En Ucuz ve Kaliteli Bronzlaştırıcılar

Bronz ten insan vücuduna çekici bir görünüm kazandırır. Bu sebeple hem kadınlar hem de erkekler bronz bir cilde sahip olmayı arzu ederler. Bronzluk sağlamanın tek doğal yolu güneşten gelen ışınların cilt altındaki renk pigmentlerini hareketlendirmesi ile sağlanabilir. Ancak ozon tabakasında yer alan delikler nedeniyle insan sağlığına zararlı ışınlara maruz kalma riski farklı arayışlara yol açmış ve bronzlaştırıcılar yoğun şekilde kullanılır hale gelmiştir.

Bronzlaştırıcı Çeşitleri

Güneşlenmeyi ne kadar severseniz sevin, yüksek koruma faktörlü güneş kremleri kullanmadan uzun süre güneş etkisine maruz kalmanın doğuracağı sonuçları göz ardı edemezsiniz. Güneşin zararlı ışınlarına karşın alternatif bronzlaşma yöntemi sağlayan solaryum seçeneğinin yanı sıra uygulama kolaylığı ile öne çıkan bronzlaştırıcı krem, sprey ve yağlar güneşe ihtiyaç duyulmaksızın bronzlaşma imkanı sunmaktadır. En pratik çözümü sunan bronzlaştırma ürünleri son dönemlerde oldukça rağbet görmektedir.

Her cilt türüne uygun bir bronzlaştırıcı ürünü bulabilmek mümkündür. Güneşe karşı hassas ciltlerin yanı sıra güneş görmüş ciltler için de farklı bronzlaştırıcı çeşitleri kullanılabilir. Vücutta bulunan melaninin hızlı bir şekilde üremesine yardımcı olan ürünler içerikleri ile de ideal bronzluk sağlar. UVA/UVB ışınlarına karşı etkin koruma sağlayan krem, sprey ve yağlar güneş yanıklarının oluşumunu engellerken güneş ışınlarına bağlı erken yaşlanma belirtilerine karşı cildinize önleyici etki kazandırır. Vücuda eşit oranda dağılarak uzun süreli ve göz alıcı bronzluk sağlayan ürünler nemlendirici formülleri sayesinde cildin tazeliğini muhafaza etmesine destek olur. Cildin parlak bir görünüm kazanmasına imkan veren farklı içeriğe sahip bronzlaştırıcılar arasından uygun bir tercihte bulunulması, teninizin yumuşaklığını kaybetmeden arzu ettiğiniz doğal bronz görüntüye kavuşmasını sağlar.

Özel olarak formüle edilen kokuları ile ferahlık duymanızı sağlayan ürünler teninizi kaliteli bronzluğa ulaştırır. Dermotolojik olarak yapılan testlerden geçerek kullanımınıza sunulan bronzlaştırıcılar cildin derinliklerine ulaşan nemlilik sağlayarak kadife gibi dokunuşa sahip olmasına destek verir. Cilde uygulandıktan kısa süre sonra yağlı his oluşumunu engelleyerek yapışkan bir yüzeye sahip olunmasına olanak tanımaz.

Bronzlaştırıcı Fiyatları

Bronzlaştırıcılar genel olarak benzer içeriklere sahip olmakla birlikte vücuda daha eşit oranda dağılmasını sağlayıcı maddeler ve farklı kokuya sahip formülleri ile çeşitlilik arz ederler. Genel olarak her bütçeye uygun fiyatlarla erişebilme imkanı sağlayan ürünler vücuda doğru bir şekilde uygulandığında etkili sonuçlar elde edilmesini sağlarlar.

Kullandığınız bronzlaştırıcıyı değiştirmeyi düşünmeniz halinde bir öncekinin etkilerini ciltten temizlemek için 4-5 gün süresince bir peeling ürünü kullanmak yerinde olacaktır. Bronzlaştırıcıların kuruma süresi yaklaşık 15 dakika ila 60 dakika arasında değişkenlik gösterdiğinden öncelikle ürününün kuruma süresinin öğrenilmesi istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasının önüne geçecektir. Bronzlaştırıcı uygulanmadan önce nemlendirici kullanmanız, daha iyi emilim sağlayacağından bronzlaştırıcı etkiyi arttırır. Genel olarak bacaklardan başlayarak yukarı doğru tatbik etmek herhangi bir bölgeyi uygulama dışı bırakmamanızı daha uygun olacaktır.

Ayak bileklerinden dize doğru iyice yayarak yedirdiğiniz ürünün diz kapaklarının atlanarak üst bacaklara sürülmesi ve ardından avuçlarda kalan kısmın diz ve ayaklara sürülmesi görüntü farklılaşmasının önüne geçer. Diz ve ayak kısımları bronzlaştırıcıyı en çok belli eden bölgeler arasında yer aldığından az miktarda ürün uygulanmasını gerektirir. Aynı yöntem kol bölgesinde dirsekler için de uygulanmalıdır. Yüz bölgesi için özel olarak üretilen bronzlaştırıcılar bulunmaktadır. Bu sebeple seçtiğiniz bronzlaştırıcının yüze tatbik edilme imkanı olup olmadığına özellikle dikkat etmeniz gerekir. İşleminiz bittikten sonra ellerinizi mutlaka çok iyi biçimde temizlemelisiniz. Ellerde bulunan gözenek sayısı çok daha fazla olduğundan daha fazla emilim sağlayarak avuçlarınıza turuncu bir görünüm kazandırabileceğini aklınızdan çıkartmayın.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bronzlaştırıcılar

Yağ
Sprey
Krem
Losyon
Süt
Su
Bb Krem
Jel
Mendil
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 397 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010923