Güneş kremi 50 faktör, insanları güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korumaya yardımcı olan üründür. Bu ürün yaz aylarının yoğun güneş ışığından sizi cilt yanıklarına karşı koruyabilir. 50 faktör bir güneş kremi sizi yüzde 97 oranında koruma özelliğine sahiptir. Cildinizi en yüksek performansta koruyan 50 faktör derecesi, vücudun birçok bölgesine uygulanabilir. Yüz güneş kremi 50 faktör, hassas cildin lekelenme ve alerji olma ihtimalini minimuma indirebilir. Yaz aylarında sokağa çıkmadan önce yüze belirli bir miktarda uygulanan güneş kremi sonrasında fondoten sürebilirsiniz. 50 faktör güneş kremi önerilerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Güneş Kremi 50 Faktör Çeşitleri

Yağsız güneş kremi 50 faktör, sahip olduğu birçok yenilikçi özelliği tek bir üründe sizinle buluşturur. Bu çeşitlerden biri olan bebek güneş kremi 50 faktör 75 ml, 100 ml ve 200 ml ölçülerinde bulunabilir. Bebeğin hassas cildine uygun hazırlanan ürünler, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumasının yanı sıra organik badem özü içeriğine sahiptir. Bir diğer çeşit olan vücut güneş kremi 50 faktör, tüm vücut tiplerine uygun olması sayesinde herkese hitap eder. Yağlı his bırakmayan özelliği ve kremsi yapısıyla, kolay bir kullanım imkanı sunar.

Güneş Kremi 50 Faktör Kullanmanın Faydaları

Son teknolojik özellikler size 50 faktör güneş kremi faydalarını beraberinde getirir. Bebek, çocuk ve yetişkinlere sağladığı bu faydalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Güneşin zararlı ışınlarından olan UVA ve UVB den sizi maksimum seviyede koruyabilir. Özellikle öğle saatlerinde dik açılarla gelen ışınların, cilt sağlığınızı olumsuz etkilemesini önleyebilir.
  • Güneş kremi 50 faktör sprey formu vücuda sıkıldığında, sizi güneş ışınlarının yaşlanma etkisine karşı en yüksek performansta korumaya yardımcı olabilir. Örneğin bikini giydikten sonra güneşe çıkmadan önce tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.
  • Güneş kremi 50 faktör yüz için suya dayanıklı bir özelliğe sahiptir.Güneş kremi 50 faktör en ucuz seçeneklerine, indirimleri takip ederek sahip olabilirsiniz.
Güneş Kremi 50 Faktör Fiyatları

Güneş kremi 50 faktör fiyatları ürünün uygulanacağı bölgeye, içeriğine ve markasına bağlı olarak farklı fiyat kategorisinde sunulur. Hassas bölge olan yüz ve vücudun her bölgesine nazik bir şekilde uygulanabilir. 50 faktör güneş kremi fiyatlarını belirleyen bir diğer kriter ise ürünün ölçüsüdür. 50 ml her kullanıcının bütçesine uygun olurken, 200 ml seçeneklerinin fiyatları daha yüksek aralıkta olabilir. Güneş kremi 50 faktör 200 ml vücut kremi olarak beğeninize sunulur. Hepsiburada üzerinden en ucuz güneş kremi 50 faktör çeşitlerini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

En İyi Güneş Kremi 50 Faktör Nedir?

En iyi güneş kremi 50 faktör UVA ve UVB filtrelerini maksimum oranda içerebilir. Hassas ciltler için antialerjik özelliğinin yanı sıra suya dayanıklı olması beklenir.

Bebekler için Güneş Kremi 50 Faktör Seçimi Nasıl Yapılır?

Bebekler için 50 faktör güneş kremi seçimi yapılırken ayrı bir itina gerekir. Bebeğin sahip olduğu hassas cilde uyumlu antialerjik özellikte olmasının yanı sıra doğal içeriklere sahip olması beklenir.

Güneş Kremi 50 Faktör Nasıl Kullanılır?

Yüksek korumalı güneş kreminin, güneşe maruz kalmadan 20 dk önce uygun bölgeye sürülmesi tavsiye edilir. Kremin yüz ve vücut bölgesine yeterli miktarda sürülmesi güneş kremi 50 faktör faydalarını maksimum seviyeye çıkarabilir.

Güneş Kremi 50 Faktör Kullanırken Nelere Dikkat Edilir?

Yağlı ciltlerin sivilce oluşumunu engellemek için, su bazlı kremleri ciltlerine uygulaması önerilir. Alerjisi olan kullanıcıların, antialerjik ve su bazlı kremleri önerilen miktarda uygulaması gerekebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

50 Güneş Kremi ve Yağları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 24 / 676 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/32010921