Deri Etek Fiyatları ve Modelleri

Son dönemin en trend giyim ürünlerinden olan deri etekler, usta tasarımcıların elinde hayat bulan modelleriyle göz dolduruyor. Çekici, özgüvenli ve etkileyici bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların aklına ilk gelen giyim ürünü deri etek oluyor.

Deri Etek

Deri çok uzun yıllardır güçlü, çekici ve kışkırtıcı görünümün anahtarı olarak görülüyor. Deriden üretilmiş eteklerse vahşi dişiliğin simgesi haline geldiği için çekici görünmek isteyen kadınların ilgisini çekiyor. Deri eteklerin pek çoğu dişiliği ön plana çıkarsa da, bazı deri etekler yalnızca çekici dişi görünüşü vurgulamıyor. Güçlü ve sade bir imaj için de deri etekler tercih ediliyor. Günümüzde pek çok farklı tarza hitap eden deri etek modelleri kadınların beğenisine sunuluyor.

Deri etek modasında son dönemde yalnız siyah değil canlı renklerin de kullanıldığı modeller dikkat çekiyor. Asil bordolar deri eteğe gotik bir hava katarken, enerjik kır çiçeği sarısı dinamik bir görüntü oluşturuyor. Ayrıca haki ve lacivert deri etekler de oldukça rağbet gören etekler arasında yer alıyor. Eteklerdeki bu çeşitlilik siyah derinin sert ve dişi duruşunu beğenmeyenlere de hitap edebilen eteklerin bulunmasına olanak sağlıyor.

Kadınların her mevsim severek giydiği hakiki veya suni deri etekler uzman modacıların elinde birer sanat eserine dönüşüyor. Pek çok etek modelini deri malzemeyle hayata geçiren tasarımcılar, detaylarda zımba, deri şeritler, metal halka ve düğmeleri sıklıkla kullanıyor. Renkli deriyle birlikte model çeşitlerinde ciddi bir artış görünüyor. Eskiden pek tercih edilmeyen evaze, düz kesim, trompet ve kloş gibi modeller de deri etek üretiminde kullanılmaya başlanan modeller arasında yer alıyor.

Deri Etek Modelleri

Deri etekte tüm zamanların en vazgeçilmez modellerinden olan mini düz siyah etekler hala oldukça rağbet gören etek modelleri arasında yer alıyor. Çekici ve seksi görünmek isteyen kadınların ilk tercihi olan bu etekler, daha çok gece dışarı çıkarken ve özel günlerde tercih edilen etekler arasında yer alıyor. Bu çekici mini eteklerin bordo renkli ve tül detaylı modelleri de tercih ediliyor. Midi ve uzun dar-düz modeller ise daha çok gündüz şık mekânlarda kullanılan modeller arasında yer alıyor. Uzun olan modelde genelde hareket kolaylığı sağlayan yırtmaçlar bulunuyor. Dar deri etekler çoğunlukla tek renk atletlerle, dantelli bluzlarla, salaş kazak ve tişörtlerle ve göbeği açık bluzlarla kombinleniyor.

Sade ve zevkli bir görünüm yaratmak isteyen kadınlar, diz kapak altında biten evaze veya dar modelleri ve ayaklara kadar uzanan geniş kemerli kloş ve evaze modelleri tercih ediyor. Derinin sert görünümünü klasikleştiren bu tasarımlar daha zarif ve sade bir görüntü yaratıyor. Bu tarz etekler genellikle renk uyumu yakalayan klasik veya retro detaylara sahip gömleklerle kombinleniyor. Trompet modeller ise hem dişi ve güçlü hem de modadan anlayan ve zevkli bir görünüm yaratıyor.

Çılgın kadınların tercihi asimetrik, bağlamalı ve çan modellerinin canlı renkler ve deri iplerle zenginleştirildiği tasarımlardan yana oluyor. Aykırı renklere sahip bu modellerde zımbalar da sıklıkla kullanılıyor. Sade veya baskılı bu eteklerin kombin parçası olarak genellikle baskılı basic tişörtler, spor atletler, salaş gömlekler ve göbeği açık bluzlar tercih ediliyor.

Deri Etek Fiyatları

Birbirinden özgün tasarıma ve tarza sahip deri eteklerin fiyatları modeline, işçiliğine, markanın satış tercihine ve eteğin giyileceği sezona göre farklılık göstermektedir. Pek çok modeli deri kumaş üzerine uygulayarak satışa sunan profesyonel markaların birbirinden özgün tasarımlarını inceleyebilir, zevkinize en uygun modele özel indirim avantajlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz. Her kadının gardırobunun vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiş olan deri etekler, modanın değişim rüzgarı içerisinde her geçen gün çeşitleniyor. Her sezon şık ve iyi görünmek için tercih edebileceğiniz binlerce yeni etek modeli beğeninize sunuluyor. Bu çeşitlilik içerisinde size hitap eden bir modele rastlama olasılığınız oldukça yüksek..

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Deri Etek Modelleri

Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 208 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/12087197/12115603