Hayatın artan temposu içerisinde temizlik ihtiyaçlarına ve ev işlerine yetişmek konusunda, yeni teknolojiler yardıma koşuyor. Gelişen teknolojinin ürettiği ve hayata kattığı yeni ürünler, saatler alan işlerin üstesinden çok daha kısa sürede ve zahmetsizce gelmeyi sağlıyor. Ev yaşamında en büyük ihtiyaçlardan biri olan kirli çamaşırların temizliği, otomatik çamaşır makineleri ile basit bir uğraş haline geliyor. Otomatik çamaşır makinesi dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Bosch’un çamaşır makinesi modelleri, hayatı daha da kolaylaştıran yenilikler sergiliyor. Kategori içerisinde yer alan Bosch çamaşır makinesi modelleri, bu alandaki son teknolojileri yansıtan kolaylaştırıcı özellikleri, yüksek kaliteleri ile dikkat çekiyor.

Bosch Çamaşır Makinesi Modelleri

Otomatik çamaşır makinelerinde gelişimin öncüsü olan Bosch’un modelleri, hem estetik tasarımları hem de yıkama kalitesine kattıkları değer açısından kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. Tamamen sessiz bir şekilde çalışan modeller, yıkama esnasında bulundukları ortamda gürültüye sebep olmuyor. Ürünler sessiz çalışma performansı sayesinde, konumlandıkları yerde titreşim yaratmıyor, titreşimden kaynaklı olarak hareket etmiyor ve kaymıyor. Yerleştirildikleri alanda sabit kalıyor. Bosch çamaşır makineleri, özellikle yüksek motor güçleri ile beğeni topluyor. Motor gücü sayesinde makine devir sayısının hakkını veriyor ve çamaşır yıkamada, tüm giysilerde istenen temizliğin elde edilmesini kolaylaştırıyor. Ayarlandığı programdaki işlevleri, istenen güçte yerine getiriyor. Böylece, çamaşırın türüne göre ayarlanan tüm programlarda, mükemmel temizliğe ulaşılmasını sağlıyor. Renkli ve beyaz giysilerde, kullanılan deterjanın etkinliğini maksimum seviyeye çıkarıyor. Bosch modellerinin her birinde, farklı çamaşır türlerine ve kumaş dokularına uygun olarak tercih edilebilen farklı programlar yer alıyor. İpekli, saten gibi hassas kumaşlardan, pamuklu ya da keten giysilere kadar her türden çamaşır, doğru programın tercih edilmesi ile en iyi şekilde ve kolayca yıkanabiliyor. Her program, suyun ısısından devir ve tekrar sayısına kadar yıkama özelliklerini, ilgili çamaşırların özelliklerine uygun olarak belirliyor. Hassas bir algı gücüne sahip olan Bosch makineler, kumaş özelliklerini koruyan gelişmiş çamaşır makinesi teknolojisini yansıtıyor. Bosch çamaşır makinelerinin çeşitleri, farklı beklentilere ve ihtiyaçlara hitap ediyor. Ailenin büyüklüğüne, evdeki kişi sayısına bağlı olarak, farklı çamaşır kapasitelerine sahip modeller arasından istenen seçim yapılabiliyor. Kilogram bazında çamaşır kapasitesi ve devir sayısı dikkate alınarak, ürünler seçilebiliyor. Modellerin birçoğunda yıkama özelliğinin yanı sıra kurutma özelliği de yer alıyor. Böylece kullanıcı çamaşırlarını otomatik makineden tamamen kurumuş olarak alabiliyor. Tam kurutmalı modeller çamaşırları bütünüyle kurutarak programı sonlandırırken, diğer modeller de yıkanan ürünlerin fazla suyunu almış ve kurumaya hazır hale getirmiş olarak programı tamamlıyor. Bosch modelleri, haftada bir ya da her gün gibi farklı kullanım sıklıklarında, aynı yüksek performansla çalışmaya devam ediyor.

Bosch Çamaşır Makinesi Fiyatları

Her evin ihtiyacı olan otomatik çamaşır makinesinde en iyi seçenekleri sunan kaliteli Bosch modelleri, yıllarca keyifle, aynı performansla kullanılıyor. Bosch çamaşır makinesi fiyatları ise, tüketici kitle açısından elverişli ve erişilebilir bir düzeyde bulunuyor. Yılları bulan uzun kullanım ömrü, modelleri daha da ekonomik ve avantajlı hale getiriyor. Sağlam, güçlü ve dayanıklı Bosch motoru, ürünlerin yıllar boyu gücünü kaybetmeden çamaşırda aynı mükemmel sonucu vermesini sağlıyor. Farklı beklentiler düşünülerek tasarlanmış ayrıntılı ve hassa programlar, her çamaşırda en iyi sonucu almanıza yardımcı oluyor. Siz de otomatik çamaşır makinenizi uzun süre değiştirmeden kullanmak, çamaşır temizliğinde en iyi sonucu almak istiyorsanız, Bosch modellerini inceleyebilir, evinizin ihtiyaçlarına en uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Çamaşırlarınızda maksimum hijyeni yakalayabilir, aileniz için temizlikte en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi Fiyatları

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Samsung
  3. Siemens
  4. Vestel
  5. LG
  6. Altus
  7. Arçelik
  8. Beko
  9. Hoover
  10. Profilo
  11. Electrolux
  12. Miele
  13. Grundig
  14. Vestfrost
  15. Regal
  16. Hotpoint Ariston
  17. Nexon
  18. Finlux
  19. Franke
  20. AEG
 2. Ürün Puanı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Enerji Sınıfı
 5. Yıkama Kapasitesi
 6. Kurutma Özelliği
 7. Maksimum Devir Hızı
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Kontrol Paneli
 10. Ek Özellikler
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483637/235604/155121/bosch
BAŞA DÖN