SD ve HD cihazları ile kullanıcılara daha fazla televizyon kanalı sunan Botech uydu alıcısı, Wi-Fi bağlantısı sayesinde online içeriklere de erişme ayrıcalık sağlar. Televizyonunda dahili uydu alıcısı bulunmayan veya yeni bir uydu alıcısı almak isteyenlere hitap eden Botech dijital uydu alıcısı modelleri, yeni nesil teknolojiler sayesinde televizyonu multimedya merkezine dönüştürecek kadar çok içeriğe erişme avantajı sunar. Üstelik full HD ve 4K uydu alıcıları sayesinde yüksek çözünürlüğü destekler. Bu sayede kullanıcılara evlerinin konforunda sinema deneyimi sunan Botech uydu alıcıları, minimal tasarımları, kolay kurulumları ve güncelleme olanağı ile beğeni toplar. Pek çok uydu alıcısında olmayan renkli cihaz seçenekleri ile benzerlerinden ayrılan başarılı marka, tüm ürünlerini bütçe dostu fiyat politikası ile kullanıcıların beğenisine sunar. Hemen her bütçeye hitap edecek düzeyde olan Botech uydu fiyatları, daha kaliteli ve daha kapsamlı bir seyir sürecine bütçenizi zorlamadan ulaşmanıza yardımcı olur.

Botech Uydu Alıcısı Özellikleri

Standart kalitedeki televizyon kanallarını görüntüleme imkânı tanıyan SD cihazlarının yanı sıra full HD çözünürlük ile yayın yapan kanalları görüntülemeye yarayan HD uydu alıcıları üreten Botech markası, yerli üretim olması ile dikkat çeker. Yer israfına neden olmayacak kadar minimal tasarımlar ile kullanıcılara sunulan Botech uydu alıcıları, küçük oldukları kadar sade görünümleri ile görüntü kirliliği oluşturmayan başarılı uydu alıcıları, dayanıklı kasaları, ısınma yapmayan çalışma mekanizmaları, USB-HDMI-scart gibi pek çok bağlantı seçeneği sunmaları le fark yaratır. Özellikle HDMI kablo aracılığı ile yüksek çözünürlük ve kalitede görüntü aktarımına izin veren Botech uydu alıcısı cihazlar, aynı zamanda Wi-Fi adaptörü ve ethernet soketine de sahiptir. Bu da hem kablolu hem de kablosuz ağ bağlantısı avantajı sunar. Bazı Botech uydu alıcıları ile birlikte gelen Wi-Fi adaptörü sayesinde tamamen kablosuz bir internet bağlantısı sağlandığı için pratik bir şekilde online izleme platformlarında yayınlanan sayısız içerik televizyon ekranından izlenir.

Standart özelliklere sahip olan televizyona akıllı özellikler kazandıran Botech uydu cihazı, “Tak-Kullan” çalışma prensibine sahip olan kullanıma hazır modelleri ile dikkat çeker. Diğer modellerde ise kurulum süreci dakikalar içinde kolay bir şekilde tanımlanacak kadar pratiktir. Minimum 100 adet uydu, 4000 adet televizyon kanalı kapasiteli olarak kullanıcılara sunulan söz konusu uydu alıcılarda favori kanal listeleri oluşturma, görüntü modlarını değiştirme, USB üzerinden film/video izleme, resim görüntüleme, teleteks, ekran görüntü oranı seçimi, ebeveyn kilidi gibi pek çok fonksiyon bulunur. Tüm bunların yanı sıra ileri seviye modellerde başlat/durdur, ileri/geri sar, kaydet gibi farklı fonksiyonlar da vardır. Model bazında farklılık gösteren Botech full HD uydu alıcısı özellikleri arasında öne çıkanlardan bir diğeri de ileri seviye modellerde yer alan 24 saatlik yayını geri sararak izleme özelliğidir.

Botech Uydu Alıcısı Modelleri

Mini uydu alıcılarından IPTV destekli akıllı uydu alıcılara kadar pek çok model seçeneği sunan Botech USB uydu alıcısı, her bir üründe farklı avantajlar sağlar. Başarılı markanın yoğun ilgi gören Botech HD mini uydu alıcısı ürünleri, minimal tasarımı ile yer israfına neden olmazken sahip olduğu özellikler ile bir uydu alıcısında beklenenden çok daha fazlasını sunar. Dünya genelindeki binlerce kanalı ev konforunda izleme avantajı ile dikkat çeken modellerde, farklı dil destekleri ve altyazı seçeneği bulunur. Bu da dünyanın farklı noktalarında yayın yapan kanalları anlayarak izleme olanağı tanır. İleri seviye Botech HD uydu alıcısı modelleri ise kendi işletim sistemine, dahili hafızasına ve RAM’ine sahip olduğu için benzersiz bir kullanım deneyimi sunar. Hızlı menü geçişleri, televizyon ekranından internete bağlanma, online içerik platformlarından içerik izleme, video yayın platformlarına bağlanma, online oyun oynama gibi pek çok ayrıcalık sağlayan söz konusu Botech 4K uydu alıcısı ürünleri, yayın kaydetme, 3G modem desteği ile dikkat çeker. Söz konusu özelliklere sahip olan ileri seviye modeller arasında Botech mini HD uydu alıcısı olarak tanımlanan minimal tasarımlı cihazlar da yer alır.

