Cilt bakımının önde gelen markalarından biri olan Dermokil çok etkili güneş kremleri ile kavurucu yaz güneşinden cilt sağlığını koruyor. Dermokil içeriğinde her zaman doğal maddelere yer verdiği için cildi korurken yağlandırmıyor. Zengin nemlendiricileri ile cildin güzelliğini ve doğallığını tüm gün muhafaza ediyor. 50+ SPF (Sun Protection Factor / Türkçe karşılığı ile Güneş Koruma Faktörü) ile güneşin zararlı etkilerinin cilde ulaşmasına engel oluyor.

Güneşe çıkmadan 20 dakika önce güneşle temas edecek tüm deriye Dermokil güneş kremi sürmek sağlık açısından büyük önem taşıyor. Aynı zamanda Dermokil, ürünlerinde barındırdığı aktif doğal maddelerle cildinizi nemlendirip tazeliyor. Kil yapılı formülü, içerdiği yüksek minerallerle cildi yeniliyor, canlandırıyor. Daha sağlıklı bir cilde kavuşmaya olanak sağlıyor. İçeriğindeki papatya özü ve gliserin ile teni yumuşatıcı ve sakinleştirici özellikte üretiliyor. Besleyici özelliği çatlakları kapatmaya ve kuruluğu gidermeye yardımcı oluyor.

Dermokil Güneş Kremi & Losyon

Güneşten gelen zararlı ışınlar engellenmediği durumlarda derinin alt tabakalarına kadar etki edip vücut üzerinde kalıcı hasarlar bırakabiliyor. Bu hasarlar yaşlanmaya, alerjik etkilere veya kansere sebep olabiliyor. Bu sebeple güneş kremi seçimi yapılırken sadece güneş yanıklarına değil güneşin tüm zararlı etkilerine engel olacak yüksek koruma faktörlü kremleri tercih etmek gerekiyor. Dermokil Güneş Kremi & Losyon tüm cilt türleri için uygun olacak şekilde özenle üretiliyor. Kafa karışıklıkları yaşamadan herkes tarafından güvenle kullanılabiliyor. Üreticiler tarafından özenle hazırlanan kimyasal formülü çocuklar da dahil olmak üzere 7'den 70'e kullanım imkanı sağlıyor.

Dermokil güneş kremi yağlı bir yapı içermiyor. Cilde sürüldüğü anda serinlik ve ferahlık veren bir yapıda bulunuyor. Çoğu güneş kreminin yaşattığı sorun olan ciltte beyaz bir krem tabakası bırakma durumu Dermokil güneş kremi ile olmuyor. Yapış yapış bir hissiyat uyandırmayan formülü içeriğinde bulundurduğu mentol ile ekstra ferahlık sağlıyor. Kullanırken gözle temasına çok dikkat edilmesi gerekiyor. Gözle temas etmesi durumunda gözlerin bol suyla dikkatlice yıkanması öneriliyor. Aynı zamanda güneş kreminin aşırı güneş alan bir konumda veya yüksek sıcaklıklar altında saklanması durumunda kimyasal yapısının bozulması tehlikesine karşılık dikkat edilmesi, güneşin görmeyeceği ve nispeten daha serin yerlerde saklanması gerekiyor. Uyarılara dikkat edildiği müddetçe Dermokil güneş kremi kızgın güneşe karşı cildin en büyük dostu olarak görülüyor.

Dermokil Güneş Yağı

Güneşlenmeye, bronzlaşmaya çalışırken insanların çoğu vücutlarına farkında olmadan çok büyük zararlar verebiliyor. Güneş yanıkları, erken yaşlanma, yıpranma, alerjik reaksiyonlar veya kanser bu zararlı etkilerden bazıları. Dermokil güneş yağı 50 faktörlü koruyucu etkisiyle cildi bu zararlı sonuçlardan koruyor. Güvenli ve sağlıklı bir şekilde insanların çekinmeden güneşe çıkmasını sağlıyor. Özellikle açık tenli insanlar güneşten çok daha fazla etkilenebiliyor. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce güneşle temas edecek olan tüm cilde sürülmesi gerekiyor. İçerdiği geniş spektrumlu koruyucu maddeler güneşten gelen UVA (Ultraviyole A ışını) ve UVB (Ultraviyole B ışını) ışınlarına karşı cilde tam koruma sağlıyor.

E vitamini içeren zengin formüle sahip olan Dermokil güneş kremi cilt üzerinde iltihap giderici etki sağlıyor. E vitamininin antioksidan etkisi sayesinde cildi koruyor, besliyor, onarıyor ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Krem içeriği suya tamamen dayanıklı bir şekilde üretiliyor. Ancak uzun süre güneşte kalınacağı durumlarda 2 saat arayla tekrar kullanılması öneriliyor. Aşırı terleme, denizde uzun vakit geçirme veya kurulanma sonrası tekrar sürülmesinde fayda olacağı belirtiliyor. Dermokil tarafından üretilen güneş kremlerinin hiçbiri parfüm ve boya içermiyor. Hem cildi güneşten koruyor hem de zararsız ve doğal içeriği ile cildi her yönden besliyor.

Dermokil Güneş Kremi ve Yağları

2 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Dermokil
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Babe
  11. Solante
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Hamilton
  17. Uriage
  18. Nuxe
  19. Cosmed
  20. Daylong
  21. Arko
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Satıcı
 • Marka Dermokil

Güneş Krem ve Losyonları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/dermokil
BAŞA DÖN