısır Yağı

Biryağ markası tarafından üretilen yağlar arasında mısır yağları da yer almaktadır. Biryağ mısır yağı kontinü tekniği kullanılarak Trakya Birlik entegre tesislerinde rafine edilmektedir. Vinterizasyon yöntemi kullanılarak soğuklatma yapılan bu yağlarda rafine işlemi kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Böylece üretilen yağlardaki bulanıklık giderilir ve berraklık sağlanmış olur. Mısır yağında bulunan doymamış yağ asitleri de oldukça zengindir. Böylece bu açıdan zengin olan Biryağ mısır yağları kolesterol ayarlama konusunda büyük avantaj sağlamaktadır. Firma tarafından üretilen zeytinyağı ve ayçiçek yağında olduğu gibi mısır yağında da doğmamış yağ asitleri oldukça zengindir. Böylece omega 3 ve omega 6'sından oldukça zengin bir yapıya sahip olurlar. Yağ üretimi gerçekleştirilirken doymuş yağ yerine doymamış yağ oranı dengelenerek dikkatli bir şekilde üretim tamamlanmaktadır. Böylece Biryağ mısır yağı rafine edilerek satışa ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Biryağ mısır yağları da oldukça kaliteli kullanım alanına sahiptir. Yüksek besin değerlerine sahip olan bu yağlar tüketiciler tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Her alanda etkinliğini gösteren Biryağ, mısır yağları söz konusu olduğunda da aynı etkinliğe sahiptir. Yüksek kaliteli bir mısır yağına ihtiyaç duyduğunuzda Biryağ yağları bu ürünleri size en iyi şekilde sunacaktır.

Biryağ, Trakya Birlik Koruması İle Alternatif Yağ Ürünlerini Sunuyor

Biryağ üretmiş olduğu tüm yağ ürünlerinde Trakya Birlik korumasına sahiptir. Böylece Trakya Birlik koruması altında belirlenen fiyatlar ile imal edilen yağ mamülleri satışa sunulmaktadır. Artık herkesin de bildiği gibi Biryağ Trakya Birlik ürünüdür ve bu kaliteyi tüm mamüllerinde yansıtmaktadır. Tamamen yerli bir kooperatif olan Trakya Birlik bu açıdan hem üreticiyi hem de tüketiciyi koruyan özel bir yapıda işletilmektedir. Özellikle bu markaya ait ayçiçek yağları ülkemizin her bölgesinde yoğun talep görmektedir. Trakya'daki en kaliteli ayçiçeği bitkilerinden elde edilen bu yağlar yüksek oleyikli ayçiçeği yağlarıdır. Ayrıca firmanın üretmiş olduğu natüre sızma zeytinyağı ve mısır yağı gibi ürünler de oldukça kalitelidir. Trakya ayçiçekleri en doğal ve kaliteli bitkilerden elde edildikten sonra uygulanan rafine işlemi sonucu üretimi tamamlanmaktadır. Biryağ ayçiçeği yağlarının yüksek oleik aside sahip olması bu ürünün farklı markalara ait ayçiçeği ürünlerinden ayrılmasını da sağlamaktadır. Büyük avantaj sağlayan bu özellik sayesinde en kaliteli ayçiçeği yağlarına sahip olmuş olursunuz.

Sofralarınızda tükettiğiniz yiyecekleri ve yemeklerin yapımında Trakya Birlik kooperatiflerine ait Biryağ markasının yağ ürünlerini kullanabilirsiniz. Sofralarınıza lezzet katacak bu ürünler ile sağlıklı ve kaliteli bir tüketim elde edebilirsiniz. Her zaman yüksek kaliteli ürünler üretmeyi amaçlayan Trakya Birlik Biryağ markası ile bunu sizlere sağlamaktadır. Birbirinden kaliteli ürünleri farklı paketleme ve gramaj seçenekleri ile bu marka ürün yelpazesi içerisinde bulabilirsiniz. Kullanıcı ihtiyaçlarına ve kullanım amacına göre farklı boyutlarda Biryağ yağlarını satın alarak kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteye sahip ürünler olması nedeniyle oldukça dayanıklı olan bu ürünler uzun kullanım ömrüne de sahiptir.

Biryağ Ayçiçek Gramajları

Biryağ ayçiçek gramajları incelendiğinde farklı gramajlar ortaya çıkmaktadır. Az miktarda ihtiyacınız bulunuyorsa 0.5 lt pet şişede bulunan Biryağ ayçiçeği yağlarını tercih edebilirsiniz. Bunun dışında 1 lt pet şişede ve Biryağ 2 lt pet şişede bulunan Biryağ ayçiçek yağları da mevcuttur. Daha yoğun bir kullanım ve avantajlı fiyat için Trakya Birlik Biryağ ayçiçek yağı 5 lt pet ya da kavanoz seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte Biryağ 4 lt teneke ve 4,5 lt’lik pet şişe gramajlarında Biryağ ayçiçek yağları da bulunmaktadır. Daha yüksek gramajlara sahip Biryağ ayçiçek yağlarını satın almak istiyorsanız 5 lt teneke başta olmak üzere 8 lt’lik ve 10 ltlik alternatif Biryağ teneke ayçiçek yağları da bulunmaktadır. Özellikle lokanta ve buna benzer işletmelerde kullanılmak üzere Biryağ 18 lt ayçiçek yağı tenekede avantajlı bir kullanım imkanını sizlere sunmaktadır. Biryağ olem yüksek oleyikli ayçiçek yağı ise 1 lt pet şişeden başlayarak Biryağ 5 lt pet kavanoz, 5 lt Biryağ pet ve 18 lt Biryağ ay çiçek yağları gramajları ile alternatif olarak kullanıcıya sunulmaktadır.