Botech Uydu Alıcısı Kullanımı

Sarı, mor, mavi gibi renk seçenekleri sunması ile benzerlerinden ayrılan Botech uydu alıcıları hem konumlandırma hem de kurulum açısından avantajlı cihazlardır. Bazı modeller televizyonun arkasına takıldığı için görünmezken bazıları ise TV ünitesinde sergilenebilecek kadar şık görünümlüdür. Öte yandan pek çok Botech uydu alıcısı, TV askı aparatı ile duvara sabitlenen televizyonların arka kısmına gizlenebilecek boyuttadır. Bu tarz bir konumlandırmalarda dikkat edilmesi gereken kanal seçimi için uydu cihazının ön kısmının görünür olmasıdır. Botech uydu alıcısı yorumlar ve değerlendirmelerde de vurgulandığı gibi oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Türkçe arayüz, karışık olmayan menü ve sade tasarımlı kumanda sayesinde herkese hitap eden başarılı uydu alıcıları ilk kurulum ve güncelleme süreçlerinde de kolaylıklar sunar. “Botech uydu alıcısı nasıl kurulur?” sorusunun da yanıtı olan kullanım aşamaları ise şu şekilde sıralanır:

  • Televizyon, uydu alıcısı, çanak anten ve adaptör bağlantıları yapılır. Botech çanak antensiz uydu alıcısı modellerinde anten bağlantısı yerine Wi-Fi bağlantısı yapılır.
  • Uydu alıcısının kumandasından "Menü" tuşuna basılarak "Ayarlar/Kurulum" kısmına gelinerek "OK" tuşuna basılır. TP Yönetimi seçilerek kanal değiştirme tuşları ile alt menüler aktif edilir.
  • Kumandada yer alan kırmızı renkli tuşa basılarak Turksat uydu parametreleri girilir. Ardından kaydedilerek otomatik tarama başlatılır.
  • Kanal listesinde değişiklik yapılacak ise kumanda üzerindeki kırmızı tuşa basılarak kanallar farklı yerlere taşınabilir.
  • Kanal listesi oluşturulduğunda ise kaydedilir.

Botech Uydu Alıcısı Fiyatları

Tamamen yerli üretim olması ile dikkat çeken Botech HD uydu alıcıları, fiyat açısından son derece uygun seçenekler sunar. Çok sayıda model seçeneğinden oluşan zengin ürün yelpazesi sayesinde hemen her beklenti, ihtiyaç ve kullanım alışkanlıklarına uygun uydu alıcıları bulunan Botech markası, ulaşılabilir fiyat politikası ile benzerlerinden ayrılır. Başka bir ifadeyle Botech uydu alıcısı fiyatları, hemen herkes için ulaşılabilir düzeydedir. Bununla birlikte model ve işlev farklılıklar nedeniyle ürünler arasında fiyat farklılıkları bulunur. Örneğin; Botech mini uydu alıcısı ile IPTV destekli 4K uydu alıcısı farklı fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Tüm bunların yanı sıra HDMI, kablo, USB kablo, uydu alıcısı, Wi-Fi adaptörü, kumanda gibi içeriklere sahip set ürünler de vardır. Bu tarz set formundaki Botech HD uydu alıcısı fiyatları, içerdiği ürünler açısından bütçe dostudur. Markanın tüm ürünleri, uzun kullanım ömrü, güncelleme avantajı ve dayanıklı yapısı ile masrafsız bir kullanımı destekler. Siz de yeni bir uydu alıcısı satın almayı düşünüyorsanız Botech markasının tüm uydu alıcısı modellerini yakından inceleyebilir, dilediğiniz ürün için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Botech uydu alıcısı alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir?

Botech uydu alıcısı satın alırken boyut, desteklediği çözünürlük, kanal sayısı, internet bağlantısı seçenekleri gibi özelliklerine dikkat edilmesi önerilir. Ayrıca, ilk defa uydu alıcısı alınacak ise markanın kumanda, kablolar, uydu alıcısı, Wi-Fi adaptörü içeren setleri de tercih edilebilir.

Botech uydu alıcısı Wi-Fi bağlantısı nasıl yapılır?

Uydu alıcısının kurulumunun ardından paket içinde gelen Wi-Fi adaptörü, uydu alıcısının arkasındaki USB girişe takılır. Ardından kumandadaki “Menü” tuşuna basılıp “Multimedya” ve “Kablosuz Ağ Ayarları” seçilerek Wi-Fi şifresi girilir. “Kaydet” kutucuğu seçilip bağlantı sağlanır.

Botech uydu alıcısı nasıl resetlenir?

