Demirdöküm Klimalar

Her mevsim evinizin, iş yerinizin sıcaklığını dengelemekte kullanılan klimalar, en kullanışlı ürünlerin başında gelir. Klimalar, yazın dayanılmaz sıcaklığında sizlere serin bir hava hazırlayarak günlük aktivitelerinizi kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. Serin kış günlerinde de vazgeçemeyeceğiniz klimalar, Demirdöküm tecrübesi ile sizleri ısıtır. Modern, teknolojik ve enerji tasarruflu Demirdöküm klima çeşitleri arasından, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir model bulabilirsiniz.

Demirdöküm Klima

Teknolojik yaklaşımları ve enerji tasarruflu ürünleri ile Demirdöküm, klima üretiminde adından sıkça söz ettirir. Küçük oda ve ev içi kullanımdan, geniş alanlar ve iş yerlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip ürünler, farklı tasarımları ile göz doldurur. Değişik boyutlardaki alanların ihtiyaçlarını karşılamada başarılıve teknolojik gelişmeleri takip eden seçenekleri ile Demirdöküm klimalar, müşteri odaklı çözümler sunar. Demirdöküm klima ile her mevsim ideal oda sıcaklığına ulaşmanız mümkündür.

Ürünler, bakteri oluşumunu engelleyen tasarımlara sahiptir ve böylece sağlık açısından da kullanıcısının yanındadır. Hava temizleme özellikli modeller, bulunduğu bölgenin havasını da temizler. Geniş servis ağı, satış öncesi ve sonrası müşteri desteği ile öne çıkan Demirdöküm klimalar, farklı özellik ve fiyatlar ile kullanıcıya sunulur.

Demirdöküm Klima Fiyatları

Demirdöküm klimalar özellikleri, ısıtma ve soğutma kapasiteleri ve fiyatları bakımından farklılık gösterir. Ürün fiyatlarını değiştiren ilk özellik, klimanın soğutma kapasitesidir. Bu kapasiteler, ürün açıklamalarında BTU olarak belirtilir ve ürünler arasında farklılık gösterir. Ortalama bir klima 12000 BTU/h soğutma kapasitesi ve 12500 BTU/h ısıtma kapasitesine sahipken, daha geniş ısı alanı sağlayan modeller 45000 BTU/h soğutma ve 48000 BTU/h ısıtma özelliği ile öne çıkar. Kullanım alanı genişledikçe, ısıtması ya da soğutması gereken hava hacmi de artacağı için, daha yüksek kapasiteli bir klima kullanmanızda fayda olur. Klimanızın kapasitesini, ürünün monte edileceği alanın ölçülerini hesaplayarak seçmeniz, enerji ve klimanın verimliliği açısından avantaj sağlar.

Demirdöküm klima fiyatlarında farklılık oluşmasının diğer bir sebebi de, klimanın kullanım amacıdır. Küçük ya da orta ölçekli alanlarda ev tipi klima kullanımı uygun olur. Düşük kapasiteli ve az enerji tüketen bu ürünler, duvara monte edilerek kullanır. Daha geniş odalar, çalışma alanları ve salonlar için ise salon tipi, blok şeklindeki klimalar uygundur. Bu tür ürünler, daha fazla kapasiteye sahiptir ve aynı oranda fiyatlarında da artış görülür. Dilerseniz enerji tasarruflu klimalar alarak, enerji tüketiminden tasarruf edebilirsiniz. A+ ya da A++ gibi enerji tasarruflu ürünler, yıllık elektrik tüketiminizi düşürerek, sizlere maddi fayda sağlayacağı gibi, doğal yaşamın korunması için de avantajlıdır.

Demirdöküm Klima Modelleri

Isıtma ve soğutma ürünlerinin öncü isimlerinden olan Demirdöküm, klima üretimininde de kaliteli ürünler sunar. Bu anlamda farklı ihtiyaçlara cevap veren, çeşitli özelliklerde modellere sahiptir. Kullanacağınız klimaya karar vermeden önce, kullanılacak alanın ebatlarını belirlemenizde ve bu oranlara uygun ısıtma ve soğutma kapasitelerindeki ürünü tercih etmenizde fayda vardır. Çeşitli kapasitelere sahip, farklı güçlerde modeller üreten Demirdöküm, hem bütçenize hem de kullanım alanınızı uygun bir ürün ile sizleri dilediğiniz ısı koşullarına kavuşturur.

Klasik, inverter ya da salon tipi gibi farklı modeller üreten Demirdöküm, farklı ihtiyaçlara farklı çözümlerle ulaşmayı hedefler. Klasik klimalarda istenilen sıcaklığa ulaşılana kadar motor çalışır ve istenen sıcaklığa ulaşıldığında durur, sıcaklık değiştiğinde tekrar çalışır. Klasik modellerin aksine, inverter klima motorları istenilen sıcaklığına ulaşıldığında durmaz ve düşük kapasitede çalışmaya devam eder. Salon tipi klimalar ise soğutma ve ısıtma kapasitesi olarak çok daha güçlüdür ve 45000 BTU/h'a kadar ulaşır. Bu modeller, geniş alanları ısıtmada ve soğutmada idealdir. Dilediğiniz özelliklerdeki ve ihtiyacınızı karşılayacak bir klimaya, tercihleriniz ve bütçeniz doğrultusunda karar verebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Demirdöküm Klima Fiyatları

13 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. BTU (Soğutma Kapasitesi)
  1. 18000
  2. 12000
  3. 24000
  4. 24001 ve Üzeri
  5. 9000
 4. Markalar A-Z
  1. Demirdöküm Klimalar
  2. Mitsubishi Klimalar
  3. Daikin Klimalar
  4. Samsung Klimalar
  5. Baymak Klimalar
  6. Vestfrost Klimalar
  7. Hotpoint Ariston Klimalar
  8. Altus Klimalar
  9. LG Klimalar
  10. Beko Klimalar
  11. Indesit Klimalar
  12. Arçelik Klimalar
  13. Vestel Klimalar
  14. Toshiba Klimalar
  15. Bosch Klimalar
  16. Sigma Klimalar
  17. Airfel Klimalar
  18. Alarko Klimalar
  19. Hantech Klimalar
  20. York Klimalar
 5. Klima Türü
 6. Inverter
 7. Renk
 8. Fotoğraflı Değerlendirme
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Demirdöküm
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/demirdokum
Başa dön