Biryağ Sızma Zeytinyağı Gramajları

Biryağ sızma zeytinyağı gramajları farklı ölçülerde kullanıcılara sunulmaktadır. 1 lt ve 2 lt olarak pet şişelerde sunulan zeytinyağları 5 lt Biryağ teneke alternatifine de sahiptir. Naturel zeytinyağları ürünlerine Biryağ markası altında bu gramajlar altında satın alabilirsiniz. Biryağ zeytinyağı sahip olduğu özellikler sayesinde doymamış yağ asidini ve bunun getirdiği avantajları korumaktadır. Böylece dilediğiniz gibi özelliklerine ve kalitesini kaybetmeden kullanma imkanına sahip olursunuz.

Biryağ Mısır Yağı Gramajları

Rafine bir şekilde üretilen Biryağ mısır yağları değişen gramajlarda satışa sunulmaktadır. 1 lt’lik ve 2 lt’lik pet şişelerde mısır yağını satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda 10 lt’lik ya da 18 lt’lik tenekelerde satın alma imkanınız da bulunmaktadır. Eğer 5 lt’lik Biryağ mısır yağlarını satın almak istiyorsanız bunu pet kavanozlarda veya tenekelerde satılan ürünler üzerinden temin edebilirsiniz. 

Biryağ yağ fiyatları

Biryağ fiyatları incelendiğinde bunları belirleyen belli başlı unsurlar bulunmaktadır. Öncelikli olarak yağın türü fiyat belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. Yağın üretim aşamasında geçtiği işlemler sonucu sahip olduğu özellikler de yağı fiyatını belirlemektedir. Daha sonra satın almak istenen yağın gramajı ve paketleme özellikleri Biryağ fiyatı belirlemektedir. Biryağ kampanya ürünlerini satın almak istediğinizde bu kriterlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı üründe gramaj arttıkça lt başına düşen satın alma fiyatı daha avantajlı hale gelecektir. Böylece daha uygun fiyatlı olarak Biryağ ürünlerini satın alabilirsiniz.

Diğer taraftan farklı gramajlarda bu ürünleri sunmak her bütçeye hitap etmesini de sağlamaktadır. Böylece farklı bütçelere sahip olan kişiler de bütçelerine göre bu ürünleri satın alabilir. Ürünlere sahip olduğu gramajların bu açıdan önemi oldukça fazladır. Hiçbir şekilde tüketiciye dezavantaj yaratmayan bu durum sayesinde uygun fiyatlarla bu ürünleri satın almak mümkün olmaktadır. Her zaman en iyi şartlar altında kaliteli yağlara sahip olmak istiyorsanız Biryağ yağları gerçekten sizin için kaçırılmayacak fırsatları sunmaktadır. Uygun ve indirimli fiyatları üzerinden bu ürünleri satın alarak sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. Sofralarınıza gelen lezzetin en güzel halini satın almak istiyorsanız Biryağ ürettiği yağ mamülleri ile her zaman hizmetinizde olan bir firmadır.

Biryağ Yağları Sağlıklı mıdır?

Biryağ yağları yüksek kalitede yağlar olmakla birlikte içerisinde insan sağlığını zararlı katkı maddeleri bulunmamaktadır. Ayrıca doymamış yağ oranının yüksek olması kolesterol gibi rahatsızlıkları dengeleme özelliğine sahiptir. Bitkilerden elde edilen yağlarla üretilen bu mamüller uygun miktarlarda tüketilmesi durumunda insan sağlığı için oldukça yararlıdır.

Biryağ Yağları Nasıl Üretiliyor?

Biryağ yağları özel teknikler kullanılarak fabrika ortamında üretilmektedir. Yüksek kaliteye sahip bitkilerden elde edilen yağlara rafine işlemleri belirli teknikler uygulanarak doğallığını kaybetmeden üretim yapılması sağlanmaktadır. Böylece en doğal haliyle sofralarımıza kadar gelen bu yağlar tüketicinin yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır.

Biryağ Yağları Fiyatlandırması Nasıl Belirlenir?

Biryağ yağları fiyatlandırması belirlenirken yukarıda bahsedilen unsurlar ele alınmaktadır. Hangi tür yağ satın aldığınız ve bunun hangi gramajda olduğu fiyatları belirleyen özellikler arasında yer almaktadır. Ayrıca satın almak istenen yağın özellikleri de fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ayrıca ambalajlama sırasında kullanılan Biryağ ayçiçek yağı 5 lt, pet veya teneke gibi detaylar da fiyatları belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Özel indirimleri ve kampanyaları takip ederek Biryağ markasına ait yağ mamüllerini uygun ve ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Biryağ

27 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar A-Z
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön