Bebeklerin daha mutlu ve sağlıklı olmasında giydikleri kıyafetler de önemli bir pay sahibi oluyor. Sürekli kirlenen, mama dökülen ya da çeşitli lekelere maruz kalan bebek çamaşırlarının temizlenmesinde özel formüle sahip olan temizleme solüsyonlarının kullanılması gerekiyor. Bu bakımdan Dalin, bebek çamaşırları için yüksek kalitede, sağlıklı sıvı deterjan çeşitleri sunuyor. Dalin Çamaşır- Makinesi- Sıvı- Deterjanları akışkan özelliği ile çok kullanışlı deterjanlar arasında yer alıyor. Sıvı yapıya sahip olması, bu solüsyonların kullanım sonrasında herhangi bir kalıntı bırakmasına neden olmuyor. Bebeklerin hassas cilt yapıları için özel olarak üretilen sıvı deterjanlar çamaşırların kolay şekilde durulanmasını sağlıyor. Tahrişe neden olmayan ve herhangi bir alerjik etkiler meydana getirmeyen bu ürünler, birçok farklı lekenin de temizlenmesinde çok etkili oluyor. 

Dalin ile Bebekleriniz Güvende

 • Bebek kıyafetlerinin temizlenmesinde çok etkili bir ürün olan Dalin sıvı deterjanları çikolata, mama, meyve lekesi gibi çıkması zor lekeleri temizlemede çok etkili oluyor.
 • Sıvı olması sayesinde kolayca durulabilen sıvı deterjanlar, ciltte tahrişe neden olabilecek hiçbir kalıntı bırakmıyor.
 • Hipoalerjenik etkileri ve adeta mest eden kokuları ile bebekler, kendilerini daha huzurlu hissediyor. Boya içermeyen sıvı deterjan çeşitlerini, yeni doğan bebek kıyafetleri için de ilk günden itibaren kullanabilirsiniz. 
 • Klinik testlerden geçirilerek tüm etkileri kanıtlanmış olan sıvı deterjan çeşitleri ile bebekleriniz Dalin kokusunun keyfini sürüyor.
 • Ürünler, hem elde yıkama hem de çamaşır makinesinde yıkama için uygun olarak üretiliyor. Bu deterjanları aynı zamanda Dalin yumuşatıcı çeşitleri ile birlikte de kullanabilir ve daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.
 • Boya gibi zararlı maddeler içermeyen yumuşatıcı ve deterjanlar, bebek cildi için son derece ideal ve sağlıklı bir kullanım deneyimi sunuyor. 

Bebek Çamaşırları için Özel Solüsyonlar

Bebek bakımı sürecinde çamaşırların derinlemesine temizlenmesi, hijyenik açıdan büyük önem taşıyor. Üretim aşamasında birçok dermatolojik testten geçirilen Dalin sıvı deterjanları, bu süreçte ebeveynlerin en iyi şekilde hijyen sağlamasına yardımcı oluyor. Likit yapıda olan ürünler, yıkama esnasında kolayca suya karışıyor ve gerekli temizleme işlemini derinlemesine gerçekleştiriyor. Durulama esnasında ise yine likit yapısından kaynaklı olarak kolayca çamaşırdan arındırılıyor ve bebek cildine herhangi bir şekilde temas etmiyor. Güzel kokusu, yumuşacık hissi ile bebekler kıyafetleri içerisinde her zaman rahat ediyor. Kaşıntı, kızarıklık gibi alerjik reaksiyonlara neden olmayan sıvı deterjanlar, özel olarak üretiliyor. Birden fazla yıkama imkânı sunan sıvı deterjanlar, uzun süreli kullanımı ile de bütçe dostu bir ürün olarak tercih ediliyor. Bebek cildini korumak için özel bir formülle üretilen deterjan modelleri, katı deterjanların neden olabileceği alerji risklerini en aza indirme amacı ile üretiliyor. İçeriğinde aşındırıcı özellikli hiçbir kimyasala yer verilmeyen deterjan çeşitleri, her yaş grubundan çocuk ve yeni doğan bebekler için tercih edilebiliyor. Ulaşılabilir fiyatları ile de kullanıcıların bu ürünü bebekleri için rahat şekilde temin etme şansı bulunuyor.

Sıvı Deterjanların Kullanımındaki İnce Noktalar

Sıvı deterjanların da diğer deterjan modellerinde olduğu gibi belli ölçeklerde kullanılması gerekiyor. İçeriğinde boya gibi maddelere yer verilmeyen Dalin sıvı deterjan çeşitleri, kullanım rahatlığı ile ebeveynleri memnun ediyor. Beyaz ve renkli çamaşırların temizlenmesinde kullanılabilen deterjanlar, farklı yıkama seçeneklerinde değerlendiriliyor. Likit formda olan deterjanların yıkama sonrasında yine de çok iyi şekilde durulanması gerekiyor. Göz ve cilt temasından kaçınmanız gereken ürünleri, oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz. Akışkan yapısı nedeni ile kullanım sonrasında kapağının sıkıca kapatılması ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmesi gerekiyor. Fiyat aralıkları farklı olan sıvı deterjanlar, temin edilmesi kolay temizleme ürünleri arasında yer alıyor. Sürekli olarak yıkanma ihtiyacı hissedilen bebek kıyafetleri için, ekonomik boy ürünlerden de yararlanılıyor. Dalin Sıvı Deterjan fiyatları, ürünlerin tekli ya da çoklu ambalaj modelleri, gramajları gibi özelliklerine göre farklı seçeneklerle sunuluyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Dalin Sıvı Deterjan Fiyatları

26 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Dalin Sıvı Deterjanlar
  2. Omo Sıvı Deterjanlar
  3. Ariel Sıvı Deterjanlar
  4. Perwoll Sıvı Deterjanlar
  5. Uni Baby Sıvı Deterjanlar
  6. Boron Sıvı Deterjanlar
  7. Pril Sıvı Deterjanlar
  8. Bingo Sıvı Deterjanlar
  9. Yumoş Sıvı Deterjanlar
  10. Persil Sıvı Deterjanlar
  11. Vanish Sıvı Deterjanlar
  12. Vernel Sıvı Deterjanlar
  13. Alo Sıvı Deterjanlar
  14. Tursil Sıvı Deterjanlar
  15. The LifeCo Sıvı Deterjanlar
  16. Siveno Sıvı Deterjanlar
  17. Frosch Sıvı Deterjanlar
  18. U Green Clean Sıvı Deterjanlar
  19. Calgon Sıvı Deterjanlar
  20. ABC Sıvı Deterjanlar
 4. Türü
 5. Miktar
  1. 1,5 lt
  2. 1,2 lt
  3. 2 lt
  4. 3 lt
  5. 1200 ml
  6. 60 Yıkama
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Markalar Dalin
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/80364057/60001088/dalin
Başa dön