Clinique nemlendiriciler ve fiyatları, cilt bakımını ihmal etmeyen bireylerin beklentilerini karşılıyor. Cilt bakımına uygun bir nemlendirici seçmek önem taşıyor. Kuru, hassas, normal, karma ve yağlı ciltlere özel olarak geliştirilen bakım ürünleri, cilt kusurlarını gidermeye yardımcı olurken yeni problemlerin oluşumunu da önlüyor. Günlük kullanıma uygun olan nemlendiriciler, cilt tipine uygun olarak seçildiğinde etkilerini kısa sürede gösteriyor. Düzenli bir kullanım gerektiren nemlendirici ürünler, ergonomik tasarımlı ambalajlarda tüketicilere sunuluyor. Kavanoz ve tüplü formda sunulan ürünler, makyaj çantasında rahatlıkla taşınabiliyor. Kartuşlu ve sprey ambalaj sistemiyle pratiklik sağlayan nemlendiriciler istenilen her yere götürülebiliyor. Ürünlerin kapaklı olması, hava almalarını ve etrafa dağılmalarını önlüyor. Cilt bakım rutinine eklenen nemlendirici ürünler, erken yaşlanma belirtilerine karşı önlem almak amacıyla değerlendiriliyor. Kategoride yer alan nemlendiriciler, etkili bir cilt bakımı isteyen bireylere öneriliyor. 

Cildin Nem Dengesini Uzun Süre Koruyan Hafif Yapılı Cilt Bakım Kremleri

Jel formundaki nemlendirici kremler cilt yüzeyinde 72 saate varan nemlendirme özelliğiyle ön plana çıkıyor. Cilt dokusunu yenilemeye yardımcı olan jel nemlendiriciler, suya karşı dayanıklılık gösteriyor. Yüzü yıkadıktan sonra dahi nemlendirme etkisini yitirmeyen ürünler, özel yapısı sayesinde cildin kendisini sürekli olarak nemlendirmesini sağlayan iç su kaynağının oluşumunu tetikliyor. Temiz bir cilde uygulanması tavsiye edilen nemlendiriciler, masaj yapılarak cilde uygulandığında kan dolaşımını hızlandırıyor. Bu sayede cilt daha canlı ve parlak görünüyor. Kategoride bulunan nemlendiricili cilt bakım setleri, kurumsal hayatta çalışan kadınların beklentilerini karşılıyor. Cildin kuruluk durumuna göre gün içerisinde makyaj üzerine de uygulanabilen nemlendiriciler, cilde anında etki ediyor. Hafif yapıları sayesinde kolaylıkla emilen ürünler, makyaj altı bazı olarak da değerlendirilebiliyor. Cildin nem dengesini korumaya yardımcı olan nemlendirici kremler, hassas ciltler tarafından kullanılabiliyor. Cilt hassasiyetini yatıştırma fonksiyonu, cildin ışıltısını artırıyor.

Yorgunluk Görünümünü ve Çevresel Faktörlerin Oluşturduğu Olumsuz Etkileri Ortadan Kaldıran BB Kremler

Nemlendirici bakım losyonları her cilt tipi tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olan ürün seçenekleri, cildin derin katmanlarına nüfuz ediyor. Günlük kullanıma uygun olan nemlendirici etkili losyonlar, tüplü ambalaj sistemi sayesinde pratiklik sunuyor. Çok kuru ciltler tarafından kullanılabilen ürünler, cilde yoğun bir bakım yaparak kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Her mevsimde rahatlıkla kullanılabilen nemlendiriciler, cilt dokusunu iyileştirmeye yardımcı oluyor. Mevsim geçişlerinde de tercih edilen ürünler, hava şartlarına bağlı olarak oluşan kızarıklık ve kuruma gibi problemleri ortadan kaldırıyor.Stres, çevre faktörü ve hava kirliliğinin cilt üzerinde oluşturduğu etkiyi azaltmayı kolaylaştıran BB kremler, cilt kusurlarını kapatıyor. Yorgunluk görünümünü azaltma özelliği, ürünlerin tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor. Cildin daima bakımlı ve parlak görünmesini sağlayan BB kremler pürüzleri ortadan kaldırıyor. Cildin renk tonunu düzenleme işlevi, taptaze bir görünüm kazandırıyor. Cilt üzerinde tek başına kullanımı uygun olan BB krem seçenekleri, isteğe bağlı olarak makyaj bazı olarak da değerlendirilebiliyor.

Dermatologlar Tarafından Hazırlanan ve Cilt Dokusunu Onarmaya Yardımcı Olan Nemlendirici Bakım Ürünleri

  • Cildi yatıştırarak bakım yapan ürün seçenekleri, kuruluğa bağlı olarak oluşan kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin görünümünü azaltıyor.
  • Kategoride bulunan göz kremleri, yuvarlak başlık içeren ambalaj sistemiyle pratiklik sağlıyor. 
  • Göz çevresindeki deri normal cilt dokusuna göre daha hassas olduğundan, göz kremleri cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor.
  • Kartuş formundaki nemlendirici ürünler, alerji testlerine tabi tutuluyor ve yağsız formülleri sayesinde ciltte kalıntı bırakmıyor.
  • Cildi rahatlatmaya yardımcı olan ürünler, cilt tonunda gözle görülür bir iyileşme sağlıyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Clinique Nemlendirici Kremler

32 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Cilt Tipi
Toplam 29 / 29 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?