Botech uydu alıcısının fabrika ayarlarına dönmesi için sırasıyla Menü-Kurulum-Sıfırlama seçenekleri takip edilir. “Sıfırlama” işleminin başlaması için “Kabul Et/Onay” kutucuğunun seçilmesi gerekir.

Duvar KağıtlarıProjeksiyon CihazıYazıcıKulaklıkMasaüstü BilgisayarLaptop ÇantaBluetooth HoparlörAkıllı BileklikModemOyun Bilgisayarı3D YazıcıOyuncu KoltuğuAnakartMonitörEkran KartıMouseKlavyeUydu AlıcısıBuzdolabıHesap MakinesiYabancı DizilerCumhuriyet AltınıÇeyrek AltınElektrikli BisikletKramponPlaystation 5Kırtasiye ÜrünleriTakvimKoltuk TakımıAnimasyon FilmleriSaatHaritaPusulaKronometreDavetiyeSözlükYatak Odası TakımlarıBisikletGalatasaray FormalarıKurutma Makinesi22 Ayar BilezikKöpek ÜrünleriYatak Odası TakımlarıKedi EşyalarıFırınScooterVantilatörÇalışma MasasıAyakkabıAltın BileklikZeytinyağıPazar ArabasıErkek Spor AyakkabıTesettür ElbiselerKamp SandalyesiTesettür AbiyeAltın KolyeTam AltınBanyo DolaplarıTost MakinesiProtein TozuDireksiyon SetiTıraş MakinesiJakuziAnkastre SetFiltre Kahve MakineleriGardropOkul ÇantasıMutfak MaşasıMotosikletFutbol TopuMutfak DolabıDerin DondurucuMotosikletDuşakabinAvizeMutfak MasasıKitaplıkAyakkabılıkKomedi FilmleriUzaktan Kumandalı ArabaBuhar MakinesiHediyeDuşakabinBasketbol AyakkabılarıBasketbol AyakkabısıSandalyeSırt ÇantalarıBlenderTesettür GiyimDuvar SaatleriNargileHalıSandalyeTopuklu AyakkabıSu Arıtma CihazlarıSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeLambaderBeşiktaş FormasıYabancı FilmKedi MamasıBalıkDikey SüpürgeMikrodalga FırınPufMasaj AletiJartiyerÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonŞemsiyelikFeracePastaWaffle MakinesiTürkçe SözlüklerÇapa MakineleriŞifonyerMouse PadZigon SehpaOrta SehpaKoşu BandıGenç OdasıKadın Spor AyakkabıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriGelinlikStor PerdelerSu SebiliPatenYatakAltın BilezikHalı Saha AyakkabısıTesettür TakımBahçe MobilyasıHazır SistemKreatinTesbihBarkod OkuyucuÇocuk BisikletiErkek TişörtDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerErkek Kol SaatiYemek MasasıDüdüklü TencereMama SandalyesiBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınJeneratörNevresim TakımıÇocuk OdasıOyuncak ArabaPortmantoÇaydanlıkÇakmakMikrofonFiltre KahveOyuncu KulaklıklarıErkek GömlekUyku TulumuMasa LambasıPançoAküPiyanoMelodikaKamp MasasıYemek TakımlarıKolyeİngilizce SözlükOyuncak BebekGümüş KolyeElektro GitarŞarjlı SüpürgeKedi KumuAspiratörÇok Amaçlı DolapDuş BaşlığıTermosifonAltın YüzükFormaBilezikDikiş MakinesiMayoAlyansKulak Üstü KulaklıkKahvaltı TakımlarıAna KucağıÜtüYapay ÇiçekDambıl SetiDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuErkek Eşofman TakımıGözlükErkek PantolonT-ShirtErkek CeketAteş ÖlçerTabloŞekerAbajurYağmurlukBileklikFrench PressScooter MotorOcakAnahtarlıkYağmurlukAynaErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriKomodinKemerPerdeGebelik TestiKlozet KapağıSehpaYatak ÖrtüsüLokma TakımıTürk KahvesiOyun HavalarıMutfak BataryasıKıyma MakinesiAtv MotorÇocuk FilmleriBuharlı TemizleyiciKompresörTeleskopŞişme YatakOfis KoltuklarıPiercingAbajurKuluçka MakinesiGenç Odası TakımlarıYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıMutfak RobotuATV MotorTV SehpasıIslak MendilTakım ÇantaGümüş BileklikKiler DolabıTereyağPlakalıkTrambolinTakım ÇantalarıPikapTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeTesettür MayoOfis MobilyalarıKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeŞofbenKemanYeşilçam FilmleriBankPeluş OyuncakKapıKimonoBüyük Beden AbiyeKutu OyunKaykaySemaverŞapkaSilikon TabancasıElektrikli MotosikletMatkapİnci KolyeProbiyotikOto TeypMeyve SıkacağıArmut KoltukEl FeneriErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Botech Uydu Alıcısı Fiyatları

19 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 19 / 19 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?