1986 yılında Los Angeles'da kurulan Dermoalogica, cildi tahriş eden maddelerin kullanılmadığı, cilt uzmanlarını önerdiği, cilde terapi seansları uygulayan ürünler sunar. Cilt sağlığı için gerekli olan cilt bakımında size rehberlik eden ürünleriyle cildinize iyi bakar. Dermoalogica, ürünlerinde suni renklendirici, suni koku, mineral yağ, lanolin, alkol ve paraben gibi sağlığa zararlı olduğu düşünülen maddeleri kullanmayarak doğal bir içerik hazırlar. Çevreyi koruyan ve hayvan deneylerine karşı olan anlayışıyla duyarlı kadınların ilk tercihleri arasında olan bu ürünler, cilt bakımınızın pratik ve etkili olmasına yardımcı olur. 

Her İhtiyaca Özel Nemlendiriciler

Cildiniz çevresel faktörlerin yanında uykusuzluk, yorgunluk, kötü beslenme, stres ve hormonal dengesizlik gibi içsel etkenlerden de olumsuz etkilenir. Zamanla yıpranan ve kuruyan cildiniz erken yaşlanma belirtileri ile karşı karşıya kalır. Cilt problemlerine zemin hazırlayan nem kaybını önlemek için düzenli olarak cilt bakımında nemlendirme işlemi yapılmalıdır. Dermoalogica nemlendirici ürünler;

  • 48 saate varan nemlendirme etkisi sunar.
  • Çevresel etkenlere karşı cildin savunmasını güçlendirir.
  • Ciltle bütünleşen yapısı sayesinde yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz.
  • İçerdiği vitamin desteği ile cilde enerji verir.
  • Cildin doğal elastik yapısına destek olarak daha esnek bir cilde sahip olmanızı sağlar. 

Düzenli olarak nem desteği alan ciltler erken yaşlanma belirtileriyle daha iyi savaşır. Daha sıkı ve gergin bir cilt için cildinize uygun nemlendiricileri düzenli kullanmanız gerekir. Dermoalogica nemlendirici ürünleri hafif, orta ve yoğun nem desteği sunan farklı ürün seçenekleri ile ihtiyacınıza yönelik çözümler sunar. Yağlı ciltlerin nem ihtiyacı kuru ciltlere oranla daha az olabilir. Her cilt tipine farklı ürünler sunarak cildinizdeki nemi dengede tutar.

Yaşlanma Belirtilerine Karşı Nem Desteği

Geçen zamanın yıllarınızda bıraktığı izleri yok etmek için destek alabileceğiniz nemlendirici ürünler, cildinizi daha sıkı ve genç gösterir. Yoğun nem desteği sunan nemlendirici kremleri, yenileyici yağları ile Dermoalogica nemlendirici ürünler, cildinizin kırışıklarla mücadele etmesine yardımcı olur. Yağlı ciltler için fazla sebumu dengeleyen nemlendirici ürünler, cildinizdeki parlamayı azaltır. UV ışınlarının cildinize verdiği zararları azaltan koruma faktörlü nemlendiricileri ile hem cildinizi yumuşatır hem de korur. Dermoalogica nemlendirici ürünleri, hafif yapısı ile cildiniz tarafından hızla emilir. İnce çizgilerin görünümünü azaltan bu ürünler ile cilt bakım rutininiz tamamlanır. 

Gün boyu makyajın gözenekleri kapatan etkisinden yorulan ve birçok olumsuz etkene maruz kalan cildinizi gün sonunda rahatlatmanız gerekir. Cildinize uygun temizleyiciler ile makyajdan arındırdırarak nemlendiriciler ile beslemelisiniz. Temiz cildinize masaj yaparak uyguladığınız nemlendiriciler, cildinizin tüm katmanlarına nemi ulaştırır. Parmak uçlarınızla tampon hareketler ile cildinize uyguladığınızda hücreleri uyararak hücre yenilenmesine destek olursunuz. Gece ve gündüz nemlendiricileri, yenileyici yağları, ferahlatan losyonlarıyla Dermoalogica nemlendirici ürünleri, her kullanım alışkanlığına uyum sağlar. Dermalogica nemlendiriciler ve fiyatları doğru orantılı bir performans gösterir. 

Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için düzenli cilt bakımı yapmanız önemlidir. Cildinizi tanımak, ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve size en uygun ürünleri seçebilmek için cilt uzmanlarından destek alabilirsiniz. Olumsuz sonuçlarla, herhangi bir alerjik reaksiyonla karşılaşmamak için dermotologlardan destek almanız gerekir. Aydınlık ve sıkı bir cilt görünümü için doğru ürünlerle cildinizi temizlemeli ve nem desteği ile yenilemelisiniz. Dermoalogica nemlendirici ürünleri, sağlığa zararlı maddeleri içermeyen formülü, güneşe karşı koruma sunan içeriği, farklı ihtiyaçlara çözüm sunan ürün alternatifleri ile size destek olur. Cildinizin doğal yapısını korumak, ihtiyaçlarını doğru karşılamak ve sağlıkla ışıldayan bir cilde kavuşmak için Dermoalogica nemlendirici ürünlerine göz atabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dermalogica Nemlendirici Kremler

41 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 41 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/32010894/dermalogica